Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אני מחווה דעה על המכשירים שאני מכיר, מהשנה האחרונה מדובר בשיומי עם 808 ובמוטו עם 617.

מבחינתי כמות הפעולות הלא מבוקשות בשיומי עוברת את הנסבל.

אוף, זה הכל נורא מבלבל.

למרות שה-808 ישן יותר, נראה שהוא קצת יותר מוצלח לפי כל מיני בנצ'מרקים מסויימים, גם מה-617 וגם מה-625.

אם רק ה-G5 Plus (שעם אותו צ'יפסט כמו הרדמי) כבר היה משווק, אולי זה היה מפשט את הבחירה בינו לבין השיומי רדמי 4 פריים, אבל בגלל של-4 יש גם את המסך הגדול יותר וכנראה גם יוביל להזמנה מחו"ל, הכף תיטה אולי דווקא לשיומי. בכל מקרה אעביר את הממצאים הלאה.

למרות שזכור לי שפירטת בעבר, אשמח אם תוכל לבאר שוב את כוונתך בפעולות לא מבוקשות.

וחברים, אם יש עוד דעות, גם לגבי המכשירים האחרים שציינתי, אשמח. תודה :-)

gbguy - הטלפון לא מיועד לי, אלא לחברה טובה. כל התעסקות טכנית אם הטלפון לא באה בחשבון (ואני לא בשטח כדי לנסות לעזור בתחום). מצלמה, שתהיה לכל היותר שוות ערך לגלקסי S4 היוצא. לא חושב שהיא תרגיש בהבדל או שזה קריטי לה מעבר.

אעבור תכף על המשך ההודעה לך.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמות לא סבירה של pocket calls והפעלה לא מוסברת של אפליקציות. למשל מהמכשיר מוכנס לכיס עם מסך נעול, ופתאום יש רעשים מוזרים, ומתברר שהמכשיר מנגן וידיאו מהואטסאפ או יוטיוב או נגן הוידיאו המובנה. הסיפור הזה אקראי לחלוטין. וזה לא רק שיחות וידיאו, אלא כל אפליקציה אחרת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח שיואמי או 4 פריים או MI5, שתהנה. אם לא חשוב לה זיכרון חיצוני, בלי לחשוב פעמים ללכת על MI5.

גם מיזו MX6 טובים, ויש להם ממשק חמוד (לחצן הבית הוא גם לחצן חזור).

עריכה אחרונה על ידי gbguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Table-Flip-Guy.jpg

מתנצל חברים :oops:,

החברה נשברה והחליטה שהיא מבצעת רכישה "ספונטנית" וקנתה סמסונג J3 2016 במחיר שערורייתי (לרעה).

כבר חטפה על הראש ועכשיו נראה אם המצב בר תיקון או לא. :twisted:

אם כן, אולי עוד אחזור אליכם בזחילה על הברכיים. :lol:

תודה רבה לכל מי שעזר עד כה!

oryo, הבמה שלך אם אתה רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

O.O

כן... נדמה לי שהפעם לא אשדך עצמי להחלטות שלך (חבוב אתה בתור בא כוחה כאן בפורום --> אין מה לעשות מבחינתי אתה אחראי על רכישת ה J3...! ו P:)

אגב, גם לאשתי ניסו למכור סמסונג A5 כשהיא בדקה לגבי המסך... היא כמעט עשתה את זה מלחץ (הייתי בחופשה בחו"ל, לא זמין) אבל לשמחתי היתה פיכחת מספיק בשביל להמתין.

הדילמה שלי כרגע, כאמור - בין משהו סטייל Mi5s עליו המליץ נקמיצ'י או מוטו עליו המליץ ספרי /// או לרכוש לעצמי P9 PLUS ולשנע את הLG G4 אליה כי היא די אוהבת את המכשיר.

נראה.

אגב- יש כאן דעות לגבי הP9 PLUS? כשחפרתי לפני מס' חודשים הוא נראה לי קונטנדר מאוד מאוד חזק. מבחינתי חשוב מסך גדול, מצלמה מצוינת ואמינות לאורך זמן (משתדל להחליף פלאפונים בקצב כמה שיותר איטי).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני אלך לעמוד קצת בפינה. :wink:

ה-A5 היה בהתחלה על הפרק דווקא, אבל ירד לאור התמחור של הדגם הנוכחי (וגם הקודם).

יש את דגם 2016 לאבא שלי, ובינתיים לא שמעתי תלונות מיוחדות מהכיוון.

אם המוטו באמת רלוונטי מבחינתך, ולא דחוף לכם היסטרי, הייתי מחכה ל-G5 על גווניו לדעתי.

עדכון לגבי החברה: היא תנסה מחר להחזיר את המכשיר שנרכש.

אם ילך, ההתלבטות העיקרית תהיה כנראה בין -

השיומי רדמי 4 (פריים) לבין נקסוס 5X משומש (מידידה שלה, שנרכש באוגוסט, ומוצע בכ-1000 ש"ח אולי קצת פחות).

ה-G4 PLUS, כנראה ירד בגלל ענין הרכישה מחו"ל (מילא התהליך, אבל הזמן הוא גם כנראה לרועץ) וגם בגלל גודל המסך.

תת התלבטות לגבי השיומי -

רכישה בקצת פחות מ-1200 מכשיר של יבואן רשמי או מכשיר מיבוא מקביל עם שנתיים אחריות ב-880-980 ש"ח.

רכשתי אונליין מגן בירכיים. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמן האספקה של מטורולה מאנגליה (ואני מניח שגם משאר אירופה, בד"כ זה אותו מרכז לוגיסטי) הוא 7-10 ימים. מניסיון עם 4 טלפונים וכמה שעונים בחודשים האחרונים

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial אני מקבל, אבל בהתחשב בחוסר הסבלנות שלה בנידון, לא חושב שאצליח לשכנע אותה כרגע.

היא צריכה פתרון זמין ומהיר ולגמור עם זה כבר מחר.

אעדכן במתרחש.

ואם יש עוד דעות, תשובות וכו' אז שוט.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנ לגבי המכשיר הזה?

http://ksp.co.il/?uin=28896&select=.272..573..583.

היה יוקרתי בזמנו.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרונות (ביחס לרדמי 4) אם קיימים נראים לי זניחים, לא?

לא נראה שההבדלים במעבדים גדולים במיוחד, אני טועה?

וגם שוב מדובר במסך 5.5 שעשוי להתגלות כגדול מדי עבורה. אבל בהחלט יוצג גם הוא כאפשרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי מאליאקספרס ממוכר מסויים (עם ביקורות על איכות המסך שהיו באמת "הרע במיעוטו") חבילה כוללת עם מסך+מסגרת+כלי פירוק+מגן זכוכית (סדר גודל של 30$) וליתר בטחון החלטתי להזמין אחד נוסף שיהיה רזרבי בצד ממוכר אחר באיביי שיושב בצרפת, בתקווה שהוא גם יגיע יותר מהר.

איציק

חוזר לעדכן בעניין החלפה עצמית של מסך שיומי Mi4c:

ראשית, כנראה ש"יד הגורל" רצתה- ולא סתם הזמנתי מסך אחד ממוכר באליאקפרס ועוד אחד מצרפת - תכף תבינו למה.

בעניין ההחלפה - קניתי את המסך עם המסגרת בשביל לא להתעסק עם הדבקות וכד'... זו המלצה שכאן חזרו עליה כמה וכמה פעמים.

לכאורה, עניין פשוט. כמה ברגים, מחברים מהירים וכד'. לא משהו מסובך.

כל זה נכון - עד לנקודה מסויימת.

איפה הדברים מסתבכים ? הנה:

1. הפאנל התחתון שמחובר עם כבל FLAT מודבק בדבק דו צדדי - צריך לעבור למסך החדש. הכבל מצריך "תלישה" מאוד עדינה של הכבל הישן והעברה למסגרת החדשה. נראה שהוא מאוד עמיד ואין הרבה סכנה כאן.

לעומת זאת, הפאנל עצמו גם נראה עמיד אבל הדבק מאוד חזק וצריך להיות זהירים שלא ישבר. מצריך פירוק 2 ברגים ותלישה. עבר בשלום.

בנוסף לכל זה, בפאנל הזה יש תאורת לד: כבל FLAT סופר דק - פחד אלוהים לתלוש אותו מהדו"צ שלו - אבל זה גם - עבר בשלום !!!

2. מנוע הרטט - גם הוא צריך לעבור. מצריך תלישה מהדו"צ. עבר בשלום ונראה שזה דיי עמיד.

3. הכפתורים בצדדים - סכנת נפשות. פס דק מאוד עם לחצנים עליו - עד עכשיו לא האמנתי שיצא בשלום. הצריך זהירות ברמה מאוד גבוהה, קצת שימוש בסכין חד ל"הרמה" מהצדדים ושיחרור ראשוני.

4. על נורת ההתראות (לד) בחלק העליון של המכשיר מוצמדת חתיכת סיליקון בצורת ריבוע עם זווית משולשת - פוטנציאל ה"ללכת לאיבוד" של זה - עצום. במקרה שמתי לב - העברתי למסך החדש ושלום על ישראל.

ההחלפה בוצעה בהצלחה.

החזרתי הכל בחזרה, המסך עובד.

הפאנל למטה מאיר רק בצד ימין איפה שהלד - באמצע ושמאל - חשוך.

ואז...

אני בא לסגור את הכיסוי האחורי - פעולה פשוטה של הכנסת המכשיר לתוך כיסוי פלסטיק - בלי שום ברגים - ואז הכל נסגר חוץ מקליפס אחד.

אני בודק בזהירות, מנסה קצת בכוח, אבל לא עוזר.

פותח שוב, בודק שהסוללה לא מפריעה - אבל לא, אין שום דבר מפריע, הכל פיקס.

פתאום אני קולט שהמסך החדש מודבק לגוף (שאיתו הוא הגיע) *אבל* יש לו איזה עיוות (כלפי מעלה) בדיוק במקום שהקליפס לא תופס - ואז הבנתי שהבעיה בעצם בהדבקה של המסך והקליפס לא "מגיע" אליו.

ניסיתי - לצערי הרב - לסגור את זה עם יותר כח, וגרמתי לשבר במסך. השבר לא גדול. המכשיר שמיש ב 85% מהשטח שלו (הפאנל למטה לא מגיב - אז התקנתי אפליקציה שפותרת לי את בעיית כפתור ה BACK וה-HOME) - אבל מבאס.

מזל שיש מסך נוסף בדרך... לפחות עכשיו אני יוכל להשתמש במכשיר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב איציק.

התאכזבתי לשמוע על המסך התקול שקבלת. פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה. שלח תלונה למוכר, וקבל את הכסף בחזרה. בנוסף, הזמן עוד מסך ותהנה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...