Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

שאיומי חד משמעית.

יש טובים יותר, אבל לענ''ד ה VFM שלו הגבוה ביותר

רדמי נוט 4 יכולה להיות בחירה מצויינת, ונכנס בול בתקציב

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמשיך לפמפם במרץ בכל מקום - lg g3.

אנדרויד 6, מסך ברזולוציה מופרכת, לא מקרטע ולא מגהק, אפס שטויות סיניות, בלי הזבל של סמסונג, התמורה הכי טובה לכסף.

במקרה עם המכשיר הזה מהעבודה ולשמחתי ככל הנראה בשבועות הקרובים/חודשים בתקווה, יוחלף.

אכן, מכשיר מצויין עובד ומעולה רק מה? סוללה גרועה (בין אם זה מניהול הסוללה של המכשיר וכו').

מקרטע ועוד איך, נסה לשלוח סרטונים שצילמת... ובמקביל לעבוד עליו. זכרונות הפלאש שלו מאוד איטיים ביחס להיום.

אין תמיכה בטעינה מהירה.

המכשיר סבבה, אבל המעבד שלו בן 4 שנים תכף וגם הוא, מקרטע קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש xiaomi redmi note 4 שהוא בסדר במיוחד בהתחשב במחיר שהיה 660₪, אבל לפני זה היה לי mi4c שהיה פשוט מעולה (עד שהוא טבע לי בטעות בכיור), לדעתי הוא עבד יותר טוב מהנוט 4 אולי בגלל שהיה לו צ'יפ של קוואלקום ולא של מדיאטק. שים לב שלרדמי נוט 4 יש גם גרסה בינלאומית עם מעבד קוולקום סנפדרגון שהוא עדיף.

לגבי האחריות, גם ככה ברוב המקרים היבואן ינסה להתנער ממנה בשלל תירוצים ואם הוא יסכים לתקן, אז לרוב התיקון לא יהיה איכותי ולא יחזיר את המכשיר למצב הקודם שלו. במחיר הזה אם המכשיר מתקלקל אני פשוט זורק אותו לפח וקונה חדש לא שווה להתעסק עם זה ולנסות לתקן אותו.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל סיני עם "שם" לדעתי יעשה את העבודה. לאבא שלי יש האווי p8 לייט והוא מרוצה. לאמא שלי היה מיזו נוט 1 ועכשיו עברה למיזו נוט 3 והיא גם הייתה מרוצה.

היום הטכנולוגיה התקדמה, שבאמת אני לא רואה טעם לקנות מכשיר שיותר יקר מ-1300.

אם בכל זאת אתה רוצה טלפון מותג שלא סיני: לאחותי יש סמסונג j7 והיא טוענת שהסוללה מחזיקה יותר לעומת LG g3 שהיה לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופה הקרובה אני עתיד להיכנס למשרה שהרבה מאוד מהעבודה מתבססת על השימוש בנייד (קבוצות וואטספ מרובות, סינכרון יומנים, שימוש בדפדפן, שימוש מרובה באפליקציות וכדומה).

!

לא מבין משהו.

אם העבודה דורשת שימוש אינטנסיבי בסמארטפון, אז מקום העבודה צריך לספק לך מכשיר וקו. דרוש מהם שיספקו לך טלפון חברה.

אלא אם אתה עצמאי, אז אל תתייחס למה שכתבתי.

אני אמשיך לפמפם במרץ בכל מקום - lg g3.

אנדרויד 6, מסך ברזולוציה מופרכת, לא מקרטע ולא מגהק, אפס שטויות סיניות, בלי הזבל של סמסונג, התמורה הכי טובה לכסף.

I'll see you and raise you.

יש לי LG V20 של העבודה, אני מבסוט ממנו עד הגג. זה בעצם ה"גלקסי נוט" של LG, גירסה מוגדלת של G5, מגיע עם מסך 5.7, סוללות נשלפות (מקבלים שתיים עם המכשיר), ואנדרואיד 7 מהקופסה.

הכל מהיר וחזק, מצלמה ממש טובה, מסך מאוד איכותי, דרגת קשיחות צבאית (ככה הם טוענים), גב אלומיניום, רמקול איכותי.

אומנם עדיין יש אפליקציות זבל (איפה אין, אפילו נקסוס מגיע איתן), אבל לא בכמויות של סמסונג או אסוס.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל סיני עם "שם" לדעתי יעשה את העבודה. לאבא שלי יש האווי p8 לייט והוא מרוצה. לאמא שלי היה מיזו נוט 1 ועכשיו עברה למיזו נוט 3 והיא גם הייתה מרוצה.

היום הטכנולוגיה התקדמה, שבאמת אני לא רואה טעם לקנות מכשיר שיותר יקר מ-1300.

אם בכל זאת אתה רוצה טלפון מותג שלא סיני: לאחותי יש סמסונג j7 והיא טוענת שהסוללה מחזיקה יותר לעומת LG g3 שהיה לה.

כאן אני חולק עליך.

לאמא שלי ולבן שלי היו Meizu m2 mini - שניהם מתו אחרי שנה וחודש, וגם השירות של באג כאשר היתה תקלה באחד המכשירים כמה חודשים קודם, היה הזוי לגמרי.

אם אתה בוחר j7 קנה Moto G4/G4 Plus, חומרה מקבילה בחצי עד שלושת רבעי המחיר, בניה מעולה ואנדרואיד טהור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה Xiaomi Redmi 4 Prime ולא Xiaomi Redmi 3S?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Xiaomi Note3\4

ה3 משמש אותי אישית כטלפון עבודה (WAZE, הזמנות, וואטאפ, וכאלה...) אני עם ווייז בממוצע 4 שעות - 5 שעות ביום. לא קרה אף פעם שהבטריה אפילו היית קרובה להגמר.

ד"א האישי שלי זה G5, פח אשפה לעומת השיומי. כמעט בכל פרמטר חוץ מהמצלמה.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין משהו.

אם העבודה דורשת שימוש אינטנסיבי בסמארטפון, אז מקום העבודה צריך לספק לך מכשיר וקו. דרוש מהם שיספקו לך טלפון חברה.

אלא אם אתה עצמאי, אז אל תתייחס למה שכתבתי.

יש מקומות עבודה ויש מקומות עבודה.

אם המקום עבודה הוא כזה שבבקשה כזאת בועטים אותך החוצה... אז לפעמים אין ברירה.

חוץ מזה שמכשיר פלאפון יחסית, יחסית מצרך שיש אצל כולם כך שעם כל סמארטפון סביר אפשר לבצע את העבודה.

זה לא שלמי שאין מכשיר פלאפון אתה אומר פתאום "אל תתקשרו אליי לנייד כי זה לא נייד של עבודה", נכון? אותו הדבר כאן.

שוב, כן אפשר וצריך לשאול לגבי כך שאם החברה רוצה שימוש לא קטן במכשיר שזולל דאטא, על החברה באמת לספק קו מבחינת תשלום החבילה.

לא בכל מקום מחלקים מכשירים אז ככה שזה נושא עדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טעם לקחת את ה Xiaomi Redmi 4 Prime ולא את ה 3S?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mi5 של שיומי. מכשיר דגל בגרושים. לא יודע אם הסוללה נשלפת שם.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם השוואה לאחר שבועיים של שימוש בגלקסי אס6 שקניתי מאמזון ב-1400 שקל. פשוט אחלה של טלפון. ולא מבין איך הגלקסי 7 נמכר כול כך טוב.

לחברה שלי יש גלקסי 7 והשוואתי בניהם והטלפונים כמעט זהים. ממש כמעט זהים.

מסך -אותו דבר

איכות בניה- אותו דבר

ספיקר-רמקול- גלקסי 6 טוב יותר כי אין עמידות מים

מהירות-ב- 0.2 השניה הגלקסי 7 מהיר יותר.

מצלמה- אותו דבר חוץ מתנאים של חושך מוחלט(לא יודע איזה אהבל יצלם ככה בלי להדליק פלאש)

סוללה- לי מותקן אנדרואיד 6, ואני מגיע ל-4.5 שעות מסך. בגלקסי 7 זה 10-15 אחוז יותר.

היה לי בעבר גלקסי 5, ככה שאני יכול להגיד שבכול הנוגע למצלמה, ואיכות בניה, יש קפיצה משמעותית. אבל בין ה-6 ל-7? כלום. כניראה מסע הפרסום של סמסונג פשוט אדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...