Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

חברים, רשמתי שמדובר על קניה בארץ בעקרון.

אבל העלתי שוב את הרעיון בפניה והיא חצי פתוחה לענין וחוששת מהתהליך ועלויות נספחות.

ראיתי שה-G4 PLUS בגרסאת ה-32GB/3GB עם אנדרואיד 7 נמכרת בחנות אחת בארץ (גו-מובייל, שיש לי איתה נסיון פרונטלי רע) ב-1450 ש"ח. וגרסאת ה-16GB/2GB (באתר רשום 4GB, אבל לדעתי זו טעות), שזהה לזו מאמאזון הנ"ל, ב-1250 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליקנות מאמאזון עצמה(מוכר וספק) היא חווית הקניה במיטבה, כנ"ל השירות לאחר המכירה ואחריות.

ברגע שהיא תיתנסה לראשונה היא תיתמכר להזמין משם:-), כמו שאמרו לפני כאן בדיון, ברגע שאתה קונה מאמאזון עצמה עם מישלוחה לארץ המחיר שתשלם הוא סופי, מקסימום עוד יחזירו לך את כספי המיסים אחרי חודש כי המכס לא גבה מהם בארץ :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני יודע. זה גם מה שטענתי בפניה.

אבל אתם יודעים איך זה, לעשות כזה דבר בפעם הראשונה. :wink:

בכל מקרה, היא תצטרך לבדוק קודם שמכשיר בגודל כזה (5.5) בכלל מתאים לה.

ולהמשך הדברים, האם למשל מכשיר שיומי רדמי 3S עם 16GB, לא יהיה לכל הפחות שווה ערך לגלקסי S4 שהיה לה?

ראיתי שנמכר בארץ סביב 700-800 ש"ח (ודגם עם 32GB בקצת פחות מ-900).

איך מול מכשירים אחרים שלהם?

ובכלל, אין עוד המלצות שונות ומגוונות?

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה המצב, אבל הבן שלי קנה אותו לפני מספר שבועות, כולל קייס אחורי ומגן מסך מזכוכית, ב-900 ש"ח, ועוד קיבל החזר. מס כך שהסיור נגמר בפחות מ-800 ש"ח. אמאזון אנגליה.

העינים הוא שיש בינתיים שינויים במדיניות השילוח כך שלא בטוח אם עדיין אקטואלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

tom אשתי בדיוק באותה סיטואציה (ניפצה S5), אותו תקציב דרישות וכו' -

בגלל שאתה ידוע בתור חפרן מסדר ראשון (בקטע טוב - מקבל החלטות ע"ס הרבה ידע) - עשה לי ג'סטה: צטט את ההודעה הזו כשאתה מחליט מה לעשות בשביל שתהיה לי נוטיפיקציה ואני אשכפל את המסקנה שלך (:

חשבתי לכיוון ה Mi5 אבל אם יש מסקנה אחרת, יאללה

(לי לא אכפת רכישה בארץ/חו"ל, דווקא מהנסיון שלי עם שירות בארץ דרך רונלייט יימ"ש, כנראה שעדיף חו"ל)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחלק מתהליך סינון "ראשוני" (טרום מעבר על ביקורות ברשת וכד') מצאתי כמה דגמים שאולי יענו על הדרישות.

הרשימה יחסית גדולה ואולי אני טועה בגדול לגבי חלקם, ובכל מקרה אשמח לשמוע לדעתכם:

• אתחיל ממי שנראה לי כרגע מוביל פוטנציאלי - Xiaomi Redmi 4 (לא Note). נמכר בארץ בגרסאת ה-Prime שלו. עולה קצת פחות מ-1200 ש"ח במכירות שהן דרך היבואן הרשמי מה שמעניק 5 שנות אחריות. יתרון נחמד בסוללת ה-LiPo שלו בנפח 4000mAh.
  • המתחרה הישיר מולו מאותו בית, יהיה כפי שהוזכר ה-Mi5. לא ברור לי עדין לחלוטין טיב ההבדלים ביניהם, אבל בכל מקרה כדי להישאר בתקציב יהיה מדובר ברכישה מיבוא מקביל או מחו"ל.
  • בהמשך להתייחסות ל-Motorola G4 Plus, למרות שהחברה עוד לא בדקה את הענין לדעתי המכשיר קצת גדול מדי (מסך 5.5). וגם אמור לצאת לשוק ממש בקרוב ה-G5 על גרסאותיו, שהינן גם בעל מסך קצת יותר קטן וכמובן מפרט עדיף (למי שיש זמן וסבלנות, אולי עדיף).
  • Huawei P9 Lite
  • ZTE Nubia Z11 Mini S. עם שם כזה ארוך, כדאי שיצדיק את עצמו. :wink: עושה רושם שמדובר בגרסה משופרת לזה בלי ה-S. לא שמתי לב שיש עדין מכירות לו בארץ, אבל באמאזון נמכר סביב 300 יורו (מחיר מוצג, לפני חישובי מיסים/משלוחים).
  • Lenovo K6 Power ועכשיו אולי גם זה שהוזכר לעיל (ZUK Z2).
  • בתחתית המועמדות נראה לי שיושבים - OnePlus X הוותיק בחבורה לדעתי, Meizu MX6 או Meizu M5.

ושוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין השיומי והמוטוו עם 625 ואפילו 617 אני בוחר בלי היסוס במוטו, בזכות מערכת הפעלה נקיה ובלי הפתעות.

ל רות VFM תאורטי עדיף של החומרה במותגים הסיניים, מעשית המוטו הרבה יותר אמין.

חייב לציין שאצלי במשפחה שני Mi4c וארבעה מוטו G4/G4 plus

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל להשתעשע ברעיון של להעביר לאשתי את הG4 שלי, ולרכוש לעצמי P9 PLUS עליו שמתי את העין לפני מס' חודשים כששקלתי לרכוש פלאפון ... :x

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי לחדד, לרדמי 4 (שהוצג רק בנובמבר האחרון) מעבד 625, ל-G4 פלוס יש את ה-617 (רק ל-G5 שעוד לא יצא יש גם את ה-625).

בשלושתם יש את ה-A53, ובגרפיקה לשיומי את ה-506 בעוד של-G4 את ה-405 (רק ל-G5 יש גם את ה-506).

כמו כן, ל-G4 הנוכחי יש את החסרון לכאורה של הגודל הפיזי (גם אם מניחים בצד את ענייני האחריות וקיבולת הסוללה).

אז למרות כל זאת, לדעתך (sperial) עדיף המוטורולה? אוקיי, מענין.

יש לך דעות בנוגע לשאר המכשירים שציינתי?

תודה רבה.

(לציין, שכל המספרים של המעבדים למיניהם עוד לא ממש אומרים לי משהו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחווה דעה על המכשירים שאני מכיר, מהשנה האחרונה מדובר בשיומי עם 808 ובמוטו עם 617.

מבחינתי כמות הפעולות הלא מבוקשות בשיומי עוברת את הנסבל. המוטו, למרות מעבד מדרגה יותר נמוכה, ופחות RAM נראה לי עדיף. ודי בכך ששניים מבני, כולל אחד שמעביד את המכשיר בפרך, מרוצה, בכדי שאמליץ עליו (זה בחור עם הפלוס, ששילם את התוספת המון שהתקבל לחישן טביעת אצבע במכשירי הקודם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הXIAOMI MI MIX החל לרדת למחיר קצת יותר שפוי, כעת עומד על 779$ לגירסת ה18K זהב עם 6GB זכרון ו256GB איחסון.

63201176-c98f-414e-aea7-95651ec698c4.jpg

מה שמעניין הוא שהסינים הזולים החלו לחקות אותם, מעניין אם זו תחילת של מגמה :-):

http://www.gizchina.com/2017/02/24/ulefone-f1/

Ulefone.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TOM,

האם אתה מתכוון להחליף רום? כמה חשוב לך המצלמה?

אני דווקא רואה את התחרות בין שיאומי לבין לנובו. לנובו מציעה לך אפשרות על הנייר מושלמת במחיר נמוך: מעבד מתקדם וחזק, 4 ג'יגה זיכרון. יש אפשרות לצריכבה רום של lineage ואתה מקבל את הטלפון נקי ומהיר. החסרון הגדול שראיתי באינטרנט שהוא מצליח לזהות בבירור עד 3 אצבעות, מאצבע 4 הוא מתחיל לזייף. גם לגבי המצלמה, מבקרים טוענים שהיא סבירה (טוב לצפות מטלפון ב-180$ מצלמה טובה, זו כבר אשליה).

שיאומי היא זו שאומרת: אני איכותית וזולה. קח אותי. אמנם המעבד לא בביצועים של לנובו, אבל בהחלט לדברים הבסיסים וקצת הכבדים הוא צריך להספיק. מצלמה צריכה להיות טובה יותר, מעוצב וממשק שדומה לאיפון ונקי.

אם הייתה שואל אותי, אני גם הייתי שואל כאן ומנסה לגבש דעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...