Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, נובמבר - דצמבר 2012, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 1291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באיזור המרכז.

נטושה ומעלה אבק.

ל'

יש גם משהו דומה באזור התעשיה של בני ברק. ליד אולמי הדודאים.

נושאת שלט למכירה.

עברתי בליליה לא יכולתי לצלם או לרשום פרטים.

בהצלחה

חשוב להיות בשמחה!!!:-D:lol:

אך אין להיות עצוב- אם לא מצליחים.

יש הרבה אנשים בעולם- אבל, בני אדם הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

BUS לא משופץ נראה מדהים פרט לפנצרים.

נצפה על מובילית בכביש 6 מדרום לצפון בתאריך 18/11/2012

מקווה שעובר לידים טובות.

BUS  כביש 6.jpg

=================================

גם אני מגיע קבוע למפגש שישי הצפוני של מועדון ה-5, Outlet חוצות המפרץ קפה Greg :lol:

Classic car parts hunter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי תמונה כי נהגתי- אבל אתמול נראה טרנספורטר של בית הספר "גלים", שהיה פעם צהוב וכמה שנים עמד והחליד ליד הים בטיילת ת"א, ולאחר מכן עבר ללוד וחשבנו ששם הגיע לסופו- בריא ושלם נוסע בת"א, כאשר הוא כבר צבוע בצבע הכחול!:shock: אין לי ספק שזה אותו האוטו, וגם כתוב עליו עדיין "גלים", והוא נראה בסדר גמור! כמובן שאין לדעת כמה חלודה יכולה להסתתר מתחת לצבע- אבל לפחות הוא חזר לנסוע! :-D8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי תמונה כי נהגתי- אבל אתמול נראה טרנספורטר של בית הספר "גלים", שהיה פעם צהוב וכמה שנים עמד והחליד ליד הים בטיילת ת"א, ולאחר מכן עבר ללוד וחשבנו ששם הגיע לסופו- בריא ושלם נוסע בת"א, כאשר הוא כבר צבוע בצבע הכחול!:shock: אין לי ספק שזה אותו האוטו, וגם כתוב עליו עדיין "גלים", והוא נראה בסדר גמור! כמובן שאין לדעת כמה חלודה יכולה להסתתר מתחת לצבע- אבל לפחות הוא חזר לנסוע! :-D8)

נדמה לי שהיו 2 כאלה עם הכיתוב "גלים" עליהם. אחד מוכר וידוע ואחד קצת פחות.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה נתקלתי באתר HNN ברנו קבריולט הזאת.

http://www.hnn.co.il/pics/gal20279/660616420_1672292901.jpg

מדובר בדגם רנו 9 קבריולט במקרה?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה ייבוא אישי או דיפלומטי לשעבר.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראשון לציון במקרה?

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מראשון לציון.

עכשיו נזכרתי ברכב הזה שהייתי רואה אותו בראשון לציון. מקווה שלא נגרם לו נזק רציני רכב נדיר בארצנו.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שהיו 2 כאלה עם הכיתוב "גלים" עליהם. אחד מוכר וידוע ואחד קצת פחות.

אני מאד בספק שזה אחר- כי הוא זהה לחלוטין מכל הבחינות מלבד הצבע- והצהוב היה די "קאסטום מייד", אז אם לא עשו שניים זהים לחלוטין כבר אז- זה אותו האוטו!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאד בספק שזה אחר- כי הוא זהה לחלוטין מכל הבחינות מלבד הצבע- והצהוב היה די "קאסטום מייד", אז אם לא עשו שניים זהים לחלוטין כבר אז- זה אותו האוטו!

זה?

yj52ytmlmnnk.jpg

דע מניין באת, לאן אתה הולך וכמה זה יעלה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן!!!8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרכב הצהוב, אותו מספר רישוי

הנה הוא בזמנו

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=410585&highlight=%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%9D

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...