Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

הMi5 הוא מהמכשירי פרימיום שלהם, הוא מכשיר מעולה, והMi5s עוד יותר.

המחיר שלהם יותר יקר במיוחד בגרסאות עם היותר זיכרון 64GB ומעלה, ואין אפשרות להוסיף כרטיס זיכרון.

אם התקציב שלך מאפשר את זה, Mi5s מכשיר מעולה, שים לב לזיכרון שיספיק לך.

רגע,

ה Mi5s מתהדר במסך בעל תאורה חזקה, מסך 5.15" ו 64GB זיכרון (3GB RAM).

קיבולת הסוללה כ 3100mah והוא תומך ב USB TYPE-C.

ל redmi-4 יש סוללה של 4000mah, מסך 5" (שזה בסדר גמור מבחינתי) וזיכרון 3GB\32GB (גם בסדר מבחינתי).

שקע טעינה micro-usb.

לפי המפרט ל Mi5s יש מעבד מעט יותר חזק וגם מעבד גרפי מעט יותר חזק.

לשניהם חיישן Fingerprint כאשר הטענה היא של-Mi5s יש חיישן מתקדם\טוב יותר.

המחיר ב BANGGOOD לצורך השוואה - לפני מיסים - 644ש"ח ל Redmi-4 ו- 1100 ש"ח ל Mi5s.

ה Redmi-PRO משלב בין שניהם עם תג מחיר הולם: יש לו 64GB זיכרון, שקע טעינה USB TYPE C, מסך 5.5" (אולי גדול מידי ?) וסוללה של 4000mah. המחיר ב BANGGOOD עומד נכון לרגע זה על 796 ש"ח.

הסיכונים: מאז ה GPS הדפוק בשבבי ה MTK במייזו, אני נרתע מ MTK באופן כללי.

ההפרש מצדיק את מה שמקבלים ב Mi5s ?

האם הסוללה ב Mi5s - למרות שהיא קטנה יותר ממהשיש ב Redmi-4 - מחזיקה אותו זמן עבודה ?

כנ"ל לגבי ה Redmi-PRO, הסוללה באמת מחזיקה יותר ?

תודה מראש למגיבים :)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע,

ה Mi5s ....

ל redmi-4 ...

איציק

תבדוק גם מחירים ב geekbuying, הם בדרך כלל יותר זולים.

המעבדים החזקים בשוק הם של qualcomm 820-821, עם המבצעים המשוגעים של הסינים תראה טלפונים עם המעבדים האלה במחיר יותר זול ממעבדים יותר חלשים שלהם.

ה ZUK שפרסמתי קודם לא מתאים לך עם Snapdragon 820 ?

יש גם את MI5 בלי s במחיר טוב

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע,

ה Mi5s מתהדר במסך בעל תאורה חזקה, מסך 5.15" ו 64GB זיכרון (3GB RAM).

קיבולת הסוללה כ 3100mah והוא תומך ב USB TYPE-C.

ל redmi-4 יש סוללה של 4000mah, מסך 5" (שזה בסדר גמור מבחינתי) וזיכרון 3GB\32GB (גם בסדר מבחינתי).

שקע טעינה micro-usb.

לפי המפרט ל Mi5s יש מעבד מעט יותר חזק וגם מעבד גרפי מעט יותר חזק.

לשניהם חיישן Fingerprint כאשר הטענה היא של-Mi5s יש חיישן מתקדם\טוב יותר.

המחיר ב BANGGOOD לצורך השוואה - לפני מיסים - 644ש"ח ל Redmi-4 ו- 1100 ש"ח ל Mi5s.

ה Redmi-PRO משלב בין שניהם עם תג מחיר הולם: יש לו 64GB זיכרון, שקע טעינה USB TYPE C, מסך 5.5" (אולי גדול מידי ?) וסוללה של 4000mah. המחיר ב BANGGOOD עומד נכון לרגע זה על 796 ש"ח.

הסיכונים: מאז ה GPS הדפוק בשבבי ה MTK במייזו, אני נרתע מ MTK באופן כללי.

ההפרש מצדיק את מה שמקבלים ב Mi5s ?

האם הסוללה ב Mi5s - למרות שהיא קטנה יותר ממהשיש ב Redmi-4 - מחזיקה אותו זמן עבודה ?

כנ"ל לגבי ה Redmi-PRO, הסוללה באמת מחזיקה יותר ?

איציק

לRedmi4 יש 3 דגמים, A, רגיל ו-Prime/Pro.

שאתה כותב Redmi 4 אני מבין שאתה מתכוון לדגם הPrime.

לדעתי ההפרש מצדיק את הMi5s , כי אתה מקבל מעבד יותר טוב , מעבד גרפי ,מצלמה יותר טובה , יש QC3 (טעינה מהירה) NFC , חיישן טביעת אצבע מהיר במיוחד

כמו שאתה כותב, למעבדי MTK יש לפעמים בעיות עם הgps , אני אישית לא נתקלתי בזה , אבל אם אפשר ללכת על מעבד של קוואלקום אז עדיף.

לגבי הסוללה,לפי gsmarena, הסוללה של הredmi 4 קצת יותר טובה מMi5s ואחריה בהפרש קטן הredmi pro.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7260&idPhone2=8263&idPhone3=8233

לדעתי, הבחירה הכי משתלמת זה הRedmi 4 prime.

ואם התקציב מאפשר אז ללא ספק הMi5s מצדיק את התוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה בכלל מקום להשוואה.

אתה חייב להחליט מה הגודל של מסך שאתה רוצה.

משהו שלא ברור לי-

Xiaomi Redmi 4 שכתוב שיש לו Snapdragon 625, זה גירסת הפריים?

עריכה אחרונה על ידי ModChiP
לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Redmi 4 2/16 sd430

Redmi 4 prime 3/32 sd625

Sent from my A0001 using Tapatalk

ב BANGGOOD הגרסה הרגילה (REDMI 4) מופיעה לי עם 3GB\32GB

גרסת ה PRO לא מופיעה כ REDMI 4 PRO אלא כ "REDMI PRO" ויש לו מסך 5.5 אינץ'.

ל Mi5s יש מעבד SD ומבחינתי זה עדיף.

הטלפון מיועד להחליף את הגלאסי S5 של אישתי.

הדרישה הראשונית היא מכשיר עם סוללה מספיקה גדולה\חזקה שישרוד יום שלם.

כל השאר - בונוס :p

אני עדיןי מתלבט בין ה Mi5s ל Redmi-4 בגלל הסוללה. יש מבחנים השוואתיים לדבר הזה ?

יש מצב שעל הגלקסי S5 יש סיכוי להוציא כמה לירות ביד-2 ככה שההפרש עם Mi5s יתקזז באופן משמעותי.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה טעות ב-banggood.

בכל מקרה זה כמו שרשמתי,2/16 רגיל,3/32 pro/prime.

ה-mi5s ככל הנראה יהיה טוב יותר בהכל,בכל זאת הוא מיועד להיות מכשיר "פרימיום",למעט בדבר אחד,הסוללה,להבנתי הסוללה ברדמי 4 פשוט מטורפת,יומיים בין טעינות היא לא מילה גסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק ההבדל בין mi5s לmi5 הוא לא רק בנתונים יבשים. האיכות בנייה ועוד כמה דברים קטנים מרגישים הרבה יותר טוב בmi5s.

אפשר לקנות mi5s בפחות מ230 דולר (אני קניתי ב215 בערך - צריך לעקוב על זה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק ההבדל בין mi5s לmi5 הוא לא רק בנתונים יבשים. האיכות בנייה ועוד כמה דברים קטנים מרגישים הרבה יותר טוב בmi5s.

אפשר לקנות mi5s בפחות מ230 דולר (אני קניתי ב215 בערך - צריך לעקוב על זה).

בטוח שהתכוונת ל-MI5S? כי הכי זול שראיתי היה 270 וזה לגרסה הסינית,MI5 אכן היה ב-215.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב BANGGOOD הגרסה הרגילה (REDMI 4) מופיעה לי עם 3GB\32GB

גרסת ה PRO לא מופיעה כ REDMI 4 PRO אלא כ "REDMI PRO" ויש לו מסך 5.5 אינץ'.

ל Mi5s יש מעבד SD ומבחינתי זה עדיף.

הטלפון מיועד להחליף את הגלאסי S5 של אישתי.

הדרישה הראשונית היא מכשיר עם סוללה מספיקה גדולה\חזקה שישרוד יום שלם.

כל השאר - בונוס :p

אני עדיןי מתלבט בין ה Mi5s ל Redmi-4 בגלל הסוללה. יש מבחנים השוואתיים לדבר הזה ?

יש מצב שעל הגלקסי S5 יש סיכוי להוציא כמה לירות ביד-2 ככה שההפרש עם Mi5s יתקזז באופן משמעותי.

איציק

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-4-Pro-3GB-32GB-Smartphone---Silver-373910.html,

מה זה ה PRO הזה?

זה לא גרסה שקיימת בכלל

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יצרניות הסמארטפונים מחרבנות על הלקוחות שלהם?

בעצם אין פה למה, כי הם מחרבנות, ואנחנו קונים אז למה לא?

אני רק אגיד שהם מחרבנות עלינו.

בשנתיים האחרונות קניתי 3 פלאפונים:

LG G4 -מכשיר מעפן עם לאגים חמורים כבר מההתחלה, אבל ניחא, העיקר זה שאחרי שנה וחודש הלוח אם הלך, והמכשיר מת ביחד איתו

גלקסי אס7- לאחר חצי שנה המצלמה הפסיקה להכנס לפוקוס בנגיעה, ונהיה עכירות בצדדים בתמונות

גלקסי אס6 - לאחר 3 שבועות(!) כפתור "חזרה" התחיל להלחץ מעצמו רנדומלית מדי פעם, ועד למצב שאי אפשר להכנס לאפליקציות כי הוא פשוט יוצא מהם.

מקריאה בפורומים שונים, כול התקלות הנ"ל אלו תקלות חומרה, ותקלות שקרו להרבה אנשים, לא למישהו פה ושם.

החברות האלו הם פשוט בושה. לא שמות Zין על הלקוחות. מרגע שטלפון חדש יוצא הם כבר עובדות על הטלפון הבא, אז למה שיהיה אכפת יותר מדי?

אני כבר לא יודע איזה טלפון לקנות. מפחד שבכול טלפון יהיו בעיות. האם יש דבר כזה מכשיר דגל שאין לו בעיות ? ממש נמאס לי מזה.

אגב, זה אמנם מעט קונספירציה, אבל את כול המכשירים קניתי מאמזון בדילים מעולים כאלה ואחרים. אולי הסיבה שהם בדילים טובים כי אלו כול המכשירים מהסדרות הדפוקות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה צריך מכשיר דגל?

99% מהאוכלוסיה יכולה להתספק במכשיר שעולה חמישית מזה. השיומי, שאני נוטה לקטר עליו, מחזיק מעמד יפה למעלה משנה אצלי ואצל אחד הבנים (ואני חייב לומר שמאז שהחלפתי את מגם המסך הפושטי למגן של ניקין, ולמדתי עוד כמה טריקים בהגדרות, השימוש השתפר, אם כי עדיין יש מפעם לפעם התנהגות לא צפויה), ומכשירי המוטורולה G שהיו לי ולאשתי היו מוצלחים עד כדי כך שבחודשים האחרונים רכשתי G4 לאשה ולבן הצעיר, הבכור קנה לעצמו G4 Play ומרוצה מאד גם בשימוש די מאסיבי, ום לאמי קניתי G4. הבעיה היא שאחד החברים כאן העיר את תשומת לבי לכך שיש כרגע בעיה עם הזמנה של חלק מהדגמים מאירופה, צריך לחפש באתרי אמאזון השונים כדי למצוא את מבוקשך עם משלוח לישראל.

אם אתה מתעקש על מכשירי דגל הרי שהיצרנים הסיניים מוכרים כאלה יחסית בזול. למשל ה-Xiaomi Mi 5 שנמכר באר סביב 1200 ש"ח ובבאנגוד בפחות מ-900 ש"ח (אבל אם נתפס במכס כבר עדיף לרכוש בארץ).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...