Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לא החלטתי.

יכול להזמין בארהב ושיישלח משם לארץ,אבל להוציא את הפיקסל זה לא משתלם.

חששתי שהטלפון שלי יפסיק לעבוד, בעקבות הנפילה, אבל בינתיים נראה שהסתדר,אז אין לחץ

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, falou כתב:

צומצם ל-9T

יש עוד מכשירים, אבל לא מצאתי בהם יתרון.

יש יתרון במחיר, note 8 pro או 9s עולים פחות.

ניתן בכלל לרכוש 9T ב1000 שקלים, או שהוא עולה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, falou כתב:

אתה צריך לחשוב פעמיים לפני שאתה מטריל מנהל בפורום. אנחנו לא ידועים בסובלנות המשתפרצת שלנו

אני עומד מאחורי המילים שלי. למה, האם אייפון הוא לא אופציה מבחינתך כלל? אשמח לשמוע מדוע.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Yondalar כתב:

יש יתרון במחיר, note 8 pro או 9s עולים פחות.

ניתן בכלל לרכוש 9T ב1000 שקלים, או שהוא עולה יותר?

וודאי, במחיר.

ה-S גדול

המסך ב-T מושך.

לפני 1 דקה, Fraysa כתב:

אני עומד מאחורי המילים שלי. למה, האם אייפון הוא לא אופציה מבחינתך כלל? אשמח לשמוע מדוע.

הבעיה היא בתוכן הסתמי, נטול הנימוק וחסר הקשר לדיון, כי אם היית קורא, היית יודע שהוא פשוט לא קרוב לתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, falou כתב:

וודאי, במחיר.

ה-S גדול

המסך ב-T מושך.

הבעיה היא בתוכן הסתמי, נטול הנימוק וחסר הקשר לדיון, כי אם היית קורא, היית יודע שהוא פשוט לא קרוב לתקציב.

iPhone SE 2 החדש תומחר ב-400 דולר אמריקאי שהם 1,400 ש"ח. ההבדל בארץ כנראה יהיה שולי, אם אני לא טועה הוא כבר תומחר בכ-1,700 ש"ח. אם 700 ש"ח הפרש אינם משמעותיים עבורך, התמורה שאתה תקבל היא משמעותית הרבה יותר טובה מכל מה שהוצע לך כאן.

אתה יכול להסתכל על ה-Benchmark של המעבדים של אפל כאן, ולהשוות מול ה-Benchmark של המעבדים של מכשירי האנדרויד כאן. לא צריך להיות גאון כדי להבין את ההבדל העצום בין מעבד ה-A13 שנמצא ב-iPhone SE 2 שקיבל בערך 30,000 ניקוד ל-9T לדוגמה, שקיבל 22,000. בלי קשר לזה - אין טעם להזכיר את שאר הפירות הטעימים שתקבל החל ממצלמה ועד איכות בנייה, מערכת ההפעלה משמעותית יציבה יותר, הטלפון ימשיך לקבל עדכונים גם 5 שנים אחרי (בניגוד לאנדרויד) והוא כנראה ישרוד לך פיזית ותוכנתית פי 3 יותר.

ניכר שאתה חובב אנדרויד, אז לצערי את דעתך כנראה לא אוכל לשנות, אף על פי שהיתרונות הרבים גוברים פה. אז התוכן אינו סתמי, קיבלת את הנימוק - אבל שנאה לאפל תמיד תישאר :).

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר שה-SE 2020 מתחיל מ-1900 שקל ומעלה.

נראה לי מוזר שהבנאדם דיבר על סדר גודל של 1000 שקל, והיה מוכן למתוח עד לכ-1500 שקל בתנאי שההבדלים מצדיקים את זה, ופתאום להציע לו מוצר ב-1900 שקל.

כמובן שבד"כ מוצר של 1900 שקל יהיה טוב יותר ממוצר של 1500 שקל ומזה של 1000 שקל, זה לא חוכמה.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, Fraysa כתב:

iPhone SE 2 החדש תומחר ב-400 דולר אמריקאי שהם 1,400 ש"ח. ההבדל בארץ כנראה יהיה שולי, אם אני לא טועה הוא כבר תומחר בכ-1,700 ש"ח. אם 700 ש"ח הפרש אינם משמעותיים עבורך, התמורה שאתה תקבל היא משמעותית הרבה יותר טובה מכל מה שהוצע לך כאן.

תומחר בארץ ב-2000.

היתרון היחידי שלו זה קוטן, אם כי הוא כבר קטן מדי.

ב-1300 יש פיקסל, שנותן את אותה תמורה, מבחינת מה שאני צריך

תה יכול להסתכל על ה-Benchmark של המעבדים של אפל כאן, ולהשוות מול ה-Benchmark של המעבדים של מכשירי האנדרויד כאן.

לא רלוונטי לשימוש שלי.

בלי קשר לזה - אין טעם להזכיר את שאר הפירות הטעימים שתקבל החל ממצלמה ועד איכות בנייה, מערכת ההפעלה משמעותית יציבה יותר, הטלפון ימשיך לקבל עדכונים גם 5 שנים אחרי (בניגוד לאנדרויד) והוא כנראה ישרוד לך פיזית ותוכנתית פי 3 יותר.

אני לא מחזיק מכשיר 5 שנים, וגם אפל לא מחזיקים 5 שנים  (לא הסוללה ולא הביצועים לאור העדכונים). 3 שנים זה מקסימום. בד"כ אני שובר אותם קודם.

איכות בניה לא מעניין, בין כה וכה שמים מגן.

לא יודע מה זה מערכת הפעלה "לא יציבה".

ניכר שאתה חובב אנדרויד, אז לצערי את דעתך כנראה לא אוכל לשנות, אף על פי שהיתרונות הרבים גוברים פה. אז התוכן אינו סתמי, קיבלת את הנימוק - אבל שנאה לאפל תמיד תישאר :).

לא שונא אפל ולא חובב אנדרואיד וזה לא כ"כ משנה לי אם זה אפל, אנדרואיד נקי או MIUI או משהו אחר, ההבדלים בשוליים (זה יותר טוב בזה וההוא באחר), ומתרגל לכל ממשק. התוכנה היחידה שלא הסתדרתי איתה היתה iTunes וזה היה מזמן וכבר לא רלוונטי.

אתה יודע, לא כולם פאנבויז, קשורים נפשית למכשירי חשמל...

אם יש יתרונות לאפל, הם לא שווים את התוספת, עבורי.

לבת שלי יש את ה-9 לייט, שעוד לא שחקתי איתו (להוציא סלולרי מטינאייג'ר זו משימה לגברתנים גדולים ממני). אני אראה איך הוא מבחינת הגודל. אם לא יתאים, אני אקנה פיקסל.

נ.ב.

נכנסתי קצת להשוואה בין הפיקסל ל-SE, כדי לראות שאני לא מפספס משהו חשוב.

קודם כל מסך, שזה חשוב. המסך של ה-SE גם קטן וגם רזולוציה די עלובה. החיסרון הכי גדול שלו. אני לא משלם אלפיים שקל על מסך עם רזולוציה שה-oneplus X שלי מ-2015 (שיצא לשחות ולא חזר) לא רואה מסנטימטר. בעצם, גם ה-G2 שקדם לו.

כן, אני יודע, רזולוציה זה לא הכל, בייחוד שהמסך ממש קטן, אבל בכל זאת...

היתרון הכי גדול שלו זו אטימה למים ואבק.

היתרונות של הפיקסל (לא לפי סדר חשיבות), תצוגה, מצלמה, שקע אוזניות, מחיר (בארץ, כבר אין כמעט להשיג בחו"ל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלו, ברצינות גמורה - תשיג לעצמך כיסוי ספר. הכי גנרי / סיני מטופש שיש.

אבל מציל יותר פלאפונים מכל כיסוי אחר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק. כיסוי ספר מגן היטב, ולדעתי מתאים לנשים כיון שבתיק נשים הטלפון נמעך מול הרבה חפצים קשים שחלקם חדים. מצד שני, הנרתיק הזה יותר ממכפיל את נפח העסק ויותר מסורבל כאשר צריך לענות לשיחה. לכן מי שלא דוחס את הטלפון מול חפצים אחרים יעדיף מגן גב + מגן מסך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, falou כתב:

תומחר בארץ ב-2000.

היתרון היחידי שלו זה קוטן, אם כי הוא כבר קטן מדי.

ב-1300 יש פיקסל, שנותן את אותה תמורה, מבחינת מה שאני צריך

לא רלוונטי לשימוש שלי.

אני לא מחזיק מכשיר 5 שנים, וגם אפל לא מחזיקים 5 שנים  (לא הסוללה ולא הביצועים לאור העדכונים). 3 שנים זה מקסימום. בד"כ אני שובר אותם קודם.

איכות בניה לא מעניין, בין כה וכה שמים מגן.

לא יודע מה זה מערכת הפעלה "לא יציבה".

לא שונא אפל ולא חובב אנדרואיד וזה לא כ"כ משנה לי אם זה אפל, אנדרואיד נקי או MIUI או משהו אחר, ההבדלים בשוליים (זה יותר טוב בזה וההוא באחר), ומתרגל לכל ממשק. התוכנה היחידה שלא הסתדרתי איתה היתה iTunes וזה היה מזמן וכבר לא רלוונטי.

אתה יודע, לא כולם פאנבויז, קשורים נפשית למכשירי חשמל...

אם יש יתרונות לאפל, הם לא שווים את התוספת, עבורי.

לבת שלי יש את ה-9 לייט, שעוד לא שחקתי איתו (להוציא סלולרי מטינאייג'ר זו משימה לגברתנים גדולים ממני). אני אראה איך הוא מבחינת הגודל. אם לא יתאים, אני אקנה פיקסל.

נ.ב.

נכנסתי קצת להשוואה בין הפיקסל ל-SE, כדי לראות שאני לא מפספס משהו חשוב.

קודם כל מסך, שזה חשוב. המסך של ה-SE גם קטן וגם רזולוציה די עלובה. החיסרון הכי גדול שלו. אני לא משלם אלפיים שקל על מסך עם רזולוציה שה-oneplus X שלי מ-2015 (שיצא לשחות ולא חזר) לא רואה מסנטימטר. בעצם, גם ה-G2 שקדם לו.

כן, אני יודע, רזולוציה זה לא הכל, בייחוד שהמסך ממש קטן, אבל בכל זאת...

היתרון הכי גדול שלו זו אטימה למים ואבק.

היתרונות של הפיקסל (לא לפי סדר חשיבות), תצוגה, מצלמה, שקע אוזניות, מחיר (בארץ, כבר אין כמעט להשיג בחו"ל).

1. המכשירים של אפל כנראה מחזיקים פי 2 או 3 ממכשיר אנדרויד מכל הבחינות. מבחינת תוכנה - אנדרויד 10, לדוגמה, נותן תמיכה למכשירי ה-OnePlus החל מדגם OnePlus 5 שיצא ב-בסוף 2017 (קצת מעל שנתיים). iOS 13 נותן תמיכה החל מדגם האייפון 6S, שיצא ב-2015 (5 שנים). כל סוללת Lithium-ion דורשת החלפה בסופו של דבר, אז הטיעון הזה לא רלוונטי. העדכונים ממש לא מאטים את המכשיר - מוזמן להסתכל בביצועים של אייפון 6S על iOS 13 (שוב, אנחנו מדברים על 5 פאקינג שנים מול שנתיים). אני בטוח שאתה תופתע לראות כמה מהיר זה רץ.

2. לא יודע מה זה מערכת הפעלה לא יציבה? כנראה כי לא השתמשת בשתיהן. בתור אחד שהחזיק את שני המערכות - iOS מעולם לא נתקע/קרס/גמגם. לעומת זאת, אנדרויד לא פעם קיבל "Unexpected Crash" באפליקציות ונתקע אין ספור פעמים.

3. יתרונות הפיקסל לעומת ה-SE 2. אין לי מושג על איזה דגם פיקסל אתה מדבר שעולה 1,300 ש"ח, כי כולם בזאפ מתומחרים מעל 2,000 ש"ח, אך אני אשער שאתה מתייחס לפיקסל 3 (ואני מקווה שאני מפרגן לך).

אטימה לאבק ומים: ההבדל בין IP67 ל-68 קיים, אך שולי. ממליץ לך פשוט ללמוד מטעויות העבר ולא להיכנס למים, כפי שעושים רוב בני אדם.

תצוגה: נקודה אחת לפיקסל.

מצלמה: חיישן דומה, האייפון מקבל נקודה על צילום 2K ב-60 FPS לעומת 30 בפיקסל וצילום 1080p ב-240 FPS לעומת 120 בפיקסל. אגב, מלבד נתונים יבשים של חיישנים ובלבולי מוח - מה שחשוב זה יכולות עיבוד התמונה, שבהם כל דגם אייפון מנצח כל דגם טלפון שמריץ אנדרויד, לפחות בעין שלי.

שקע אוזניות: כפי שציינת הנך בחור די מבוגר, אז מבלי לזלזל ממליץ לך להיחשף לטכנולוגיות חדשות כמו wireless. החיים שלך ישתפרו פלאים!

מחיר: שוב, מהבדיקות שלי לא מצאתי פיקסל שתומחר כפי שציינת, אם כבר הוא אפילו עלה יותר מהאייפון!

בכל אופן, למרות כל מה שאתה אומר, עדיין ניכר שאתה לא נותן הזדמנות לאפל כי אתה עדיין תקוע באשליות מ-2012 ואתה מגדיר את עצמך כ"heavy user" שיכול להרשות לעצמו לא פחות מאנדרויד "פרוץ שאתה יכול לעשות מה שבא לך בו", אחרת הטיעונים שלך היו רלוונטיים ולא מחזור של משפטים מסרטוני השוואות גנריים ביוטיוב. את דעתך אני לא אצליח לשנות, אז אפסיק לרשום פה כי זה כבר לא רלוונטי; בן אדם נעול בדעתו אי אפשר לשנות.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, Fraysa כתב:

ין לי מושג על איזה דגם פיקסל אתה מדבר שעולה 1,300 ש"ח, כי כולם בזאפ מתומחרים מעל 2,000 ש"ח, אך אני אשער שאתה מתייחס לפיקסל 3 (ואני מקווה שאני מפרגן לך).

בתאריך 10.5.2020 בשעה 15:01, Katom כתב:

https://www.itech-store.co.il/items/2700988-Google-Pixel-3a-64GB

1300, ואולי אפילו יותר זול כי האתר לא מועדכן לגמרי.

אין לי קשר לחנות

הוכחת פעם נוספת

לפני 7 שעות, falou כתב:

הבעיה היא בתוכן הסתמי, נטול הנימוק וחסר הקשר לדיון, כי אם היית קורא...

מומלץ להשקיע מעט בלקרוא כמה תגובות. לוקח משמעותית פחות מלכתוב את התגובה המושקעת שלך(לא בציניות) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, davemustaine87 כתב:

הוכחת פעם נוספת

מומלץ להשקיע מעט בלקרוא כמה תגובות. לוקח משמעותית פחות מלכתוב את התגובה המושקעת שלך(לא בציניות) 

כשפורום רכב הופך להיות פורום אופ טופיק שכל נושא מכיל מעל 600 עמודים, אני בטוח שגם אתה לא תקרא מרוב בלבלני המוח שנמצאים פה. 

אגב, מוזר לי שהוא נמכר במחיר כל כך זול ביחס למה שזאפ מציג שזה 1,900 ש״ח בממוצע. 

בכל אופן, זה אפילו מחזק את טענתי עוד יותר כי מדובר במכשיר אפילו גרוע יותר מה-3 הרגיל. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה הזאת הייתה עמוד אחד לפני הנוכחי, עמוד שגם אתה הגבת בו , 3 תגובות אחרי התגובה. לא שלחו אותך לחפש תגובה בעמוד 349... 

אני לא רוצה להגיד שום דבר אישי כנגדך, אבל אתה שוב, לא קורא דברים. 

לפני כשעה, Fraysa כתב:

אגב, מוזר לי שהוא נמכר במחיר כל כך זול ביחס למה שזאפ מציג שזה 1,900 ש״ח בממוצע.

זאפ מציג - ב-1579 ש"ח. לא 1900. 

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1027149

לפני כשעה, Fraysa כתב:

בכל אופן, זה אפילו מחזק את טענתי עוד יותר כי מדובר במכשיר אפילו גרוע יותר מה-3 הרגיל.

אין פה מה לחזק. ע"פ המפרט שלהם אתה יכול לדעת שהפיקסל 3A הוא פיקסל 3 עם גוף פלסטיק, מעבד חלש יותר, ללא טעינה אלחוטית וללא הגנה אבק ומים. ולכן לא פלא שהוא גם זול יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Fraysa כתב:

1. המכשירים של אפל כנראה מחזיקים פי 2 או 3 ממכשיר אנדרויד מכל הבחינות.

לא יודע מה זה "מכשירים של אנדרואיד". כאמור, אני קונה מכשיר בכאלפייה, שמחזיק בין שנתיים לשלוש, ולרב לא נפטר בנסיבות טבעיות. לכן אני לא קונה מכשיר יקר, גם אם תיאורטית היה מחזיק 5 שנים, בלי בעיה (ואת זה אתה לא יודע, עד שעובר הזמן). לכבול את עצמך לטכנולוגיה חמש שנים קדימה... לא חכם.

2.. לא יודע מה זה מערכת הפעלה לא יציבה? כנראה כי לא השתמשת בשתיהן. בתור אחד שהחזיק את שני המערכות - iOS מעולם לא נתקע/קרס/גמגם. לעומת זאת, אנדרויד לא פעם קיבל "Unexpected Crash" באפליקציות ונתקע אין ספור פעמים.

משתמש בכל מיני מערכות כל הזמן. לא מצאתי שום יתרון מהותי לכאן או לכאן. אני מקפיד לא לקנות מכשירים שרק יצאו לשוק, וכך להמנע ממחלות ילדות, שקורות לכל היצרנים, בלי קשר לרמת המכשיר. קורה.

3. יתרונות הפיקסל לעומת ה-SE 2. אין לי מושג על איזה דגם פיקסל אתה מדבר שעולה 1,300 ש"ח, כי כולם בזאפ מתומחרים מעל 2,000 ש"ח, אך אני אשער שאתה מתייחס לפיקסל 3 (ואני מקווה שאני מפרגן לך).

מפרגן לי על מה?

אני מדבר על ה-3a ואני מוכן לחרוג בתקציב, לא מעט, רק בגלל גודל המסך האידיאלי.

אטימה לאבק ומים: ההבדל בין IP67 ל-68 קיים, אך שולי. ממליץ לך פשוט ללמוד מטעויות העבר ולא להיכנס למים, כפי שעושים רוב בני אדם.

ברור. ה-9T מצוייד באטימה, אבל לא נמדד מול בתקן. הפיקסל 3a לא אטום, אבל בנוי פשוט ואמין (אתה יכול למצוא סרטונים שמפרקים אותם). אני לא מתכנן להכנס למים עם מכשיר. ה-oneplus X שלי (מסך נהדר, גודל טוב, עבד בסדר, אין תלונות, מצלמה קקה), שחה בתיק "אטום" למים בשייט קיאקים. זה לא היה מכוון. אני לא מצליל את הסלולריים שלי כמנהג.

תצוגה: נקודה אחת לפיקסל.

לא לא לא...

איכות התצוגה זה לא "נקודה".  זה לא שווה ערך להאם הוידאו 2K הוא ב-120 או 60 FPS...

התצוגה זה מה שאתה עובד מולו כל הזמן. במכונית זה הכסא. אם הוא לא נוח, כל האוטו לא נוח, לא משנה כמה המתלים נהדרים. אם לפיקסל 3a גודל תצוגה עדיף (לי) ורזולוציה עדיפה (אבסולוטית), זה שווה 50% מהציון הכולל, לפחות. המסך הוא, מילולית, חזות הכל.

רזולוציה זה לא הכל, יש בהירות, יש איכות צבע, אבל ה-PPI של ה-SE מעליב, גם בהתחשב בקוטנו.

ה-OLED של הפיקסל לוקח כאן בגודל (מספיק קטן לתפעול יד אחת), ולוקח באיכות, וזה לבדו סוגר את העניין.

מצלמה: חיישן דומה, האייפון מקבל נקודה על צילום 2K ב-60 FPS לעומת 30 בפיקסל וצילום 1080p ב-240 FPS לעומת 120 בפיקסל.

את מי זה מעניין FPS ורזולוציה בוידאו?!

אני רואה סרטונים ב-1080p ו-120, וזה טוב מספיק לכל דבר. כל דבר מעבר לזה, זה בזבוז של מקום אחסון.

גם ככה הסרטונים היחידים שאני מצלם הם קצרצרים ולהפצה בוואזאפ.

אפשר לא לתת על זה נקודות בכלל, תכונה מיותרת (ועוד לא הגענו ל-4K, הטכנולוגיה הכי מיותרת לרב השימושים, ever).

אגב, מלבד נתונים יבשים של חיישנים ובלבולי מוח - מה שחשוב זה יכולות עיבוד התמונה, שבהם כל דגם אייפון מנצח כל דגם טלפון שמריץ אנדרויד, לפחות בעין שלי.

נתוני החיישן זה הדבר היחיד שנמדד אובייקטיבית בעיבוד תמונה, וכולם קונים מסוני. מבחינת יכולות העיבוד, זה עניין של אפליקציה, ובכלל לא תלוי בחומרה, ואיך האפליקציה מחליטה לעבד, זה כבר עניין של טעם. יש תחום אחד שהפיקסל תופר את האייפון, זה WB במצב לילה, אם אתה אוהב אותו מאוזן. גם באיזון של איזורים שרופים, אבל, שוב, זה עניין של טעם.

בשביל לדעת מה אתה מעדיף, אתה צריך להשוות צילומים בלי לדעת מה צילם אותם, אחרת אתה מוטה.

בשבילי כל המצלפונים הם כלים מוגבלים. אחלה כשרוצים סתם תמונה באור טוב חשופה היטב, ודרגות שונות של meh במצבים אחרים. זו מצלמת חיישן קטן שמוציאה JPG, בהגדרה, כלי מוגבל מאוד.

ההבדלים בין כל המכשירים ברמת המחיר שאני מחפש, לא מהותיים.

שקע אוזניות: כפי שציינת הנך בחור די מבוגר, אז מבלי לזלזל ממליץ לך להיחשף לטכנולוגיות חדשות כמו wireless. החיים שלך ישתפרו פלאים!

מה יישתפר?!

התלות בסוללה?

חשבון הבנק, שאצטרך להוציא עוד כסף על אוזניות חדשות?

גירסת ה-BT של האוזניות שלי, לא מוצלחת, והן הרבה יותר טובות, מבחינת סאונד, מהאיירפודס של אפל, לדוגמא, ועולות מעט.

אבל אני פתוח להצעות.

בכל אופן, למרות כל מה שאתה אומר, עדיין ניכר שאתה לא נותן הזדמנות לאפל כי אתה עדיין תקוע באשליות מ-2012 ואתה מגדיר את עצמך כ"heavy user" שיכול להרשות לעצמו לא פחות מאנדרויד "פרוץ שאתה יכול לעשות מה שבא לך בו", אחרת הטיעונים שלך היו רלוונטיים ולא מחזור של משפטים מסרטוני השוואות גנריים ביוטיוב. את דעתך אני לא אצליח לשנות, אז אפסיק לרשום פה כי זה כבר לא רלוונטי; בן אדם נעול בדעתו אי אפשר לשנות.

אני לא נותן הזדמנות לחברות, אני קונה את המכשיר שהכי מתאים לי, בתקציב. ה-SE הוא יקר מדי, קודם כל. אח"כ, המסך קטן מדי (והמסך זה חלק מאוד חשוב) ועלוב בביצועים [זה לא נכון, חלש ברזולוציה] שלו. היתרונות של המכשיר לא רלוונטים בשבילי. הם רלוונטים להורים שלי, למשל, להם אני קונה אפל.

היחידי שנעול פה זה אתה, אני קונה מכשירים לפי צורך, לא לפי מותג.

נ.ב.

בדיוק חברה שלי מקטרת על ה-7S Plus שלה, שנתקע כל הזמן וצריך כבר להחליף...

לא הבינה למה אני נקרע מצחוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...