Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

מניסיון עם שני oneplus מדגמים ישנים יותר - הם סוסי עבודה אמינים.

אני נפלתי בתקופה של בין הכסאות במעבר בין ה-3 ל-3t אז לקחתי Mi5s לאשה.

בדיעבד הייתי צריך לחכות קצת.

Mi5s משומש במצב מעולה למישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא שילמת מס על ה MI5S אז תוכל להפטר ממנו ולא להפסיד כלום(או להפסיד מינימלית)

יש מישהו שנוסע במקרה לאילת ויכול לקנות את ה-וואןפלוס 3 טי? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא בחשבון שמוטו G5 אינו מכשיר דגל. הוא מכשיר ביניים - לטוב ולרע. בדיוק מה שאני אוהב.

כנראה שאתה צריך לחפש את ה-Z/Z Force שמתחרים במכשירי העלית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתין לפידבק על המצלמה של ה3טי, אבל אני כבר די בטוח שמצאתי את הרכש הבא... גם הביקורות אונליין מהללות. השאלה היא האם לרכוש בארץ או לייבא לעצמי דרך חו"ל כלשהו

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשימושים המאוד בסיסיים שאני עושה עם המצלמה של הטלפון (בעיקר תיעוד - כלומר העיקר שיבינו מה יש בתמונה, למשל מסמך או מוצר בסופר, ולא באמת חשובה לי כל כך האיכות האומנותית), המצלמה סבבה לגמרי, אנסה למצוא תמונות שצילמתי עם ה-3T לעומת הוואווי ואתן לך לנחש מי זו מי.

אם אתה מצליח להתארגן על רכישה באילת או ללא מע"מ (לא אותו דבר, באילת קצת יותר יקר) אין טעם לייבא מחו"ל כי הפער יוצא כ-100-200 ש"ח. אלא אם כן אתה החו"ל המדובר הוא ארה"ב, שם הוא באמת זול בצורה יוצאת דופן (430 דולר לעומת 430 יורו באירופה או 400 ליש"ט באנגליה).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב איציק.

התאכזבתי לשמוע על המסך התקול שקבלת. פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה. שלח תלונה למוכר, וקבל את הכסף בחזרה. בנוסף, הזמן עוד מסך ותהנה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

עכשיו שאני אחרי הכל - יש סיכוי שאעשה זאת.

סיימתי עכשיו החלפה נוספת של מסך (זה שהגיע מאליאקפרס), לשמחתי הכל חזר לקדמותו (למעט תאורת הפאנל התחתון - תופעה מוכרת במסכים חליפיים).

צילמתי כמה תמונות של המסך הפגום, נראה מה הוא יגיד.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. אלא אם כן החו"ל המדובר הוא ארה"ב, שם הוא באמת זול בצורה יוצאת דופן (430 דולר לעומת 430 יורו באירופה או 400 ליש"ט באנגליה).

תדרי הדור הרביעי של הדגם האמריקאי לא מתאימים לישראל.

יש לרכוש גם אירופאי או סיני עבור דור 4 בישראל

Sent from my Nokia 5310

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בעבודה מישהי רכשה OP 3T בארה"ב, ואין לה שום בעיה להשתמש בו בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה להשתמש בו, אבל לא יהיה לה דור רביעי בארץ(לא כרגע בכול אופן). בכול מקרה אם היא לא אחת שרואה יו טיוב מהפלאפון ומורידה דברים, אז זה לא אמור לשנות לה יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחווה דעה על המכשירים שאני מכיר, מהשנה האחרונה מדובר בשיומי עם 808 ובמוטו עם 617.

מבחינתי כמות הפעולות הלא מבוקשות בשיומי עוברת את הנסבל. המוטו, למרות מעבד מדרגה יותר נמוכה, ופחות RAM נראה לי עדיף. ודי בכך ששניים מבני, כולל אחד שמעביד את המכשיר בפרך, מרוצה, בכדי שאמליץ עליו (זה בחור עם הפלוס, ששילם את התוספת המון שהתקבל לחישן טביעת אצבע במכשירי הקודם)

גם אני השתגעתי עם פעולות לא רצוניות של ה MI4C. מאז שביטלתי את האפשרות להעיר את המסך בשתי נקישות אז הפעולות הבלתי רצוניות הופסקו לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אחרי מס' ימים של חפירות בהן ניסיתי לבדוק עוד אלטרנטיבה (תמיד מעדיף שיהיה פייט בין שני דגמים), התמקדתי על LG V20 כנגד ONEPLUS 3T

(פיקסל נפל כי WTFPRICE, בסמסונג אני לא מעוניין, שיומי Mi5s עשה עלי פחות רושם מאשר ה3T וה Mi MIX מאוד יפה ומרשים אבל הביקורות על המצלמה שלו ממש לא מזהירות, הוואווי P9 PLUS נשקל בחיוב אבל גם נפל בישורת האחרונה בגלל תוכנה).

לV20 ול 3T יש אנדרואיד 7.0 שזה אחלה, שניהם תומכים בדאבל טאפ וטעינה זריזה (בדגש על ה3T) - ושניהם עם חומרה ביצועיסטית מעל ומעבר לנדרש מבחינתי.

חשוב לי, לפי סדר חשיבות יורד: אמינות, מצלמה טובה, סוללה, מסך גדול (5.5)

סיכום V20:

ל V20 יש מצלמה עם 2 עדשות, והG4 שיש לי כעת מנפיק תמונות ממש מוצלחות ובכלליות LG ידועים לחיוב ברמת הצילום. הV20 מגיע עם 'מסך שני' שזה אמנם גימיק אבל תכלס אחלה פיצ'ר, והסוללה שלו נשלפת שזה תמיד יתרון מבחינתי (כשהיא מתחילה לזייף - מחליפים אותה).

לעומת זאת הקורא אצבע שלו ממוקם מאחור שזה מבחינתי אומר שאני לא אשתמש בו בכלל (יש לי כיום כפתור נעילה אחורי, מעלה אבק), הLG הנוכחי שלי הפגין אמינות רעה עם עניין הBOOTLOOP - שזה מרגיז אבל לאו דווקא אומר משהו על הV20 (טרם דווח עליו משהו בסגנון).

סיכום 3T:

חומרה מצוינת, מחיר הכי זול בשוק, קורא אצבע מאוד מהיר וקדמי (ולכן - שימושי), DASH CHARGE - טעינה של 85% ב30 דק', שזה טירוף. הם גם שיפרו מאוד את המצלמה הקדמית אבל זה פחות רלוונטי עבורי.

מנגד - הפלאפון סיני (קיים חשש מסוים מרוגלה), בעבר המצלמה שלו הייתה לא משהו אבל מהחפירות שעשיתי נראה שהיא כעת בסדר גמור, מקווה מאוד שלא יהיה שנמוך מהG4 ... (לצורך ההשוואה: הנה ביקורת של הG4 מאותו אתר).

החלטה:

מסתמן שאין מבחינתי יתרונות מספיק חזקים לLG שיצדיקו את ההפרש במחיר (2300 כנגד 3100), זה נסכם בגדול למסך נוסף וסוללה נשלפת (כנגד קורא קדמי). לא קיבלתי את הרושם שהמצלמה של הLG טובה יותר בהפרש ניכר (אם בכלל). כנראה שאבחר ב3T.

התווסף לי אילוץ שקשור לזמן (אשתי משתמשת בפלאפון חליפי מאז ששברה את שלה, וצריך להחזיר אותו שבוע הבא), כך שהאפשרות להביא לעצמי מארה"ב פחות רלוונטית. יש לי אפשרות לרכוש בלונדון אבל ההפרשים יוצאים זניחים, מסתמן ש, לא מאמין שאני אומר את זה, ארכוש בארץ O.O

אולי אפילו היום, כי אני בלאו הכי אהיה קרוב לGO MOBILE בק.אתא

אם יש לכם הערות/הארות אחרונות - speak now or forever hold your peace!

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני השתגעתי עם פעולות לא רצוניות של ה MI4C. מאז שביטלתי את האפשרות להעיר את המסך בשתי נקישות אז הפעולות הבלתי רצוניות הופסקו לחלוטין.

+1

לא רק זה - בטלפונים בהם ה NOTIFICATIONS מדליקים את המסך - יש פוטנציאל "פעולות לא רציוניות" כשהמכשיר בכיס.

אי לכן ובהתאם לזאת - גם בשיומי Mi4c וגם במייזו שלי - ביטלתי את ה"דאבל טאפ" (יש רק בשיומי) וגם את הידלקות המסך עם קבלת הודעות\מייל\וכד'.

זה פותר ***לחלוטין**** כל פעולה לא רצונית כאשר המכשיר בכיס.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי מוזר.

לאחד הבנים שלי היה דאבל טאפ ב-LG ולא סבל מהבעיה.

והנוטיפיקצה אמורה להדליק את תאורת המסך, לא לצאת ממסך הנעילה.

מכל מקום - קיבלתי את העצה, נראה אם יחול שיפור. זה יכול להיות משמעותי כאשר אצטרך לבחור מחליף (בתקוה שיחזיק מעמד עוד שנה - שנתיים).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוטיפיקציה מדליקה את המסך אבל יש אופציה של TAP וקריאת ההודעה - ובכיס זה מתכון לפעולות לא רצוניות של המכשיר.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לכם הערות/הארות אחרונות - speak now or forever hold your peace!

אני קצת משוחד , אני בעלים של LG V 10.

המכשירים די זהים מתחת למכסה המנוע בד בבד יש שוני.

סוללה נשלפת חריץ, ל SD ,מסך משני מאוד שימושי ופרודוקטיבי ממש לא גימיק , תצוגת QHD , מצלמה פשוט מעולה עם אפשרות של תפעול ידני שישאיר אותך פעור פה.

אם אתה חובב מוסיקה אתה מקבל יופי של DAC, לדעתי התוכנה ב LG בשלה יותר מאשר ב OP3.

הOP "מנצח" ב VFM.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...