Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

המחירים פה סופר מטורפים, עזוב את העובדה שאנשים קונים כסאות של הרמן מילר מקרייגסליסט ב200 דולר, נותר רק לקנא.

מצאת משהו? ראיתי כמה כסאות טובים במיליון כסאות, אבל לא יודע אם משהו איכותי שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אחריות על הרמן מילר שנקנה ממשווק לא מורשה. פעמיים בשנה הם מציעים 15% דרך האתר שלהם.

בשילוב מבצע שילוח של USHOPS ודומיהם זה מגיע למחיר סביר יחסית.

ווקסמן מוכרים גם את Humanscale, שווה לבדוק בחנות שלהם ליד רכבת בני ברק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אחריות על הרמן מילר שנקנה ממשווק לא מורשה. פעמיים בשנה הם מציעים 15% דרך האתר שלהם.

בשילוב מבצע שילוח של USHOPS ודומיהם זה מגיע למחיר סביר יחסית.

ווקסמן מוכרים גם את Humanscale, שווה לבדוק בחנות שלהם ליד רכבת בני ברק.

זה הבאסה.

מה עוד יש אז? המבחר של ווקסמן ממש מוגבל ויקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית שם? יש חנות עודפים בא.ת בפ"ת וכדאי לברר אם יש דגמים של Humanscale במלאי.

המחיר בחנות הרגילה נתון (או היה) נתון להתמקחות.

מבחר הכסאות המייובאים לרכישה בודדת מצומצם והמחיר בהתאם. כרית ראש? המבחר יורד דרסטית והמחיר עולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית שם? יש חנות עודפים בא.ת בפ"ת וכדאי לברר אם יש דגמים של Humanscale במלאי.

המחיר בחנות הרגילה נתון (או היה) נתון להתמקחות.

מבחר הכסאות המייובאים לרכישה בודדת מצומצם והמחיר בהתאם. כרית ראש? המבחר יורד דרסטית והמחיר עולה.

בווקסמן עוד לא הייתי. כמו שאמרתי אין מבחר רב באתר שלהם.

למישהו יש עוד המלצות? אני חושב שאני עומד לוותר וכבר להוריד 2.4K על הקומפורט של צרעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אשמח להחליף את כסא המחשב. נשמע לי מטורף המחירים שהוזכרו כאן. אין משהו סביר במחיר עממי?

עשיתי "סקר שוק" - הלכתי לרוב חנויות של פתרונות ישיבה למינהם והדבר בעל האיכות החומרים\נוחות\תמורה למחיר היה הדגם קומפורט של צרעה.

הקטע הוא שהכיסא עולה 2,800 ש"ח (או 2,400 לדגם הקטן) וזה מחיר ממש מוגזם.

עצוב שאין איזה משהו בין לבין שנותן תמורה גבוהה למחיר. ההרמן מילר אני מבין (בחו"ל לפחות) שהוא עולה קרוב ל 3,800 - והייתי קונה אותו במחיר כזה - אבל לשלם קרוב ל 3,000 על משהו אחר זה פשוט לא מסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הכסאות האלו אבל יש ביקורות טובות וזה ברנד מוכר (מתחרה בהרמן מילר) וכרגע במחיר מבצע (בארה"ב):

Leap Chair by Steelcase

https://www.madisonseating.com/leap-chair-by-steelcase.html?utm_source=ddm_send&utm_medium=email&utm_campaign=Presidents%20Day%20Mega%20Savings

$228.88

Leap Chair V2 by Steelcase

https://www.madisonseating.com/leap-chair-v2-by-steelcase.html?utm_source=ddm_send&utm_medium=email&utm_campaign=Presidents%20Day%20Mega%20Savings

$348.88

Criterion Chair by Steelcase

https://www.madisonseating.com/criterion-office-chair-by-steelcase.html?utm_source=ddm_send&utm_medium=email&utm_campaign=Presidents%20Day%20Mega%20Savings

$138.88

מניח שלייבא את זה לארץ יעלה כפול, עדיין מחירים טובים ביחס למחירים שיש בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אחריות אתה צריך? על מה?

בכל אופן לדעתי יעזרו במקרה הצורך, אמנם משלוחים וכו' לא ישלמו מחוץ לארה"ב אבל זה גם משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אחריות אתה צריך? על מה?

בכל אופן לדעתי יעזרו במקרה הצורך, אמנם משלוחים וכו' לא ישלמו מחוץ לארה"ב אבל זה גם משהו

מנגנונים למינהם בדגמים היקרים יותר. זה לא כיף להזמין משהו ולדעת שאם קורה משהו אין עם מי לדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...