Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנה בסיאט לאון

ShizoManiak
שימו לב! השרשור הזה בן 3967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיזו.

אתה חושב שנגיד ואתה היתה קונה את המגבר חדש (כשקנו אותו). והיום היתה התקלה הזו.

היבואן / המעבדה היתה מתיחסת אחרת?

אני יענה לך. . . . . . ל א . . . . .

אבל ההבדל היה. שקנית אז מגבר ב 5000 או 6000 שקל.

והייתה עדין עם התקלה. אבל עכשיו אתה עם מגבר של 5-6K שקל.

ששלמת עליו 3K.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 563
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיזו

אני לא אופתע אם בסוף יימצא שיש בעיה פשוטה למשל פנל של כנוסות יושב לא טוב או משהו בסגנון.

Soundman

יש משהו במה שאתה אומר. מה שמרגיז (אותי לפחות) בכל הסיפור זה היחס של מעבדה. נכון שהבעיה ששיזו מתאר יכולה להסתכם בעבודה קשה בכדי לאתר את התקלה אבל ככה, לנפנף בן-אדם זה כבר מעל ומעבר. אם הייתי נמצא באיזור של שיזו, הייתי לוקח את המגבר לבדיקה בעצמי (בחינם, בשביל הכיף שלי), למרות שלא התעסקתי הרבה זמן עם מגברים. אבל אני לא מאיזור :-(

Skoda Van+ '98 -> Citroen Berlingo '00 -> Citroen ZX '93 -> Suzuki Swift '91 -> Suzuki Jimny '09-> Daihatsu Terios '11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם סדרות העל של אודיסון לאורך השנים הן שתמיד מדובר במגברים שהם סטייט אוף דה ארט.

הם מתוסבכים רצח ובנוסף לזה גם חלק מהדברים שם יכולים לעבוד רק עם כרטיסים מסויימים (מודולים) שאתה לא יכול לעקוף אותם אם משהו השתבש לך ואתה לא מכיר את המגבר ברמת היצרן.

גם את הלוויתן - למעבדה שמסרתי אותו אליהם לתיקון - לא היה שום סיכוי לתקן אותו ללא ההוראות של סטיבן מנץ.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שמגבר הזה ספציפי אף אחד לא מוכן לקחת לתיקון בגלל שהו מסובך, וללא סכמה אין אפשרות כמעת לתקן אותו. והסכמה לא ניתן להסיג בגלל מידיניות של אודיסון. זה שמעבדה ספציפית לא רוצה להתעסק איתו אני גם מבין, זאת לא מעבדת יצרן, אלא מעבדה פרטית שיבואן עובד איתה. ואם שם לא מוכנים לעשות משהו אז אולי לפנות ישירות לאודיסון באיטליה. רק שהמשלח יכול להיות מאוד יקר.

מחפש תקליטים ויניל של רוק כבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הזדמנות טובה לטיול בנופי איטליה

:lol:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליבי ליבי עם שיזו...

גם המגבר שלי נכנס לטכנאי עליו קיבלתי המלצות.לבינתיים,אין לי עדיין תשובה לכאן או לכאן ואני בספק רב אם ימצא את הבעיה.

מבלי להכנס לבעד ונגד קניית מוצרי יד 2,גם אני במצבו של שיזו.מת כבר לסגור את הרכבת המערכת ולהגיע לכיוונים סופיים אבל כל פעם יש משהו וזה מרגיז ומאד מייאש.

נכון שהכי קל לעבור הלאה ולהוציא את הפרוטה מהכיס אבל החוכמה היא גם לדעת מתי להפסיק.

לא פעם חולפות בראשי מחשבות על פירוק המערכת ומכירתה כי כמה כבר אפשר להתרוצץ ,להשקיע זמן וממון ולא לנוח ולהנות כפתגם"איש איש תחת גפנו ותאנתו" אבל דווקא כשהסוף בפתח ומשהו משתבש נמצאים במלחמה פנימית של כדאי או לא אם להמשיך.

מעבר להשקעה הכספית הנכבדה יש גם את שיקול הזמן והסבלנות הנדרשים לתחביב הלא פשוט הזה ואני כל כך מבין את שיזו ואוכל רק לומר שיותר מאשמח בשבילו ובשבילי גם - אם נמצא מזור לתקלות במגברים.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הזדמנות טובה לטיול בנופי איטליה

:lol:

אתה צוחק, אבל אישתי כבר אמרה לי, "אז בו ניסע לאיטליה".

אני שוקל די ברצינות גם את האופתיה הזאת.

כלומר, קודם כל ליצור עם AUDISON קשר במייל או טלפון, להסביר מה בדיוק הבעיה, לסגור איתם על הפרטים, לנסוע למסור להם את המגבר.

ובסוף הטיול לקפוץ אלהם ולקחת אותו.

בנוסף יש לי חבר שדובר איטלקית, הוא יכול לקתוב לי מכתב באיטלקים, או לדבר איתם בטלפון. אני לא מאבד תקווה.

אם המגבר לא היה ברמה כזאת, מזמן הייתי זורק אותו, ורוכש אחר.

העניין כאן לא רק ב3000ש"ח, עניין פה שגם המגבר הוא די נדיר, סופר איכותי, וכבר לא מייצרים כאלה.

ארזה

אני עדיין ממתין בקוצר רוח לעדכון ממך.

שוב בהצלחה, ואל תפרק את המערכת, מגבר שרוף לא ישבור אותנו. :-D:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ממשיכים:

קצת בידוד עם זפת, קצת פינישים.

פלטה השניה, רק עניין דקורטיבי, כדי שהסאב עצמו לא יבלות החוצה, אלא יהי בקו ישר עם העץ.

img0893l.jpg

img0894qy.jpg

img0896cd.jpg

img0897lz.jpg

img0898j.jpg

img0899ur.jpg

img0900kj.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...