Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

המחיר ממשיך ליצנוח- כעת רק 699$! :-).

כמה קופונים שראיתי:

קופון 10% הנחה על בה-OnePlus Three 3 Global Edition, יוצא 360$ אבל מדובר בהזמנה מוקדמת וצפי מלאי רק עוד כשבוע(לקחת בעירבון מוגבל- לפעמים לוקח להם יותר זמן).

קופון:plus3

קופון נוסף בשביל Lenovo ZUK Z2 Pro 5.2 inch 6GB RAM 128GB ROM Snapdragon 820

מחיר לאחר קופון : 290$

קופון:z2pro

תהנו :-)

איך הניסיון שלך עם הזמנות לישראל מהאתר? (מכס ושות'...) שוקל להזמין משם את ה-OnePlus 3t.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תידרוש להצהיר ערך נכון ותיאור SMARTPHONE והם עושים זאת, בהזמנה האחרונה עם הNUBIA דרשתי רק שיצהירו ערך נכון והם עשו זאת אבל בתיאור השאירו MP4, תבקש משהו בסיגנון:

Please Declare as SmartPhone and the True Value Paid XXX.XX$

זה תירשום בעת ההזמנה באיזור של ההערות בBANGGOOD, בעבר אני זוכר שהיה אפשר גם בעמוד התשלום בפייפל אבל בפעם האחרונה לא מצאתי.

הסמארטפונים נישלחים בדואר שוויץ: RSXXXXXXXXXCH.

לגבי מכס אז 2/3 בחצי שנה האחרונה עברו במכס.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש השקה של הNOTE 4 בגירסה הבינלאומית אם סנאפדראגון 625 ב169$ לאחר קופון n4global

http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-4-Global-Edition-5_5-inch-3GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-625-Octa-core-4G-Smartphone-p-1129991.html?utm_campaign=n4global&utm_content=Klaus&p=2O09152737382013098T

יש גם את הMi5S 3GB/64GB ב269$ עם קופון אבל יש צורך בהיתעסקות בצריבת הרום הגלובאלי, לדעתי עדיף להוסיף 10$ ולהזמין בגיקביינג ב279 עם הרום הגלובאלי.

אגב- בבאנג המחיר של הOnePlus 3T ירד ל426$.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבוע עם ה3T, מצ"ב רשמים ראשונים:

יתרונות:

+ סוללה מדהימה. בסוף יום שישי ולאחר שימוש מסיבי יחסית (גלישה, תמונות, סאונד, ניווט), חובר לשקע ההטענה ב0200 עם למעלה מ30% סוללה.

+ הקורא טביעות אצבע לא מזייף, ומהיר בטירוף. אחד הדברים הכי שימושיים ובגדר 'איך הסתדרתי בלי זה עד עכשיו'

+ הפלאפון מהיר, ממש ממש מהיר. למען האמת לא ראיתי עדיין פלאפון מהיר ממנו - כנראה תודות לשילוב בין חומרה חזקה ותוכנה נקיה (ברמת התוכנה זה מרגיש כמו נקסוס, אין בלואטוור). אין לו לאג בכלל. לא בדקתי אבל אני מניח שתודות לביצועים+מסך+סוללה הוא יהיה מושלם לחובבי המשחקים.

+ כפתורי הניווט ממש נוחים מחד, ומוסלקים טוב מאידך. עדיף בהרבה מאשר כפתורי תוכנה כמו שהיו לי בG4 ובנקסוס 6.

+ הפלאפון דקיק, קל, ונוח מאוד ביד.

+ מצלמת הסלפי הכי טובה שראיתי עד כה (בטוח שיש טובות ממנה כיום בפלאגשיפס, משווה לפלאגשיפס דור קודם). עד כה השתמשתי במצלמה אחורית לסלפי, אבל נדמה שאפשר להשתמש בקדמית. מצ"ב סלפי בתנאי תאורה לא טובים - להוציא הדמות המכוערת והקיה ברקע התמונה עצמה מרשימה באיכות יחסית למצלמה קדמית בחושך:

IMG_20170309_193538.jpg

+ מחיר... זה קטע הזוי, הפלאפון הזה מתחרה ישירות (ואף נותן בראש לא מעט) במלכי הקטגוריה, אבל עולה 30 עד 50 אחוז פחות.

+ הטענה מהירה מאוד, אבל מי צריך להטעין בכלל את הדבר הזה הוא לא רוצה למות

למל"ם:

~ לא אהבתי את הכפתור בצד שמאל ששולט במצבי הסאונד (רגיל, רטט, דאנג'ן אנד דרגונס). אבל זה עניין סובייקטיבי, רוב הביקורות מציינות אותו בתור יתרון

~ המצלמה טובה, אבל לא באופן מיוחד. אני חושב שהG4 עדיף במישור הזה. המצלמה מתפקדת טוב מאוד (קרוב למצוין) בתנאי תאורה טובים, אבל בינוני בתנאי תאורה חלשים.

אבל לא להתבלבל, לא מדובר במצלמה רעה. מצ"ב מס' תמונות של דוגמניות להמחשה (חלק עברו אינסטושייה):

IMG_20170311_154655.jpg

IMG_20170311_160349_556.jpgIMG_20170311_100043_456.jpg

חסרונות:

- ספיקר די מאעפן, חלש יחסית, לא סטריאופוני

- פלאפון סיני, יש מצב שהממשל מרגל אחרי כשאני עושה קקי...

- סוללה לא נשלפת (אם היא תתחיל לזייף זה יבאס)

- לא עמיד במים (אני ממש מנסה למצוא חסרונות כי זה מרגיש לי יותר מדי חד צדדי)

שורה תחתונה:

אם לא דחוף לך להחזיק במצלמה הכי טובה בשוק, קשה לי לחשוב על פלאפון שנותן לו פייט. בלי קשר למחיר הוא מסתכל לפלאגשיפס בלבן של הקייס, עם שקלול מחיר וVFM לא חושב שיש לו פייט רציני (שוב: להוציא מצלמה).

מתנצל שהביקורת מכילה מעט ביקורת. השתדלתי לנסות לא לצאת פאנבוי אבל וואלה באמת שהם עשו כאן עבודה טובה מאוד.

אשתדל לחזור עם ריג'קטים אם/כש יצוצו.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2275

אני הוספתי 139 (+30 נוספים) לחבילת מוצרים (מטען טוב יותר, מגן מסך זכוכית שלקחתי לG4 שעבר לאשתי), בדיעבד אין טעם ואני לא ממליץ.

אני הוספתי 300 ש"ח להזמנת אביזרים מחו"ל דרך האתר של ONEPLUS: קייס של אוטרבוקס, מגן מסך זכוכית מלא (כולל פנל עליון/תחתון), מטען מהיר דאש-צ'ארג'+כבל.

יותר מדי? אנאערף... לא מכיר במושג P:

מבחינתי, 2,000 ש"ח למכשיר שיחזיק איתי (בשאיפה) 2-3 שנים, כאשר הוא המכשיר האלקטרוני האישי בו אני משתמש בתדירות הגבוהה ביותר מבין כלל המכשירים - זה לא יקר. אבל כל אחד והעדפתו.

אני מסתכל על זה דרך פריזמת VFM, ואני חושב שיחס ה'פלאפון לשקל' של ה3T הוא מהגבוהים בשוק - מבין הפלאגשיפס אני סבור שהוא הגבוה ביותר (או לכל הפחות בשלישיה הפותחת), כשמשווים גם לדור הקודם אני כבר לא בטוח האם זה VFM מקסימלי אבל בגלל שהמחיר עצמו נמוך עבורי אני מתעדף חדשנות על חסכון.

לדעתי - אם אין חשיבות מיוחדת למצלמה, וממש לא מעניין אותך ביצועים פיצ'רים וכו', ייתכן לגמרי שמכשירים כמו הRedmi או Mi5 יספקו את פלוני ועל הדרך ישאירו אותו עם אקסטרה דמי כיס.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שחשבתי שהכול אבוד אז הגיע אליי ה-ZTE NUBIA Z7 MAX שהזמנתי.

שילמתי עבורו 400 שקל+ 220 שקל מיסים :?

לצערי כבר הזמנתי את הוואןפלוס 3T ככה שאין לי יותר מדי מה לעשות איתו, מישהו מעוניין במקרה לפני שאני מפרסם ביד 2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסתדר לי 220שח מיסים למכשיר שעלה 400 שח...

או ששילמת עמלות לחברת שילוח או שהעריכו את העלות בצורה מוגזמת ויכולת לערער ולא לשלם... להציג הוכחות למחיר ששילמת ולקבל מחיר מתוקן לתשלום

Sent from my Nokia 5310

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לאחר משחק איתו עם ZTE Z7 MAX , לא בטוח שהייתי ממליץ עליו.

הוא לא מכשיר גרוע אלא שווה פחות או יותר את מה שמשלמים עליו.

כרגע המכשיר שאני משתמש בו הוא אייפון 5(כן, המכשיר הזה משנת 2012) וההשוואה בניהם בדיוק מראה את מה שמפרט אף פעם לא יוכל להראות.

לא רוצה לצאת פנבוי של אפל(כי אני ממש לא) אבל החברה האלה ידעו(לא יודע איך עכשיו) להעביר ללקוח שימושיות טובה.

ניקח שניה מסך :

ב-Z7 יש מסך פול HD , בעוד שבאייפון יש מסך נחות הרבה יותר. מי יותר טוב? ה-Z7. אז זהו שלא. מסכי LCD סובלים הרבה משינויים בתאורה בעת שינוי בזווית. כול ה-LCD סובלים מזה בצורה זאת או אחרת. אבל בעוד שבאייפון העיוות אור הזה מינימלי יחסית, בZ7 הוא ניכר מאוד, וזה פשוט ממש מעצבן. אני לא אשתמש במסך כזה גם אם תהיה לו רזולוציה 4K.

נעבור למצלמה, לאייפון יש מצלמה 8 מגהפיקסל כאשר החיישן משנת 2011 ניראה לי, והוא מצלם בהתאם. צילום ללא הרבה פרטים, מלא רעש בחוסר תאורה, לא להיט בקיצור.

גם אצל ה-Z7 המצלמה לא להיט, אבל היא 13 מגהפיקסל, וניכר שבסה"כ היא מצלמת יותר טוב מהאייפון. אבל מה? האייפון כמה שהמצלמה שלו תחת, יודע להתפקס ולא לצאת מפוקוס. אם אני רוצה לצלם דף עם רישומים כלשהם, אני אדע שמהפעם הראשונה עם יד יציבה מינוס הכול יצא כמו שצריך, וב-Z7? תחת. אין פוקוס בשיט. כול תזוזה קטנה, תקבלו תמונה לא חדה.

ושוב, מצידי שיהיה לה חיישן ואופטיקה של מצלמות DSLR. ברגע שהיא לא מסוגלת להתפקס בתנאים סבירים, אני לא אשתמש בה. אני אשתמש במצלמת שנות הפלמ"ח של האייפון.

וכול זה אחרי שראיתי לא מעט ביקורות על ה-ZTE לפני שקניתי אותו. מסקנה? תמיד כדאי לקבל ניסיון אישי עם המכשירים, ומקסימום להשלים עם ביקורות וחוות דעת, כי אחרת, זה פשוט בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני מכיר את המכשיריםת אבל מסמכים אני מעדיף לצלם ב-camscan. התוכנה יודעת לפצות על לא מעט חסרונות של המצלמה, ובנטסף שומרת PDF. יתרון גדול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קופון חדש לבאנג :Marchsale10

10% הנחה על כלל מוצרי האתר(לא כולל מחירי PROMO).

אז כעת ניתן ליקנות את הZUK Z2 ב158$, אאל"ט זה המחיר הכי נמוך למכשיר Snapdragon 820 4GB/64GB.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לאחר משחק איתו עם ZTE Z7 MAX , לא בטוח שהייתי ממליץ עליו.

הוא לא מכשיר גרוע אלא שווה פחות או יותר את מה שמשלמים עליו.

כרגע המכשיר שאני משתמש בו הוא אייפון 5(כן, המכשיר הזה משנת 2012) וההשוואה בניהם בדיוק מראה את מה שמפרט אף פעם לא יוכל להראות.

לא רוצה לצאת פנבוי של אפל(כי אני ממש לא) אבל החברה האלה ידעו(לא יודע איך עכשיו) להעביר ללקוח שימושיות טובה.

ניקח שניה מסך :

ב-Z7 יש מסך פול HD , בעוד שבאייפון יש מסך נחות הרבה יותר. מי יותר טוב? ה-Z7. אז זהו שלא. מסכי LCD סובלים הרבה משינויים בתאורה בעת שינוי בזווית. כול ה-LCD סובלים מזה בצורה זאת או אחרת. אבל בעוד שבאייפון העיוות אור הזה מינימלי יחסית, בZ7 הוא ניכר מאוד, וזה פשוט ממש מעצבן. אני לא אשתמש במסך כזה גם אם תהיה לו רזולוציה 4K.

נעבור למצלמה, לאייפון יש מצלמה 8 מגהפיקסל כאשר החיישן משנת 2011 ניראה לי, והוא מצלם בהתאם. צילום ללא הרבה פרטים, מלא רעש בחוסר תאורה, לא להיט בקיצור.

גם אצל ה-Z7 המצלמה לא להיט, אבל היא 13 מגהפיקסל, וניכר שבסה"כ היא מצלמת יותר טוב מהאייפון. אבל מה? האייפון כמה שהמצלמה שלו תחת, יודע להתפקס ולא לצאת מפוקוס. אם אני רוצה לצלם דף עם רישומים כלשהם, אני אדע שמהפעם הראשונה עם יד יציבה מינוס הכול יצא כמו שצריך, וב-Z7? תחת. אין פוקוס בשיט. כול תזוזה קטנה, תקבלו תמונה לא חדה.

ושוב, מצידי שיהיה לה חיישן ואופטיקה של מצלמות DSLR. ברגע שהיא לא מסוגלת להתפקס בתנאים סבירים, אני לא אשתמש בה. אני אשתמש במצלמת שנות הפלמ"ח של האייפון.

וכול זה אחרי שראיתי לא מעט ביקורות על ה-ZTE לפני שקניתי אותו. מסקנה? תמיד כדאי לקבל ניסיון אישי עם המכשירים, ומקסימום להשלים עם ביקורות וחוות דעת, כי אחרת, זה פשוט בעייתי.

במידה ומישהו מעוניין(אם יש כאלה לאחר הביקורת הקוטלת שלי :))

אז השוואתי את המכשיר היום עם המייזו 3 נוט, והרדמי נוט 4

המסכים זהים באיכות שלהם, כניראה מכשירי הביניים החדשים משתמשים בדיוק באותו פנל ישן שיש ב-ZTE.

מבחינת מהירות- הם מהירים באותה מידה פחות או יותר לדברים בסיסיים, למשחקים לא בדקתי, אם כי ה-ZTE אמור להיות טוב יותר.

המצלמה ב-ZTE טובה יותר מאשר בשניהם.

בשניהם יש חיישן טביעת אצבע שעובד סבבה לעומת ה-ZTE ששם אין כלום.

סוללה, GPS ואיכות שיחה לא בדקתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...