Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, נובמבר - דצמבר 2012, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול, 6.12..12, נסעה בנמל חיפה שברולט קופה 1947-8 .

מזל טוב לבעליה החדשים.

איזה יופי! כיף לראות אוטו משנות ה40 נוסע בכבישי הארץ!

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באיזור מודיעין.

לא נראה שנסעה בזמן האחרון.

ל'

002.JPG

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה בסיס מצויין מאד לקראוון .

כבר לא: הוא עומד כל כך הרבה זמן קרוב לים שאני בספק שעוד נשאר מה לשפץ שם! וחוץ מזה הסיפור של האוטובוס הזה בכלל מוזר: היה משמש להסעות לחניון, אחרי זה ננטש לשנים בחניון הזה- ויחסית לא מזמן נראה שהפך למחסן או לבית של מישהו שם- יש סיכוי שהורד מזמן מהכביש- אבל לך תדע...:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבט ראשוני הוא נראה די שלם מבחינה חיצונית.

אבל כמו שאמרת פגעי מזג האויר והקרבה לים אולי "אכלו" את הפח.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 לאדות אדומה יבוא אישי והלבנה שנת 88 במצב נסיעה..:-)

עדין לא אספנות אבל כבר כמעט שלא רואים כאלו בכבישים.

תמונה.jpg

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לא: הוא עומד כל כך הרבה זמן קרוב לים שאני בספק שעוד נשאר מה לשפץ שם! וחוץ מזה הסיפור של האוטובוס הזה בכלל מוזר: היה משמש להסעות לחניון, אחרי זה ננטש לשנים בחניון הזה- ויחסית לא מזמן נראה שהפך למחסן או לבית של מישהו שם- יש סיכוי שהורד מזמן מהכביש- אבל לך תדע...:roll:

הייתי אצלו לאחר הפרסום של ליטל (תודה).

הבחור הזוי רוצה 20 אלף שקל על הדבר הזה, מבחינתו הוא חוזר לכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מעוניין בקצת פרטים על הff1 המדהימה הזאת.

אומנם לא ותיק בפורום אבל באמת זו מכונית שרק חלמתי לראות בארץ.

במידה ויש לך פרטים יעריך מאוד אם תענה בחיוב.

אני רק רוצה לראות אותה במציאות.

סטיישן 79 4X4 בתהליכים שחזור ושיפוץ

טנדר 76 4X4 ממתין לשיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מעוניין בקצת פרטים על הff1 המדהימה הזאת.

אומנם לא ותיק בפורום אבל באמת זו מכונית שרק חלמתי לראות בארץ.

במידה ויש לך פרטים יעריך מאוד אם תענה בחיוב.

אני רק רוצה לראות אותה במציאות.

סטיישן 79 4X4 בתהליכים שחזור ושיפוץ

טנדר 76 4X4 ממתין לשיפוץ

מאיזה איזור אתה בארץ. אם מהצפון אז בו למפגש נשר לדודי יש ff1 מדהימה. חפש בשירשורים של מפגשי מועדון 5 בנשר

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצלו לאחר הפרסום של ליטל (תודה).

הבחור הזוי רוצה 20 אלף שקל על הדבר הזה, מבחינתו הוא חוזר לכביש.

בסכום כזה אפשר ליקנות מיניבוס נוסע ובמצב טוב- אכן הוא הזוי לגמרי!!!:shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרכז.

עד כמה שראיתי אין לרכב טסט.

שמשה קדמית מנופצת, וגם מצב הפח לא מזהיר.

ל'

083.JPG

084.JPG

085.JPG

086.JPG

087.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרכז.

עד כמה שראיתי אין לרכב טסט.

שמשה קדמית מנופצת, וגם מצב הפח לא מזהיר.

ל'

אהבתי את המדבקה של המהירות (שנלקחה מטרקטורון כלשהו ככל הנראה) והמדבקה של מוזיאון אגד על השמשה.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה רואה מדבקה של מוזיאון- אני רואה רק מדבקה הרגילה של מועדון ה-5, שהדביקו... באמצע השמשה- כאילו...מה חשבו לעצמם??:roll::lol: שלא לדבר על כך שהאוטו חלוד למוות- אין בו מקום אחד חי, ממה שניתן לראות בתמונה! :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט נראה מסוג הרכבים שאם אתה עושה לו ניקוי חול אתה נשאר עם שמשות וצמיגים!:lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה רואה מדבקה של מוזיאון- אני רואה רק מדבקה הרגילה של מועדון ה-5, שהדביקו... באמצע השמשה- כאילו...מה חשבו לעצמם??:roll::lol: שלא לדבר על כך שהאוטו חלוד למוות- אין בו מקום אחד חי, ממה שניתן לראות בתמונה! :-(

אני כמעט בטוח שהמדבקה הצהובה מאחורה (המדבקה השמאלית) היא מדבקה שחולקה בזמנו למי שביקר במוזיאון אגד . אם אינני טועה. הכיתוב על המדבקה : ״ ביקרתי במוזיאון הרכב ההסטורי של אגד״

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...