Jump to content

Avi Yaakov

 • הודעות

  711
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אשדוד
 • מקצוע
  מכונאי רכב

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Avi Yaakov

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

1

מוניטין

 1. שמן מעולה, מתאים למאזדה ולפורד. שלא כמו המוטרקראפט החצי סינטטי שמנסים לדחוף בכל מקום כי זה ״מקורי״. מי שאמר שלא מתאים טועה.
 2. אני לא מכיר מכונאי מקצועי בעל וותק רב שיעבוד ב6000 או אפילו 7000, אני בתור רווק בן 24 עם 7 שנות וותק מרוויח קצת יותר מ6000 נטו, ואני לא עובד קשה במיוחד, החברה הוותיקים מרוויחים יותר ממני, שכר של מכונאי גם לא תמיד נמדד בשנות וותק, אלא ברמה המקצועית ובידע, אם יש ידע בחשמל ודיאגנוסטיקה זה גם גורם משפיע, דיאגנוטיקאי טוב ירוויח הרבה יותר מכל מכונאי שיש, בגלל זה אני מתחיל להשתלב בדיאגנוסטיקה.. לא מלכלך בשמן, פחות כאבי גב ומשקלים, ומשכורת גבוהה משמעותית..
 3. מקובל או לא, אני קיבלתי מספר פעמים טיפים של בין 20-100, ההרגשה לא הכי נעימה לפעמים, אני אוהב להקפיד בעבודה, להחזיר כל בורג, קליפס, ניקיון. בעניין המשכורת אתם לא מדייקים, אני מכונאי יחסית צעיר ואני סוגר את החודש עם משכורת לא רעה בכלל, ומרוויח אפילו 20-30% יותר מאנשים בגילי. לעומת הבוגרים יותר במוסך המשכורת שלי די נמוכה. הכל תלוי באיש מקצוע ובמוסך.
 4. קודם על עבודה טובה, לגבי הפלגים אני חולק על מה שכתוב באוטודאטה, בתחילת דרכי בתחום המוסכים עבדתי במורשה מאזדה פורד בשנים 2010-2013, והספקתי לעבוד על הרכבים האלה שעדיין היו חדשים, ועשיתי למאות רכבים ״טיפול 45״ שבו מחליפים את הפלגים, המאזדה 3 משנת 2005 בערך הגיעה מהמפעל עם פלגים רגילים ולא אירדיום! Ngk bkr5e וזה זכור לי טוב, והוחלפו בפלגים עם מק״ט מאזדה bp1318110a..
 5. אני והפורום לא חברים כל כך טובים ואני לא מסתדר בשליחת הודעה פרטית.. 0542007679 אתה מוזמן להתקשר
 6. אפשר להבין אותו באיזשהו מקום.. ואני אומר את זה בתור מכונאי רכב שבבעלותי שני רכבים כאלה. חלקי חילוף לא תמיד נמצאים על המדף ולוקח יום יומיים עד שמגיעים, בעל עסק לא יכול להרשות לעצמו להעמיד רכבים על ליפטים.. רכבים ישנים סובלים מבלאי גדול בכל המערכות והרבה קומבינות שנעשות במהלך השנים.. צריך הרבה סבלנות וכבוד לרכב ישן, לא כל בעל עסק יכול להרשות לעצמו..
 7. תודה על הפירגון! נשתדל לעזור!
 8. שקר, כמכונאי רכב החלפתי במאות אם לא באלפי רכבים נוזל בלמים.. ריקון מיכל+ ניקוז מ4 האופנים עד יציאת נוזל נקי, בקיצור החלפה מלאה, ולעולם לא קרה נזק, להיפך ברכבים שהנוזל בלמים הוזנח שנים היה שיפור בבלימה. חבר אם המוסך באיגוד המוסכים אני ממליץ לך להתלונן עליו.
 9. מכיר את התופעה טוב מאוד.. מאז שהוצאתי רישיון תמיד היו לי רכבים מיושנים.. פעם היו מתייחסים לרכבים שלי בזלזול.. מחפשים על כל בורג, ומריצים בינהם ״דחקות״ על הרכב שלי.. היום יודעים שאני מכונאי רכב, ויודעים שהרכב שלי מטופל בצורה יותר מחמירה מהספר.. אתמול שעשיתי טסט לגולף 94 שלי בדקו לי את הרכב במהירות כאילו מדובר ברכב חדש..
 10. אל תקשיב לשמועות, ואם כן אז אל תמליץ מבלי שטיפלת שם. ממקור ראשון שלא אפרט כאן ממש לא מומלץ.
 11. לא צריך שתלמד אותי כלום.. אתה דיברת על תקלות ביפניות וקוראניות, שהתקלות שיש בהם הם אפילו לא רבע מהתקלות שיש בפיג׳ו סיטרואן. אז הרכב יותר נוח ויפה ויותר מתקדם. אבל כל זה מתגמד שהאמינות לא משהו. בוא אני יגיד לך משהו, המוסך מורשה שעבדתי בו הוא המוסך שמחליף הכי הרבה מנועים מכל המורשים נחש למה? הכי הרבה החלפות גירים או תיקונים במקום למה? הכי הרבה מכוניות שמגיעות בגרר למה? ואפילו כל גרריסט שהיה מוריד רכב במוסך אמר שאלו והגרמניות נגררות הכי הרבה למה? עריכה ראיתי שאתה ממשיך עם האסיתיות, מתפרנסים מהם? כן 99% מהעבודה עליהם זה טיפולים, וחלקי בלאי כמו בלמים, תושבות מנוע שזה בלאי סביר לרכב בן 5-6-7 כי זה גומי.. ואחוז מאוד קטן של תקלות. תעשה לי טובה תפסיק לדבר שטויות ולהגיד מה אני רואה במוסך. אתה לא רוצה לקבל את זה אל תקבל זאת האמת.
 12. לא יודע מה היה אצלך, אני עובד במוסכים מגיל 17 וכן עבדתי מספר חודשים גם בפיג׳ו סיטרואן. ובעוד 3 מורשים ומוסך הכללי. מכל בחינה היפני יותר אמין. אתה יכול לספר סיפורים עד מחר. את מה שאני ראיתי במוסכים וממשיך לראות אתה לא רואה!
 13. מה אתה חושב שאני טירון? המנוע המדובר הוא מנוע משותף גם למיני קופר.. הוואגיות tsi-dsg גם ממש לא אמינות. וכן באמינות אין על יפניות וקוראניות. הכי פשוטות, הכי אמינות.
 14. בכל רכב יש תקלות, ביפניות וקוריאניות יש מעט תקלות, אבל בהרבה הרבה פחות מהרכבים הצרפתיים, אלו מכוניות נחותות שלא שוות חצי מהמחיר בו הם נמכרות.
×
×
 • תוכן חדש...