Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בטר פלייס מארחת את נבחרת קארספורום ליום חשמלי.

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 4324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אי אלו שאלות (שלי ושל אחרים) שלמיטב זיכרוני טרם נענו בפורום. (אם מתנצל אם ישנן שאלות שנענו כבר במגה שירשור או באתר של BP אך לאחר כל כך הרבה דפים יכול להיות כי הן נישכחו ממני)

1. מבצעים: "מבצע" של 65 אג' לק"מ.

-לאחר שה"מבצע" מסתיים, האם יהיה קיזוז/החזר כספי לבעלי ק"מ עודפים?

-לאיזו תקופה "נאגרים" הק"מ העודפים?

-האם יוקמו עמדות טעינה במקום העבודה?

-האם הלקוח יכול לסיים/להעביר חוזה כרצונו?

-האם הלקוח יכול להעביר את הק"מ העודפים ללקוח אחר בתוכנית כרצונו?

-האם ה"מבצע" פתוח גם לעצמאים המשתמשים ברכב לצרכי עבודה?

2. ביטוח:

-מה מכילה "תוכנית ביטוח ייחודית למכוניות חשמליות"?

-האם ההצטרפות למבצע/ים אינה דורשת ביטוח כלשהו או דורשת את "תוכנית ביטוח ייחודית" שלכם בלבד או מאפשרת שימוש ביטוח רגיל? (מבצע כגון ה- 1000 ק"מ לחודש ב 650 ש"ח)

3. כללי:

-האם לרוכש שאינו בעל חנייה פרטית (שלו או של הבניין) תותקן עמדת טעינה?

-האם ישנה התחייבות לטעינה ביתית מלאה ע"י עמדת טעינה יום יום ללא סייגים?

זו התחלה, מן הסתם יעלו עוד מספר שאלות בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 525
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה לכולם על השאלות. נשמח לקבל עוד - ואנא שאלו שאלות שלא ראיתם עליהן תשובה בשרשור הגדול.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להשמע יותר שטחי ממה שאני, אבל אתה מודע לזה שהניק שלך זו בחורה, נכון? :roll:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מודאג מכך שנבחרת קארספורום לא תדע להתנסח או לשאול את השאלות, אני מודאג מכושר החרטוט של אגסי ושות' ומכמות המידע ה"לא מדויק" (בלשון המעטה) שהחברה שם יודעים לספר לחרמנים מוטוריים צמאי מידע. ונשמרתם לנפשותיכם - שלא תגידו שלא הזהרתי...

כושר חירטוט ומידע שיווקי לא עובדים על כל אחד, לידיעתך. לאנשים יש יכולת סינון שור-שיט, ותאמין לי שהיא תעבוד בפול-גז (משחק מילים?) בייחוד שהם מודעים לכך שהם הולכים לעבור משהו שהוא "חווייה שיווקית נטו" מבחינת בטר-פלייס. וזה עוד לפני שהזכרתי בכלל שאני משוכנע שמי שמגיע לשם, יגיע אחרי שקרא הרבה בעיתונות הלא מפרגנת במיוחד, ולא רק לשמוע מה יש ליצרן להגיד ו"לציית לו על עיוור".

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא כאן בבקשה.

ואנא - השתדלו להתמקד בשרשור זה בשאלות עבור בטר פלייס. תודה!

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים שלום,

בתור אחד משליחי הציבור של כלל חברי קארספורום בפגישה המדוברת, ובכלל, נתמניתי לאסוף מספר שאלות פרי מקלדתכם ולהציגן לבכירי בטר פלייס בעת הביקור אצלם.

אני מזמין אתכם להמשיך ולהציג כאן שאלות - רציניות, ענייניות ומגובות בנתונים עד כמה שאפשר; אני מקווה שנוכל להחזיר כאן תשובות ענייניות לא פחות.

אני לא יכול להבטיח שכל השאלות שלכם תשאלנה בפועל, רק מעט מתוכן ייבחרו מטבע הדברים. זו גם פונקציה של הדינמיקה בדיון ושל הזמן שיינתן לנו מול הבכירים (בניגוד לליווי של אנשי מכירות שאני מניח שיהיה רציף).

אני כן יכול להבטיח לכם שלא נהסס להביע את הביקורת שלנו ואת הספקות שעולים כאן בדיונים השונים בעניין בטר פלייס, בצורה עניינית.

תודה על תשומת הלב.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתמטיקה. רק מתמטיקה מעניינת אותי. או במילה קצרה יותר "כסף". (בהקשר של השירשור!):

בנתונים נוכחיים - מה עלות האחזקה של החשמלית במונחים שנתיים לנהג שנוסע X קילומטראג' לשנה לעומת מכונית בנזין מקבילה.

לא תדלוק, אלא אחזקה כוללת. וברור שיש נעלמים כמו שווי המכונית במימוש.

מכיוון ששוק הליסינג ענק ולמעסיקים יש כוח מול העובדים בבחירה, הרי שהשוואה של עלות הרכב בעסקת ליסינג/שווי השימוש/עלות מקור האנרגיה הם הפרמטרים שיצליחו לשנות את המפה.

מסתבר שאת רוב העם לא מעניינות תכונות אחרות. (אותי כן)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכך חששתי, אחד הניקים שלי בעבר היה Witchking... :-(

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי כי זה יראה כמו שיח בין אילמים לחרשים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתרכזים במרכז המבקרים של בטר פלייס בגלילות. שיחת הכרות, תדרוך קצר ו.... תכף יוצאים לדרף.

DSC_0636.JPG

DSC_0632-2.JPG

DSC_0634.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...