Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, נובמבר - דצמבר 2012, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 1251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אה- מאמחורה? -כן, צודק! לא שמתי לב לאחורה- הסתכלתי רק על הביזיון על השמשה הקידמית: לפחות היו מדביקים את המדבקה בפינה- מי מדביק באמצע?!? כאילו מה חשבו- שישר יראו שהאוטו קשור למועדון ה-5- ולא ישתכלו על המצב הגרוע שלו??:roll::shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסתכלתי רק על הביזיון על השמשה הקידמית: לפחות היו מדביקים את המדבקה בפינה- מי מדביק באמצע?!? :roll::shock:

אתה לא מבין כלום!

המדבקה על החלון הקדמי הודבקה ככה בכדי להסתיר מהטסטר את הסדק הקטן שבשמשה! :roll:

attachment.php?attachmentid=318916&d=1355695728

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרכז.

עד כמה שראיתי אין לרכב טסט.

שמשה קדמית מנופצת, וגם מצב הפח לא מזהיר.

ל'

רקוב לגמרי! לא נראה לי שיש מה להציל ממנו, לדעתי הוא בקושי שווה את מחיר הברזל אם בכלל. אני במקומו הייתי מוותר על המדבקה של מועדון ה5.

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רקוב לגמרי! לא נראה לי שיש מה להציל ממנו, לדעתי הוא בקושי שווה את מחיר הברזל אם בכלל. אני במקומו הייתי מוותר על המדבקה של מועדון ה5.

למה לוותר על המדבקה של מועדון ה5? מדבקה כזאת על הרכב מוסיפה 5000 ש"ח למחיר המבוקש באופן אוטומטי.:-D

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה רואה מדבקה של מוזיאון- אני רואה רק מדבקה הרגילה של מועדון ה-5, שהדביקו... באמצע השמשה- כאילו...מה חשבו לעצמם??:roll::lol: שלא לדבר על כך שהאוטו חלוד למוות- אין בו מקום אחד חי, ממה שניתן לראות בתמונה! :-(

נראה כאילו שמישהו צבע אותו עם מברשת על החלודה!

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירושלים בדרך חברון טרנספורטר טנדר 82 כתום, לא אספנות, נראה חיצונית בסדר גמור, למכירה במתחם של טל קאר לשעבר.

אין לי קשר לבעלים/מוכר.

בנוסף, בקרית הממשלה שליד הר הצופים יש שלד של אופנוע משנות ה-40-50 לדעתי, אפשר לראות אותו מהכביש.

לא הספקתי לצלם...

אוסטרליה, אוסטרליה, ההיית או חלמתי חלום:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כאילו שמישהו צבע אותו עם מברשת על החלודה!

הרכב עומד די הרבה זמן ובמקום מרכזי.

מוזר מאוד שטרם הודבק עליו מדבקה של בקשת פינוי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עומד די הרבה זמן ובמקום מרכזי.

מוזר מאוד שטרם הודבק עליו מדבקה של בקשת פינוי.

ל'

באמת שחבל עליו דווקא רכב מגניב מאוד, אבל מצבו לפי התמונות נראה סופני, אולי בתור חלקי חילוף הוא יהיה טוב אם יש משהו להציל בכלל.

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש רכב לנציה שהביאו אותה מצרפת ולא עשו לו רישוי בארץ מישו אולי יודע מה התהליך לעשות לה רישיונות בארץ?תודה

רכב אספנות ?

ללכת עם אישור המכס, תעודת זהות וכל הניירת של הרכב למשרד הרישוי בחולון לבצע תקינה בעמדה 1 .

משלמים אגרה 200 ומשהוא ש"ח וממתינים בתור בעמדה 1 לביצוע תקינה.

לאחר התקינה ( שלדעתי עובדים רק בימי ראשון ושלישי בין השעות 08:00 עד 10:00 בבוקר ) נוסעים לטסט, משלשלים

את הניירת החתומה לתיבת דואר שנמצאת בכניסה למתחם ההמתנה מצד ימין ואחרי שבוע מקבלים רישיון בדואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אספנות ?

ללכת עם אישור המכס, תעודת זהות וכל הניירת של הרכב למשרד הרישוי בחולון לבצע תקינה בעמדה 1 .

לאחר התקינה ( שלדעתי עובדים רק בימי ראשון ושלישי בין השעות 08:00 עד 10:00 בבוקר ) נוסעים לטסט, משלשלים

את הניירת החתומה לתיבת דואר שנמצאת בכניסה למתחם ההמתנה מצד ימין ואחרי שבוע מקבלים רישיון בדואר.

כן הבעיה שהרכב צריך שיפוץ אני לא יודע עם הוא יעבור עמדה 1 אז זה בעיה תאמת אני מנסה לעלות תמונה של הרכב אני לא מצליח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אספנות ?

אה וכן הוא אספנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה וכן הוא אספנות

אתה יכול לקבל רישיון זמני ע"ס הטופס שחרור מהמכס ( טופב מ.ב ).

יש לזה יתרונות ויש לזה חסרונות.

בעמדה 1 בודקים את הרכב לתקינה מבחינת התאמת הרכב לרישיון יבוא, עם הרכב במצב נסיעה אז אין

לדעתי האישית בעייה להגיע לשם.

הבדיקה הבטיחותית ( רישוי / טסט ) מתבצעת במכון רישוי רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש רכב לנציה שהביאו אותה מצרפת ולא עשו לו רישוי בארץ מישו אולי יודע מה התהליך לעשות לה רישיונות בארץ?תודה

עידו היקר.

אתה בשרשור הלא נכון.

תפתח נושא חדש (אבל תעשה חיפוש קודם על הנושא הזה , כבר דובר עליו רבות)

השרשור הזה מיועד רק לתצפיות על רכבים.

תודה והמשך ערב טוב. צביקה

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...