Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

קטע. ממש לפני שלוש שעות חזרתי הביתה עם הכסא הזה מ-Ace. בינתיים הוא נחמד, אבל לגמרי מרגיש כמו כסא של 400 שקל. עושה את העבודה, אבל לא מאוד איכותי או נוח. מציע לך להגדיל את התקציב ולקנות משהו יותר איכותי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע. ממש לפני שלוש שעות חזרתי הביתה עם הכסא הזה מ-Ace. בינתיים הוא נחמד, אבל לגמרי מרגיש כמו כסא של 400 שקל. עושה את העבודה, אבל לא מאוד איכותי או נוח. מציע לך להגדיל את התקציב ולקנות משהו יותר איכותי.

ישבתי עליו די הרבה בחנות ובגלל זה לא לקחתי אותו בסוף.

האם ראית כסא כזה בתקציב שלך?

לדעתי תצטרך לעלות את התקציב שלך משמעותית בשביל למצוא כסא שהידיות בו מתקפלות.

רק את הכיסא המדובר מACE\AMAZON.

כמה משמעותית? הייתי רוצה משהו טוב בלי לשבור את הקופת חזיר שלי :roll:

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

חייב כיסא חדש.כרגע יש לי כיסא שקניתי מאיקאה וישיבה לאורך זמן בו שווה לנוחות

של בטונדה.אני עורך וידאו ולומד ולכן יש ימים שהישיבה שלי מסתכמת ב10-12 שעות.

תקציב נניח עד 1500 לירות.הזמנה מחו"ל רלוונטית?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללכת לחנות ריהוט יעודית כמו פאלטכניקה או ווקסמן ולרכוש מה שטוב לך. ראיתי גם כסאות בנויים סביב כסאות באקט של רכב. זה מגניב ואמור להיות ארגונומי.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללכת לחנות ריהוט יעודית כמו פאלטכניקה או ווקסמן ולרכוש מה שטוב לך. ראיתי גם כסאות בנויים סביב כסאות באקט של רכב. זה מגניב ואמור להיות ארגונומי.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

אלו מושבים שמתוייגים כ'כסאות גיימינג' והמטרה שלהם היא להיראות מגניב ותו לא. גם אם הם ארגונומים, זה בנוסף לעיצוב ולא בגלל.

אני עוד מנסה להבין איזה כוחות צד מופעלים עליך בזמן הקלדה, עד שיש צורך בבאקט.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלדנית ממוצעת בבית המשפט מגיעה ל3G :lol:

ווקסמן, ד"ר גב וצרעה, אלו החברות שאני יכול לאמר בבטחה שיש להם כסאות מעולים, בשביל לרדת לפרטים תצטרך להגיע לחנויות ולשבת בכיסאות (10 דקות ישיבה זה לא כמו כמה שעות, אבל לפחות תדע שהארגונומיה של הכסא מתאימה לך).

אם הפרוטה מצויה בכיסך ממליץ על הרמן מילר אמבודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי עובדת מהבית מול מחשב כל היום.

יש לה כיסא של צרעה שעלה כ700 ש"ח עם כיוונון משענת יד וכיוונון גובה וזוית גב, הוא כב ר קרוב ל6 שנים בבית ועדיין מתפקד כמו ביום הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלדנית ממוצעת בבית המשפט מגיעה ל3G

ווקסמן, ד"ר גב וצרעה, אלו החברות שאני יכול לאמר בבטחה שיש להם כסאות מעולים, בשביל לרדת לפרטים תצטרך להגיע לחנויות ולשבת בכיסאות (10 דקות ישיבה זה לא כמו כמה שעות, אבל לפחות תדע שהארגונומיה של הכסא מתאימה לך).

אם הפרוטה מצויה בכיסך ממליץ על הרמן מילר אמבודי.

נראה לי שב-"1500 לירות" הוא התכוון ל-1500 שקל, לא ל-1500 דולר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון הכול יחסי. משהוא בסביבות 2500 ש"ח.

הייתי מנסה בחנות המפעל בבית שמש-יש שם עודפים.

2500 ? אלו מחירים של כיסאות היום ? משהו לא הגיוני. זה חצי משכורת חודשית של הרבה אנשים.

סה"כ מדובר במוצר פשוט, וכמה כבר עולה ייעוץ של מומחה לארגונומיה שיעזור לעצב מוצר ארגונומי ביחס לעשרות אלפי פריטים ?

לפני כמה שנים כשהתעניינתי ראיתי שהרבה יותר משתלם לקחת כיסא עבודה משומש שהמכניקה שלו במצב טוב, ולתת אותו לרפד.

עוד מקור שאפשר להשיג כיסאות טובים אלו העסקים שמוכרים ציוד משרדי של חברות שנסגרו. קניתי שם לפני כמה שנים כסא צרעה חדש כמעט לגמרי ב 250 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלקתם אותי על הרמן מילר,אבל אין לי כסף כזה.

יד שנייה,חיקוי של הרמן מילר.שווה משהו?http://www.yad2.co.il/Yad2/ViewImage.php?CatID=3&SubCatID=0&RecordID=2a587960c5011490b162ce4a53b4b067858

המוכרת אומרת שעלה 2500 חדש.והיא מוכרת ב1200.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2500 ? אלו מחירים של כיסאות היום ? משהו לא הגיוני. זה חצי משכורת חודשית של הרבה אנשים.

.

זה כיסא ברמה גבוה. יותר מ 7 שנים אצלי. הלוואי שהכיסא של הרכב היה כזה נוח.

תומך בגב בצורה אופטימלית. אפשר לשבת עליו יום שלם בלי בעיה. גם איכותי מבחינת חומרים/הרכבה. (אבל לא מעודכן במחירים היום)

אני קניתי מתצוגה במחיר מוזל - אחרי שכנועים רבים. (היה שבוע בתצוגה, בקושי ישבו עליו בגלל המחיר)

לגבי פשוט/לא הגיוני? לא מסכים בכלל. יש לי עוד כיסאות של צרעה בבית לילדים ורואים/מרגישים את ההבדלים בבירור.

שווה או לא? רק אתה יכול להחליט.

זה הכיסא.

Comf1.jpg

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...