Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

נרכש op3t בגומובייל

היו הרהורים של הרגע האחרון בנוגע לוי20, במיוחד כשהנציג אמר שיש 3 שנות אחריות... אבל אז גילינו שהוא לא יודע על מה הוא מדבר /=

הייתי בחנות בסה"כ סד"ג של שעה. פאקינג. שעה.

ואני ממש לא לקוח בעייתי... ידעתי מראש מה אני רוצה. זה היה סיוט.

שנים שלא הייתי בקניון / חנות ישראלית, אם פעם חשבתי ששווה לשלם קצת יותר אבל להשאיר את הכסף בארץ ולקנות בlive, כיום נדמה לי שעדיף לשלם יותר ולחסוך את ההתעסקות עם נותני השירות החובבניים בארץ.

בכ"א

יש מכשיר

מקווה שאהיה מבסוט

אעדכן אם יהיה משהו מעניין

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט תמונות מאעפנות (לצרכי השוואה) מה LG - בחוץ עם/בלי פלאש בתאורה חלקית, חשוכה, ובפנים ללא פלאש (הודעה הבאה עם 3T):

20170307_001620.jpg20170307_001628.jpg20170307_001707.jpg20170307_001714.jpg20170307_002159.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט דומה עם oneplus 3t

IMG_20170306_171522.jpgIMG_20170306_171542.jpgIMG_20170306_171738.jpgIMG_20170306_171745.jpgIMG_20170306_172323.jpg

מנגנון הפלאש שלו עשה עבודה טובה יותר, אבל נראה לי שהמצלמה של LG עדיפה בחושך.

בתנאים רגילים צריך עוד דגימות, אבל המצלמה של ה3טי עושה רושם טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכרח לציין, למרות שטרם יצא לי לשחק איתו פרופר אני ממש *ממש* מבסוט על הפלאפון מבחינת הנדסת אנוש. באופן חריג למען האמת. לא הייתי מודע לשלושת הכפתורים הטמונים בגוף המכשיר (למטה) והקונפיגורביליות שלהם, והקורא אצבע שלו מהיר ברמה משוגעת.

יש לו עוד כמה פיצ'יפקעס, אעדכן בהמשך. כרגע בהחלט מופתע לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הoneplus מכשירים אמינים,לי יש קצת יותר משנתיים את ה1 ועדיין עובד מעולה למרות שעכשיו משמש בתור gps בשטח.

לאישתי יש בערך שנה את ה2 גם ללא תקלות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרכש op3t בגומובייל

היו הרהורים של הרגע האחרון בנוגע לוי20, במיוחד כשהנציג אמר שיש 3 שנות אחריות... אבל אז גילינו שהוא לא יודע על מה הוא מדבר /=

הייתי בחנות בסה"כ סד"ג של שעה. פאקינג. שעה.

ואני ממש לא לקוח בעייתי... ידעתי מראש מה אני רוצה. זה היה סיוט.

שנים שלא הייתי בקניון / חנות ישראלית, אם פעם חשבתי ששווה לשלם קצת יותר אבל להשאיר את הכסף בארץ ולקנות בlive, כיום נדמה לי שעדיף לשלם יותר ולחסוך את ההתעסקות עם נותני השירות החובבניים בארץ.

בכ"א

יש מכשיר

מקווה שאהיה מבסוט

אעדכן אם יהיה משהו מעניין

היי oryo,

אני גם בהתלבטות הזו כרגע (מתבלט בין הOP3T או להוסיף עוד קצת ל-S7 Edge).

הבנתי שיש בעיה עם התוכנה שמוכרים בחנויות שהן לא יבואניות רשמיות, מגיע עם תוכנה (ROM) סיני שמצריך צריבה של רום אירופאי על המכשיר, בנוסף, המכשיר לא מגיע עם מטען ה-DASH המקורי (התקע המקורי).

איך הגיע המכשיר שרכבת מגו מובייל? האם הם עשו את הצריבה של הרום בחנות? איזה תקע הגיע עם המכשיר?

אשמח לשמוע ממך קצת יותר על ה-OP3T, כרגע אני נוטה לכיוונו.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע על מה מדובר ברמת הROM, לא שיניתי שום דבר. המכשיר מגיע עם אנדרואיד 6 ונוטיפיקציה לעדכון --> וישר משתדרג לאנדוראיד 7. כמובן שהם לא יודעים לספר לך על זה בארץ הגאונים.

רכשתי בגומובייל ק.אתא, בצמוד לאיקאה. כאמור חוויית הרכישה בתחת, אם לא הייתי לחוץ בזמן בגלל אשתי הייתי רוכש בחו"ל.

הם מספקים לך את המכשיר עם "מטען חליפי", אבל ב129 ש"ח בלבד אתה מקבל "מטען מקורי" ו70 ש"ח לרכישת אביזרים בחנות. מה שמצחיק זה ש"מטען מקורי" זה בכלל "מטען מקורי של LG" אבל בחייאת אמא שלכם מה קשור LG אני רוכש OP... קיצר לא מקורי ולא נעליים, פשוט מטען יותר טוב מהחליפי של LG (דוחף זרם, אבל *לא* DASH CHARGE).

ניתן גם לרכוש דשצ'ארג' בארץ, במחיר מופקע. אני את שלי הזמנתי מחו"ל עם חברה שטסה ללונדון, יחד עם שאר האביזרים (מגן מסך, קייס אוטרבוקס).

קיצר -

אם לא לחוץ בזמן ואם יש קומבינות חו"ל: לדעתי עדיף לרכוש מעבר לים. בלאו הכי ה"אחריות" הישראלית כנראה לא שווה את הנייר עליה היא רשומה, מנסיוני עם נותני "אחריות" אחרים (רונלייט יבואן LG, יימח שמם, צריך בהזדמנות לפתוח שרשור על 7 מדורי הגהנום שאני עובר איתם).

המכשיר עצמו, כפי שרשמתי כבר, עשה עלי רושם חיובי מאוד מאוד. and i DO mean מאוד. ואני מאלו שלא מתלהבים יותר מדי ממכשירי סלולר בד"כ... אבל אחלה הנדסת אנוש, באמת שמגיע שאפו עצום לOP.

את דעתי על הסמסונג רשמתי לעיל, זוהי דעת מיעוט ורובם המוחלט של האתרים משבחים ומהללים - אבל אני לא מתקרב לסמסונג. הם מייצרים מכשירים נהדרים בעת הUNBOXING, שמזדקנים מזעזע (לדעתי האישית ומבלי להעליב אף בעל מכשיר, חלילה).

אם המכשיר ימשיך לעשות אותי שמח אשקול להעלות סקירה קצת יותר מסודרת ומפורטת עליו בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע על מה מדובר ברמת הROM, לא שיניתי שום דבר. המכשיר מגיע עם אנדרואיד 6 ונוטיפיקציה לעדכון --> וישר משתדרג לאנדוראיד 7. כמובן שהם לא יודעים לספר לך על זה בארץ הגאונים.

רכשתי בגומובייל ק.אתא, בצמוד לאיקאה. כאמור חוויית הרכישה בתחת, אם לא הייתי לחוץ בזמן בגלל אשתי הייתי רוכש בחו"ל.

הם מספקים לך את המכשיר עם "מטען חליפי", אבל ב129 ש"ח בלבד אתה מקבל "מטען מקורי" ו70 ש"ח לרכישת אביזרים בחנות. מה שמצחיק זה ש"מטען מקורי" זה בכלל "מטען מקורי של LG" אבל בחייאת אמא שלכם מה קשור LG אני רוכש OP... קיצר לא מקורי ולא נעליים, פשוט מטען יותר טוב מהחליפי של LG (דוחף זרם, אבל *לא* DASH CHARGE).

ניתן גם לרכוש דשצ'ארג' בארץ, במחיר מופקע. אני את שלי הזמנתי מחו"ל עם חברה שטסה ללונדון, יחד עם שאר האביזרים (מגן מסך, קייס אוטרבוקס).

קיצר -

אם לא לחוץ בזמן ואם יש קומבינות חו"ל: לדעתי עדיף לרכוש מעבר לים. בלאו הכי ה"אחריות" הישראלית כנראה לא שווה את הנייר עליה היא רשומה, מנסיוני עם נותני "אחריות" אחרים (רונלייט יבואן LG, יימח שמם, צריך בהזדמנות לפתוח שרשור על 7 מדורי הגהנום שאני עובר איתם).

המכשיר עצמו, כפי שרשמתי כבר, עשה עלי רושם חיובי מאוד מאוד. and i DO mean מאוד. ואני מאלו שלא מתלהבים יותר מדי ממכשירי סלולר בד"כ... אבל אחלה הנדסת אנוש, באמת שמגיע שאפו עצום לOP.

את דעתי על הסמסונג רשמתי לעיל, זוהי דעת מיעוט ורובם המוחלט של האתרים משבחים ומהללים - אבל אני לא מתקרב לסמסונג. הם מייצרים מכשירים נהדרים בעת הUNBOXING, שמזדקנים מזעזע (לדעתי האישית ומבלי להעליב אף בעל מכשיר, חלילה).

אם המכשיר ימשיך לעשות אותי שמח אשקול להעלות סקירה קצת יותר מסודרת ומפורטת עליו בהמשך.

רק חיזקת את מה שחשבתי, המכשיר בהחלט נראה כמו בין ה-VFM הכי טובים שניתן למצוא כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי oryo,

אני גם בהתלבטות הזו כרגע (מתבלט בין הOP3T או להוסיף עוד קצת ל-S7 Edge).

הבנתי שיש בעיה עם התוכנה שמוכרים בחנויות שהן לא יבואניות רשמיות, מגיע עם תוכנה (ROM) סיני שמצריך צריבה של רום אירופאי על המכשיר, בנוסף, המכשיר לא מגיע עם מטען ה-DASH המקורי (התקע המקורי).

איך הגיע המכשיר שרכבת מגו מובייל? האם הם עשו את הצריבה של הרום בחנות? איזה תקע הגיע עם המכשיר?

אשמח לשמוע ממך קצת יותר על ה-OP3T, כרגע אני נוטה לכיוונו.

תודה מראש!

את שלי קניתי ב"מובייל לנד" בהרצליה. ליד העבודה.

יש מכשירים עם רום "סיני" (היידרוג'ן) שמותאם לשוק הסיני ויש שמגיעים עם רום "אירופאי" (אוקסיג'ן) שמותאם לכלל העולם. האמת? אין לי מושג מה ההבדלים, לא חקרתי. המכשיר ה"אירופאי" שמובייל לנד מוכרים מגיע עם "מטען מקורי", גם כאן מדובר בתקע של LG עם 1.8A. לי "מכרו" שהדאש "לא מאושר לשימוש בארץ... המטען רחוק מלהיות Dash אבל טעינה מהירה פחות קריטית עבורי - יש מטען בבית, באוטו, בעבודה ובתיק והטלפון גם ככה מחזיק יומיים בלי יותר מדי בעיה + Doze עצבני שמרוקן 2-3 אחוז סוללה בלילה. אבל היי, לפחות הכבל אדום.

אוריו, אם אתה צריך משהו - טיפים/טריקים/שאלות, אתה מוזמן. חקרתי על המכשיר הזה לעומק ולרוחב לפני הקניה.

באשר לתמונות שהבטחתי, הנה תמונות שצולמו עם ה-P9:

IMG_20160611_164726.jpgIMG_20161203_141658.jpgIMG_20161201_081912.jpg

והנה כמה תמונה שצילמתי עם ה-3T:

IMG_20170307_135647[1].jpg

והנה השוואה של אנשים שאשכרה אפכת להם מזה:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייר יא צמיג, אם תהיה מנומס אולי נדאג לך לדש אמיתי מהדוד סם... (;

30 דקות ל85% זה לא צחוק!

מרפרוף על הוידאו נראה שהP9 מוצלחת יותר בגזרת התמונות. אלו היו גם הרשמים שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב למשהו (שאני הזנחתי בעבר): אם/כש אתה רוכש באמזון תן דגש לסעיפים sold by ו- dispatched by

רק אייטמים שהם הן סולד והן דיספאצ'ד דרך אמזון יקבלו את היחס המתאים מהם אם/כש תצטרך שירות לקוחות

לצורך העניין - הייתי משלם בלי למצמץ פעמיים אקסטרה $30-40 על אותו מוצר שנמכר ישירות מאמזון ולא דרך חנות שמפרסמת אצלם. זה משהו שבעבר הזנחתי ולמדתי 'על בשרי' להתייחס אליו ברצינות...

(ועזוב את הגלקסי לך על ה3T, במיוחד אם היה לך בעבר ואהבת..!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייר יא צמיג, אם תהיה מנומס אולי נדאג לך לדש אמיתי מהדוד סם... (;

30 דקות ל85% זה לא צחוק!

מרפרוף על הוידאו נראה שהP9 מוצלחת יותר בגזרת התמונות. אלו היו גם הרשמים שלך?

בOP3 היצרן מצהיר על 60% בחצי שעה.

בG5 זה 83% בחצי שעה (עם QC3)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...