Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-4-Pro-3GB-32GB-Smartphone---Gray-373908.html

אני לא מבין איך זה יוצא משתלם, נגיד שתפסו אותו במכס, העלות היא בערך 1000 שקל.

צריך גם להנפיץ תעודות שהוא מאושר לארץ?

זה כמו המחיר של הארץ.

אני מפספס משהו?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה של תעודות התאמה לארץ. כל המכשירים מאושרים על ידי איזה מוסד תקינה שקשור לאיגוד ה-GSM העולמי, ומשהת"ק מכיר באישור זה.

נראה לי שהיבואן של שיומי הבין שהוא חייב להתחרות באתרים הסיניים ומתמחר בהתאם. במחירים הנוכחיים הייתי קונה בארץ ולו כדי להבטיח שמדובר בגרסה בין לאומית (מערבית).

שים לב שסדרת Redmi היא סדרת ביניים. לא פוסל אותה, אבל אם מישהו מחפש מכשיר דגל הוא צריך לחפש את סדרת Mi.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי, אי אפשר להתחמק מהמכס(האומנם?) ואז זה בכלל לא משתלם...

מה שכן, צבע אפור אי אפשר להשיג בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאפשר, אבל כנראה שהחורים ברשת הצטמצמו והסיכון להתפס גדל.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי קונה אייפון, אבל לצערי אני מתחבר יותר לאנדרואיד.

למה מכשיר דגל? כי אני רוצה :)

אני משתמש המון בסמארטפון ואין לי בעיה להשקיע בשביל לקבל מכשיר טוב, ללא פשרות,ובנינו ,קניתי את הגלקסי 6 ב-1400 שקל. היה ניראה לי הגיוני הרבה יותר לשלם מחיר כזה על מכשיר דגל מערבי מלפני שנתיים ולא 1200 שקל על מכשיר דגל סיני מלפני שנה(במיוחד שאם אני מתסכל על ירידת ערך, אז ההבדל עוד יותר קטן אם בכלל)

ובעיקרון הגלקסי 6 מעולה, כשאין לו בעיות מטומטמות.

נקסוס 5X טלפון נחמד על הנייר, אבל שוב, מעדיף לשלם אקסטרה בשביל מכשיר דגל(גם אם זה דגל לפני שנתיים)

האם למישהו יש נסיון עם הוואן פלוס 3/3T? האם הם בסדר ואין שם שטויות של בקרת איכות תחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתנגד לסיניים - ואז רוצה OPO? ( או OP3T)

אני לא מתייחס לירידת הערך, כיון שאני משתמש במכשירים עד שהם הופכים לא רלונטיים. הניסיון שלי עם סמארטפונים הוא שבדרך כלל מדובר בשנתיים (אלא אם המכשיר נשבר, וזה קרה לי במשפחה פעמיים - שלוש במהלך השנים, ועוד פעם - פעמיים בימי הטמבלפון).

מכל מקום - מבחינתי הטלפון (בדיוק כמו הרכב) הוא כלי שימושי, לא סמל סטטוס. וכיון שאני צריך לממן 4-5 מכשירים הרי שרכישת מכשירי דגל הופכת את העניין ליקר מאד. סט מכשירי דגל למשפחה יעלה 15,000-20,000 ש"ח. בהחלט מוגזם, כאשר ההתפשרות על מכשיר ביניים תצמצם את ההוצאה לפחות מ-5000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקסוס 5x זה מכשיר דגל מלפני שנה וחצי ( יצא יחד עם 6p ). אנדרואיד אמיתי ונקי, בניגוד לסמסונג שמתמלא עם הזמן עוד יותר באפליקציות מיותרות של היצרן, עד שהמכשיר נהיה איטי בצורה מעצבנת ).

מכשיר נוסף ( גם דגל לשעבר ) - מוטורולה מוטו X סטייל. אפשר לקבל מאמזון צרפת/ בריטניה במחיר טוב. מכשיר עם מסך ענק ומהיר מאוד. רמקולים מדהימים ואיכות המסך גבוהה ביותר. מצלמה מצויינת ובנוי היטב.

אגב, שאלת על 1+3, אז מדובר במכשיר עם מסך עדין ושביר מאוד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנגדתי בעבר למכשירים סיניים, אבל עכשיו שאני רואה שכולם זבל סיני(גם אם המטה יושב בקוריאה), אז זה לא באמת משנה...

שאלתי דווקא על ה op3 כי אני יותר מתחבר לאנדרואיד נקי מאשר הממשקים של הסיניים.

ונקסוס 5x אף פעם לא היה מכשיר דגל משום בחינה.

המסך ב op3 שביר מבחינת נפילות או שהוא פשוט יכול להסדק בכיס?(ממה ששמעתי על מכשירים אחרים)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מישהו בעבודה שלפני שבוע הפיל 1+3 ( נפילה רגילה ), המסך נשבר ( למרות המגן מזכוכית ) והוחלף בעלות 550 שקלים. אחרי יומיים שוב נפילה - ותנחש מה....

אני כבר שנה עם סוני z3 compact ונהנה מאוד ( לא אוהב מכשירים גדולים ומעדיף אנדרואיד ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה סיליקון דק מאחורה.

למכשיר כזה צריך מגן "ספר "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יצרניות הסמארטפונים מחרבנות על הלקוחות שלהם?

בעצם אין פה למה, כי הם מחרבנות, ואנחנו קונים אז למה לא?

אני רק אגיד שהם מחרבנות עלינו.

בשנתיים האחרונות קניתי 3 פלאפונים:

LG G4 -מכשיר מעפן עם לאגים חמורים כבר מההתחלה, אבל ניחא, העיקר זה שאחרי שנה וחודש הלוח אם הלך, והמכשיר מת ביחד איתו

גלקסי אס7- לאחר חצי שנה המצלמה הפסיקה להכנס לפוקוס בנגיעה, ונהיה עכירות בצדדים בתמונות

גלקסי אס6 - לאחר 3 שבועות(!) כפתור "חזרה" התחיל להלחץ מעצמו רנדומלית מדי פעם, ועד למצב שאי אפשר להכנס לאפליקציות כי הוא פשוט יוצא מהם.

מקריאה בפורומים שונים, כול התקלות הנ"ל אלו תקלות חומרה, ותקלות שקרו להרבה אנשים, לא למישהו פה ושם.

החברות האלו הם פשוט בושה. לא שמות Zין על הלקוחות. מרגע שטלפון חדש יוצא הם כבר עובדות על הטלפון הבא, אז למה שיהיה אכפת יותר מדי?

אני כבר לא יודע איזה טלפון לקנות. מפחד שבכול טלפון יהיו בעיות. האם יש דבר כזה מכשיר דגל שאין לו בעיות ? ממש נמאס לי מזה.

אגב, זה אמנם מעט קונספירציה, אבל את כול המכשירים קניתי מאמזון בדילים מעולים כאלה ואחרים. אולי הסיבה שהם בדילים טובים כי אלו כול המכשירים מהסדרות הדפוקות?

כנראה שתקלות חומרה לא כאלה נדירות בסמארטפונים. תנצל את האחריות.

יש לנו במשפחה מוטו g2 שהוזמן מחנות בריטית ושבק חיים אחרי 3 חודשים, לא ניסיתי אפילו להתחיל את התהליך המייגע של ניצול אחריות של חנות שנמצאת בחו״ל. בנוסף אף מעבדה שבדקתי בעיר שלי לא רצתה להתעסק עם המכשיר הזה.

במכשיר הבא לא לקחתי סיכון. נרכש S6 אדג׳ בארץ, יבואן רשמי. חודש אחרי הרכישה נקודות במסך הפסיקו להגיב. נגשתי למעבדה של היבואן, לא רחוקה מהבית. המסך הוחלף במסגרת האחריות על המקום. מאז המכשיר עובד בלי תקלות (טפו טפו טפו)

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי liran123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היתרון של אמאזון. הם נותנים אחריות בלי שאלות. הגיע אלי G4 תקול שנשלח מאמאון הבריטית - נכנסתי לצ'אט, מכשיר חדש יצא לדרכו באותו ערב. אמנם היתה לי טרחה לארוז ולשלוח את הישן לאנגליה, אבל סה"ך הנזק הסתכם ב-10 ש"ח, ההפרש בין דמי המשלוח ששילמתי לדואר לסכום שבו זיכו אותי באמאזון. לבני הבכור היה סיפור דומה עם איזה מכשיר אחר (לא טלפון), וגם הוא זכה לטיפול מצוין. זו סיבה טובה לקנות מאמאזון, גם אם לא תמיד הם הזולים ביותר.

הניסיון שלי עם היבואן של סמסונג היה מביש - לאשתי התקלקל ה-S advance שלה, מספר פעמים נגישתי לחנות של סמסונג בגרנד קניון, בכל פעם היה להם תירוץ אחר לא לקבל את המכשיר לתיקון. התיאשתי, הזמנתי את המוטו G2 מאמאזון, והמכשיר שירת את אשתי למופת שנתיים, וכעת משמש את אחד הבנים לצורך איזה משחקים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OP3 מכשיר מוצלח מאד, מניסיון של שניים במשפחה הקרובה ועוד שניים בחבורה הקרובה של החברים.

ביצועים נפלאים, עדכונים שוטפים, צליל מעולה למצלמה מצויינת.

ממליץ על כיסוי מגן, אפילו פשוט, שבולט מעט מעל המסך ואז הסיכוי לשבר במסך פוחת משמעותית ...

דרך אגב יש לנו ניסיון טוב גם עם OPO שלאחר תקופת הילדות הראשונה התייצב ועובד מצויין גם היום.

חברת האם, OPPO, מייצרת טלפוני איכות שאינם מוכרים בארץ, אבל אם תחפש עליה קצת תבין שזה ממש לא "זבל סיני"...

Sent from my Nokia 5310

עריכה אחרונה על ידי erezgur
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והמכשיר נתפס במכס, אני הצהרתי על ערך נמוך יותר, אני יכול לשלוח אותו חזרה במקום להתעסק בלשלם את המכס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...