Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

בארה"C המבצעים על הרמן מילר נדירים והם אחת ל, גם אז מדובר על 15% הנחה בד"כ.

פלטכניקה סגרו את המפעל והמותג נמכר לגלובל (צרעה).

החנות של צרעה בת"א, העודפים של ווקסמן בפ"ת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כיסא ברמה גבוה. יותר מ 7 שנים אצלי. הלוואי שהכיסא של הרכב היה כזה נוח.

תומך בגב בצורה אופטימלית. אפשר לשבת עליו יום שלם בלי בעיה. גם איכותי מבחינת חומרים/הרכבה. (אבל לא מעודכן במחירים היום)

אני קניתי מתצוגה במחיר מוזל - אחרי שכנועים רבים. (היה שבוע בתצוגה, בקושי ישבו עליו בגלל המחיר)

לגבי פשוט/לא הגיוני? לא מסכים בכלל. יש לי עוד כיסאות של צרעה בבית לילדים ורואים/מרגישים את ההבדלים בבירור.

שווה או לא? רק אתה יכול להחליט.

זה הכיסא.

[ATTACH=CONFIG]478482[/ATTACH]

איפה קנית יוגב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחנות שלהם בתל אביב.

יש להם חנות ברחוב המסגר 18 -לא זוכר אם זו אותה חנות? או שהם עברו? כי זה היה באותו באזור. (ליד תחנת הדלק)

זה אכן דומה להרמן מילר. (שהם ליגה בפני עצמה)

עריכה,

גם זה כיסא מאוד נוח ותומך -הבעיה זה מחיר לפי מה שאני זוכר. (לא זול כי התלבטתי בינו לבין קומפורט שרכשתי בסופו של דבר.

Ven1.jpg

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום

אחרי המון כיסאות "מנהלים" שהם בעצם זבל שמתפרק\נוח לחצי שנה, החלטתי להשקיע בכסא טוב לעמדת מחשב.

מישהו פה יכול להמליץ לי על משהו טוב? אני לא מחפש שהוא יראה טוב (כיסאות "גיימינג" למינהם) - אלא משהו בסגנון הרמן מילר, רק בלי המחיר המופקע.

תקציב כ- 1,200 ש"ח.

צרכים הם תמיכת גב תחתון + משענת לראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה +- אתה יכול לבדוק את דר' גב, אני רכשתי אצלם לפני 7 שנים כסא והוא כמו חדש נוח מאוד עם ריפוד איכותי ומס' כיוונים

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דגם ספציפי לכיסא סטייל הרמן מילר? אני מחפש מקסימום נוחות - לא נראות כמו של הכסאת "מנהלים" - עדיפות עם משענת ראש. אשמח ללינק! תקציב כ 1200 - 1400

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת את ההמלצות שלי למעלה?

קראתי - תודה. אני מחפש משהו עם משענת ראש. יש חייה כזאת ב1,500 ש"ח? אני ממש אוהב את עיצוב הרשת. בקשר לאתר של צרעה, לא ראיתי משהו שאני מחפש, או שפשוט האתר שלהם לא מעודכן

-- שמתי לב עכשיו למבחר. אני אקפוץ לחנות שלהם כדי לנסות את הקומפורט. תודה!

דרך אגב - אתה יודע מה המחיר של הקומפורט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעודכן במחירים היום.

שרכשתי בעבר (8/10 שנים) זה עלה 2400 ש"ח בערך

"הוצאתי" את הכיסא בהרבה פחות (יחסים טובים עם המוכרת/מנהלת, דאז) כי לקחתי את הכיסא שהיה כביכול מתצוגה. (שבוע לפני הורדו לו הניילונים)

משענת ראש יש להם את הדגם הנ"ל. לדעתי לא בתקציב שלך.

Kry1.jpg

אגב, בחנות המפעל יש להם לפעמים עודפים במחירים טובים. ( הייתי שם פעמיים וזה מה שראיתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעודכן במחירים היום.

שרכשתי בעבר (8/10 שנים) זה עלה 2400 ש"ח בערך

"הוצאתי" את הכיסא בהרבה פחות (יחסים טובים עם המוכרת/מנהלת, דאז) כי לקחתי את הכיסא שהיה כביכול מתצוגה. (שבוע לפני הורדו לו הניילונים)

משענת ראש יש להם את הדגם הנ"ל. לדעתי לא בתקציב שלך.

[ATTACH=CONFIG]480969[/ATTACH]

אגב, בחנות המפעל יש להם לפעמים עודפים במחירים טובים. ( הייתי שם פעמיים וזה מה שראיתי)

הכיסא שלך זה הקומפורט? הוא נראה לי הכי נוח וגם יש לו משענת ראש שאני חושב שתספיק לי. הוא עלה לך 2400 בזמנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן קומפורט.

נשאר באותה איכות כמו ביום הראשון, מלבד ידיות נשחקות. (מחלה של כיסאות צרעה)

ציינתי פעם,הלוואי והיו מושבים כאלו ברכב. נוח ותומך באופן מושלם.

וונוס גם דגם מעולה אבל ללא תמיכה בראש.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן קומפורט.

נשאר באותה איכות כמו ביום הראשון, מלבד ידיות נשחקות. (מחלה של כיסאות צרעה)

ציינתי פעם,הלוואי והיו מושבים כאלו ברכב. נוח ותומך באופן מושלם.

וונוס גם דגם מעולה אבל ללא תמיכה בראש.

מצויין. אני מוכן להשקיע את ה2,400 בשביל כיסא איכותי.( מאמין שגם אפשר להוריד אותם) אקפוץ לחנות שלהם, אני מקווה שיש להם את הדגם עדיין.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...