Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, נובמבר - דצמבר 2012, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 1224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פורד קורטינה שנת 1970 ראיתי אותה בפ"ת. הרכב במצב נסיעה ועם טסט . לא צילמתי את הרכב בגלל שזה היה בשעת לילה מאוחרת.

מצחיק שרשום במודעה: "טסט ארוך"... כשמדובר ברכב מעל 20 שנה... :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

CLIPPER159 כתב:

AVI 66 אפשר לקבל מיקום של הטרנזיט (מעוניין בסירה מאחורה ).

יש לי גלסטרון מנוע 455 שלא שטה כבר מס' שנים היא נעמדה במצב נסיעה וניזנחה.

הסירה על ניגרר דאבל ג'אנט ואני דורש 15 אם זה מעניין אותך שלח פרטית.

עריכה:

עכשיו ראיתי שהסירה שם קטנה אז בטח משהו ענק לא יעניין אותך.

---------------------------------------------------------------------------------

אלקמינו אצלך אין רישיונות אז בטח אין רישיונות גם לעגלה ..נוסיף את זה שהיא לא שטה כמה שנים היא צריכה ישור קוו ועוד אתה רוצה 15 אלף ? שיטות קצר ביד 2 מביא אותה סירה כמו שלך עם טסט רישיונות והכל נוסעת ב 13 10 אלף תעשה חושבים עם תרצה ופנה אלי בפרטי ....אני יקח אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן המילואים שלי מיפעת השעמום הסתובבתי באיזה בסיס מוזנח מאד, בקושי היו 7 חיילים

וראיתי באיזה מקום את הגי'פ הצבאי הזה במצב קטסטרופה תוכלו לראות שמחקו לו את ה-צ

משום מה הוא נראה לי מוסתר הרבה שנים .

השאלה היא האם יש למשהוא אפשרות לשחרר אותו ולגאול אותו מיסוריו

אם לא אז אין טעם לתת מיקום

לפורום.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לשחרר אותו ואי אפשר לגאול אותו מיסוריו.

הג'יפים הללו ניתנו לצה"ל ע"י האמריקאיים כחלק מחבילת סיוע, ואחד התנאים היה שבתום השימוש בהם הם לא נמכרים אלא נגרטים.

בכל מקרה, הג'יפ הנ"ל אמור להמצא במגרש הגריטה של צה"ל ולא נטוש בבסיס כלשהוא.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CLIPPER159 כתב:

אלקמינו אצלך אין רישיונות אז בטח אין רישיונות גם לעגלה ..נוסיף את זה שהיא לא שטה כמה שנים היא צריכה ישור קוו ועוד אתה רוצה 15 אלף ? שיטות קצר ביד 2 מביא אותה סירה כמו שלך עם טסט רישיונות והכל נוסעת ב 13 10 אלף תעשה חושבים עם תרצה ופנה אלי בפרטי ....אני יקח אותה

האמת שהסירה הגיע בגלל המנוע אני רציתי לסדר את המנוע כדי שיעבוד באחד הרכבים שלי.

על העגלה לבד כבר קיבלתי 5 אלף.

על הברך והמדחף קיבלתי 4 אלף.

ככה שלהוציא את הכסף כבר יכולתי לקבל,

הבעיה היחידה שאני לא רוצה להתחיל לפרק ומעדיף למכור בחתיכה אחת אבל לא שיחתכו אותי.

אני לא בודק ביד 2 על סירות כי זה לא התחום שלי אבל אם יש מציאה שם לך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CLIPPER159 כתב:

AVI 66 אפשר לקבל מיקום של הטרנזיט (מעוניין בסירה מאחורה ).

יש לי גלסטרון מנוע 455 שלא שטה כבר מס' שנים היא נעמדה במצב נסיעה וניזנחה.

הסירה על ניגרר דאבל ג'אנט ואני דורש 15 אם זה מעניין אותך שלח פרטית.

עריכה:

עכשיו ראיתי שהסירה שם קטנה אז בטח משהו ענק לא יעניין אותך.

---------------------------------------------------------------------------------

לעריכה מה זה משהו ענק אולי אותי זה מעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בראשון לנצ'יה דלתא HF נטושה , די חבל על רכב כזה, בכללי הוא נראה ממש לא רע, ונראה שהוא עומד לא הרבה זמן בכלל,

למרות שכבר גריל קדמי אין לו...

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלבנה עדיין באותו המקום ללא תזוזה.

(מרכז הארץ).

ל'

DSC00376.jpg

DSC00375.JPG

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בראשון לנצ'יה דלתא HF נטושה , די חבל על רכב כזה, בכללי הוא נראה ממש לא רע, ונראה שהוא עומד לא הרבה זמן בכלל,

למרות שכבר גריל קדמי אין לו...

אם זו האדומה שנמצאת מתחת לבנין- היא מוצאת ביד 2 למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה באיזור תל אביב אני לא קשור לרכב.

אשמח מיועדי דבר מידע על איזה רכב מדובר כי אני לא מצליח לזהות..

רציתי לפרסם בשרשור חידת זיהוי אבל הוחלט לפרסם פה :wink:

IMG_0699.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למכרז נשמע כמו עיזבון של מישהו שהיה לו חברה לעבודות עפר או משהו בסגנון ואם פטירתו החברה נסגרה .

משהו שם לא ברור לי לגמרי!!! הבן אדפ נפטר כבר מזמן (מדובר בעמוס- האספן טרקטורים מפרדס חנה), הם כבר מזמן עשו את המכרז הזה, את החלק הגדול של האדמה מכרו כבר- והרכבים עדיין שם, למרות שכבר עשו את המכרז לפחות עוד הפעם (ואני הגשתי הצעות- ולא זכיתי ואמרו לי שהיו הצאות הרבה יותר גבוהות משלי, על גבול חוסר היגיון!)- והרכבים עדיין שם!!! WTF?!?:evil::roll::shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שם לא ברור לי לגמרי!!! הבן אדפ נפטר כבר מזמן (מדובר בעמוס- האספן טרקטורים מפרדס חנה), הם כבר מזמן עשו את המכרז הזה, את החלק הגדול של האדמה מכרו כבר- והרכבים עדיין שם, למרות שכבר עשו את המכרז לפחות עוד הפעם (ואני הגשתי הצעות- ולא זכיתי ואמרו לי שהיו הצאות הרבה יותר גבוהות משלי, על גבול חוסר היגיון!)- והרכבים עדיין שם!!! WTF?!?:evil::roll::shock:

קובי עוז שר פעם על סיפורי עמבה

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...