Jump to content

Kenworth

 • הודעות

  2,597
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Kenworth

חורך אספלט מצוי

חורך אספלט מצוי (8/14)

1

מוניטין

 1. אהלן חבר'ס אני מחפש מברגה לצרכים ביתיים. במידה ויש דילים טובים מאמאזון וכאלה אני אשמח מאוד לשמוע.
 2. ממליץ לבדוק את משחת השיניים של הימלאיה. מוצר מעולה. לינק http://www.himalayail.co.il/info.asp?id=63&category=
 3. אני לא חושב שמדובר במיתוסים ואסביר. על מנת לפרק את הלקטוז (סוכר חלב) הגוף צריך אנזים ששמו לקטז. אצל חלקנו ואולי גם רובנו יש התדרדרות ביכולת של הגוף לייצר לקטז ולכן ישנו קושי בפירוק הלקטוז. יש שיקראו לתופעה 'אי סבילות ללקטוז' והיא קיימת אצל המון אנשים מבלי שחלקם מודעים לכך בכלל.. יש שיגידו שרוב האוכלוסיה סובלת מאי סבילות קלה ללקטוז (יותר בקרב אשכנזים). ברגע שהלקטוז מגיע למעי הגס ויש לנו קושי בלפרק אותו הגוף מפרק/מנסה לפרקו על ידי חיידקים וזה גורם לנו בדרכ לתחושת נפיחות, גזים ואצל רגישים במיוחד גם שלשולים. היות ואני לא מגיע מרקע ביולוגי וייתכן ולא דייקתי אתמקד במה שאני יודע מנסיון כשהתאמנתי בעבר. ואני אשמח לתיקונים וחידודים במידה ופספסתי. כל שייק חלבון מלווה בחלב גרם לי להרגיש נפוח וכבד לאורך זמן בניגוד לשייקים על בסיס מים. פשוט מאוד בלי בלבולי מוח על ביולוגיה. ביום שהפסקתי בזמנו לשתות שייק עם חלב חשתי הקלה. כמו כן הרבה שתייני קפה הפוך יעידו כי לאחר שתיית משקה חם עם חלב יש להם סמטוחה בבטן.. כזו שניתן לפתור בבית השימוש הקרוב.. וזאת בניגוד לשתייני תה או אספרסו טהור. (נכתב מסמארטפון קטן עם אצבעות גדולות.. זה פותר אותי במידה ויש שגיאות..)
 4. הבעיה טופלה כבר. ככל הנראה היו נסיונות חדירה מאזורנו והבורסה נתקה אותנו לכמה שעות. מה שמוזר שבעיקר לקוחות 014 נחסמו.
 5. אני וחברים רבים מקהילת הביטקוויין לא יכולים לגשת לאחת מזירות המסחר הגדולות בעולם http://www.mintpal.com עושה רושם שהמשותף לכולנו הוא חיבור דרך 014. ברגע שאני מתחבר דרך דפדפן אנונימי (דוגמת Tor) או פרוקסי, אז החיבור עובד. אשמח לעזרה
 6. בתור אחד שיושב/עובד/לומד מול המחשב מדי יום אני יכול לומר שכבר הרבה זמן שלא חשתי בכאבים. פשוט צריך להפנים מה זה ישיבה נכונה (עבורך ספציפית) ולהתמיד בכך. מקווה שזה יעזור, אל תתבייש לקרוא בגוגל מאמר או יותר אודות ארגונומיה והתאמת סביבת העבודה. להחליף כיסא לא יעזור מכיוון שבדרכ הבעיה לא טמונה בכסא אלא בהרגלים לקויים וחוסר מודעות למה שנכון עבורך.
 7. תמיד מומלץ להתייעץ עם רופא. מעבר לכך לוודא שפינת המחשב הינה ארגונומית ומותאמת לצרכייך. לפעמים כמה שינויים קלים עושים הבדל גדול. פעילות גופנית כשגרה תעשה רק טוב אבל הייתי מתחיל ובודק היטב את פינת העבודה. במידה והמסך מולך בגובה המתאים אין סיבה מיוחדת לכאבי צוואר.
 8. במבט חטוף מהנייד ראיתי פה תחתונים וחזייה.. אני אשמח לקבל את הרשתות. גר בחדרה
 9. לפני שאתה גורר אותה לחוף, בדוק תחזית (דגש על מצב הרוח) לשבת בחוף ולקבל חול לפנים זה לא רומנטי במיוחד. במידה ואתה לא מכיר את החוף היטב עדיף לבחור מקום מואר ולא מבודד מדי.. כבר נתקלתי בעשרות של כייסים בחופי ת"א בשעות הלילה. בדר'כ מדובר בפליטים אבל לא רק. באזור השרון (מכמורת, בית ינאי) יש לפעמים צעירים שמתפרעים ופורצים לרכבים. תוודא שהגברת בעניין.. תמיד יש את זו שנגעלת מגרגירי חול ברגליים. יין - מומלץ מאוד.
×
×
 • תוכן חדש...