Jump to content

moriseven

 • פרסום הודעות

  724
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי moriseven

 1. הם רוצים תמונות של הרכב שהוא שלם עם טמבונים, במקרה הזה לא היית מקבל אישור בגלל הכלוב שהבנתי שהם עושים בעיות עם זה
 2. תלוי בשנה של הרכב, כי בארה"ב לרכבים משנת 84 ומעלה יש רישום של העבר היסטורי של הרכב , מה שנקרא CARFAX ושם יהיה רשום שלרכב היה נזק ומשרד התחבורה לא יאשר לך לייבא את הרכב עם יש לו אפילו רק MINOR DAMAGE ברישום.
 3. צריך רק CLEAR TITLE אני ייבאתי רכב שעמד כמעט 40 שנה
 4. כי ביטוח צד ג' זה ביטוח שאתה עושה במקרה שאתה תפגע בצד ג'. אתה רוצה להיות מכוסה גם אם הרכב שלך שווה 1000 שקל במקרה ותפגע לדוגמא במרצדס ששוה מעל חצי מליון והנזק יהיה 100 אלף שקל, יתבעו אותך ואתה תשלם את מלוא הנזק, לא שווה את זה כשביטוח צד ג' עולה בסביבות 700 ש"ח.
 5. חובה בכל מקרה ישלחו אותך לעשות בפול, רק צד ג' יעשו לך סוכנים אחרים
 6. אני שלחתי לברזני ראש אלומיניום לשיפוץ שהיה בו גם סדק והוא סודר, הורכב ועובד מעולה. לא יודע אם הוא עצמו עשה את התיקון או שהוא שולח אותו למישהו.
 7. moriseven

  שמן גיר 75w90

  איפה מצאת Valvoline 75W90?
 8. אפשר לייבא רכב לא במצב נסיעה, אני ייבאתי אחד כזה ולא הייתה שום בעייה בתהליך הייבוא.
 9. מגבר אורות אתה יכול למצוא אצל תבאור, יושבים ברחוב טברסקי בתל אביב. אני הבאתי מהם בזמנו מאמין שעדיין יש להם.
 10. קח בחשבון שגם רכב ב - 50 אלף שקל יצריך יישור קו מסויים ובלי לשים לב זה יעלה לך עוד 15,000 שקל. לדוגמא אצל האמריקאים אין חשיבות לגיל הצמיגים, אצלי על הרכב היו צמיגים בני 20 שנה, חדשים שבקושי נסעו אבל בכל בני 20 שנה.
 11. יש באזור צומת הולץ חשמלאי מהזן הישן והטוב. שמו איציק יושב ברח' קנטור 5 052-2729945
 12. לי ביהוד זה לקח שעתיים כל התהליך כולל הטבעת מספרי מנוע ושלדה
 13. אני יכול להמליץ על מכון אדיר ביהוד ועל קומפיוטסט באור יהודה.
 14. איפה אתה מתכוון לעשות את התקינה?
 15. אני עכשיו הזמנתי קרבורטור משופץ, וקיבלתי אותו ישירות לדואר. למרות שהכנתי מראש אישור ממשרד התחבורה אבל בכלל לא דרשו אותו.
 16. מישהו יכול לומר מניסיון, איך כיום מורידים את הגבלת המכס? מול הפקיד או בפקס?
 17. למכירה הדסון הורנט 1954 הדסון הורנט Twin H שנת 1954 יחידה בארץ! רכב מיוחד ונדיר מוריס 050-6001360 Sent from my iPhone using Tapatalk
 18. יש את אלעד 050-8334045 שהיה מגיע למפגשים בנוקיה. הכיסויים היקרים יותר שלו עמידים בגשם. הוא אמנם בשליחות בחו"ל אבל אני שלחתי לו SMS והוא חזר אליי, שאל על סוג הרכב והגודל שלו והציע לי כיסוי מתאים, העברתי לו כסף בהעברה בנקאית והכיסוי נשלח אליי בדואר שליחים והגיע כעבור 3 ימים. זה כבר הכיסוי השלישי שלי אצלו (3 רכבים שונים) וכולם עדיין במצב כמו חדש, כאשר הכיסוי הכי ישן הוא כבר בן 4 שנים והרכב עומד בחוץ.
 19. אם יש הודעה על שוק עתיק שיתקיים באוקטובר מה עם הודעה על המפגש השנתי? חושב שרצוי לתת תאריך הרבה לפני כדי שאנשים יוכלו להתארגן בהתאם.
 20. זה היה לפני חצי שנה בערך. משרד הרישוי בחולון אכן סגור לשיפוצים, אבל עמדה אחת עובדת.
 21. קרה לי עם וספה עם סירה, שהסירה לא הייתה רשומה בכלל ברישיון. נשלחתי לעמדה אחת ושם רצו לראות את האישורי התקנה ביחד עם מספר שלדה של הסירה, כדי שתירשם ברישיון הסירה עם מספר השלדה שלה. אין לך מה לפחד מעמדה אחת, זאת סתם פרוצדורה וזה לא שעכשיו יחפרו לך שם את האופנוע.
 22. moriseven

  צמיגים עם פס לבן

  חשבתי על זה, השאלה איך צובעים ישר בלי לצאת מהפסים? בהארלי יש לי את ה- WHITE WALL INSERTS, אבל שמעתי דעות חלוקות לגבי הפגיעה שלהם בצמיג.
×
×
 • תוכן חדש...