Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, נובמבר - דצמבר 2012, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 1259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 275
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באיזור המרכז, סובארו ואוסטין במצב ממש טוב לשיפוץ,

פרטים ינתנו רק לחברי פורום מוכרים.

האוסטין רשומה כאספנות? או שהיא עומדת כך שנים?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדין לא אספנות אבל אולי תשמש בתור מחסן לאספנים.

בת"א.

ל'

018.JPG

017.JPG

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדין לא אספנות אבל אולי תשמש בתור מחסן לאספנים.

בת"א.

ל'

האמת שזה בסיס מצויין מאד לקראוון .

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד 2, אריקה 86 עם נתונים טובים ב1500 ש"ח, שווה לבדוק

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=36&SubModelID=320&FromYear=&UntilYear=1987&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה בדרום הגולן (מוסתרת טוב טוב... אך עדיין בשטח "ציבורי") נאש מטרופוליטן (אם זיהיתי נכון...)

מיקום מדוייק בפרטי, לחברי פורום מוכרים :lol:

ליאור.

attachment.php?attachmentid=317184&stc=1&d=1354648022

attachment.php?attachmentid=317185&stc=1&d=1354648022

attachment.php?attachmentid=317186&stc=1&d=1354648022

attachment.php?attachmentid=317187&stc=1&d=1354648022

IMG_2963.JPG

IMG_2964.JPG

IMG_2965.JPG

IMG_2966.JPG

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה בדרום הגולן (מוסתרת טוב טוב... אך עדיין בשטח "ציבורי") נאש מטרופוליטן (אם זיהיתי נכון...)

מיקום מדוייק בפרטי, לחברי פורום מוכרים :lol:

ליאור.

attachment.php?attachmentid=317184&stc=1&d=1354648022

attachment.php?attachmentid=317185&stc=1&d=1354648022

attachment.php?attachmentid=317186&stc=1&d=1354648022

attachment.php?attachmentid=317187&stc=1&d=1354648022

איזה יופי של רכב !!! אשמח לשקם אותו

eran lanski

חבר מס- 14084

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ליאור לא יודע אם אתה צילמת את הרכב אבל פעם גרתי בישוב שצולם הרכב שייך לשכן שהיה גר לידי הרכב הוא אוסטין ואם אני זוכר נכון מסוף שנות ה-60, בבעלותו כבר איזה 30 שנה לא הניעה כמעט 25 שנים, לפני 4 שנים הוא ביקש שאני יפרסם לו אותו... היה מפורסם בערך שנה לא היה אף אחד רציני ובסופו של דבר הורדתי את המודעה והוא לא מעוניין כבר למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ליאור לא יודע אם אתה צילמת את הרכב אבל פעם גרתי בישוב שצולם הרכב שייך לשכן שהיה גר לידי הרכב הוא אוסטין ואם אני זוכר נכון מסוף שנות ה-60, בבעלותו כבר איזה 30 שנה לא הניעה כמעט 25 שנים, לפני 4 שנים הוא ביקש שאני יפרסם לו אותו... היה מפורסם בערך שנה לא היה אף אחד רציני ובסופו של דבר הורדתי את המודעה והוא לא מעוניין כבר למכור.

היי,

צילמתי את התמונה היום, בהמשך גם יצרתי קשר עם הבעלים, לדבריו הוא מוכן למכור את האוטו תמורת 10K. אין לי את המספר שלו אלא רק את החבר שחיבר ביננו, אם מישהו מעוניין, הרכב אכן למכירה במחיר הנ"ל, אנסה לברר מה המספר הישיר של הבעלים.

לדעתי זה לא אוסטין... זה נראה כמו נאש מטרופוליטן, על ההגה היה M כמו שיש למטרופוליטן... והקווים של הרכב גם הם נראים כמו הנאש... :-)

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

צילמתי את התמונה היום, בהמשך גם יצרתי קשר עם הבעלים, לדבריו הוא מוכן למכור את האוטו תמורת 10K. אין לי את המספר שלו אלא רק את החבר שחיבר ביננו, אם מישהו מעוניין, הרכב אכן למכירה במחיר הנ"ל, אנסה לברר מה המספר הישיר של הבעלים.

לדעתי זה לא אוסטין... זה נראה כמו נאש מטרופוליטן, על ההגה היה M כמו שיש למטרופוליטן... והקווים של הרכב גם הם נראים כמו הנאש... :-)

הבנתי יכול להיות שהוא שוב שינה את דעתו, אני כבר לא גר שם והוא אמר לי אז כשפרסמתי לו את הרכב שזה אוסטין לא זוכר רק את הדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע לידיים מעולות, עוד הוכחה ששווה לדפוק בדלת כשרואים רכב בחצר, וששווה להתעקש כשרוצים רכב.

לפי מה שראיתי, על זה באמת היה שווה להתעקש. שמח שהגיע לידיים טובות

=================================

גם אני מגיע קבוע למפגש שישי הצפוני של מועדון ה-5, Outlet חוצות המפרץ קפה Greg :lol:

Classic car parts hunter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי יכול להיות שהוא שוב שינה את דעתו, אני כבר לא גר שם והוא אמר לי אז כשפרסמתי לו את הרכב שזה אוסטין לא זוכר רק את הדגם.

נאש הוא אכן גם אוסטין בריטניה יצרה רכבים לשוק האמריקאי תחת השם נאש אז המכוללים הם של אוסטין בשנים הראשונות המנוע היה בנפח 1200 סמק ולאחר מכן הוחלף במנוע חזק יותר בנפח 1500 סמק אז לא לריב :wink:

eran lanski

חבר מס- 14084

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...