Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרכים עם 505

משה והרפורמים
שימו לב! השרשור הזה בן 3163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכפר יאסיף ראיתי 505 סטיישן דיזל (היתה מונית אולי?) לפני פחות מחודש.

מכיר אותה,מוצאה האמיתי מכפר אחר,של חקלאי מוסלמי.שמורה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני נגד פרסום תמונות רכבים פרטיים אישיים באינטרנט.- שיווי המשקל בין פרטיות וצינעת הפרט לזכות הציבור לדעת וחופש הביטוי-בית המשפט קבע (ואני אינני עו"ד) שאם לא נעשתה כוונה ברורה של בעל הנכס להצניעו מעיניי הציבור, והוא חשוף לעיניי כל בשטח ציבורי, עצם צילומו והפירסום אינה עבירה!

כמו כן אני רואה בפרסום תמונות של רכבים העומדים ברחוב תופעה שלילית ודי חצופה. או תופעה חביבה של בעלי עיניין משותף שחולקים חוויה הכל בעיניי המתבונן!

קודם צריך לשאול את רשות הבעלים ורק אחרי כן לצלם,כאן בפורום זה הפוך,יש הודעה חצופה של מנהל האתר שאם מישהו רוצה אז שיבקש שיסירו את התמונה,לדעתי האישית מי שהעלה את הבקשה החצופה הזו עשה טעות חמורה. להיפך, הבעלים שיש לו בעייה יכסה רכבו במחילה מכבודו ואיש לא יציק לו!

אם אדם רוצה לפרסם את רכבו אהלן וסהלן,אבל להתיר פרסום תמונה ואחרי כן לבשר למצולם על נכונות האתר למחוק את התמונה זו בגדר חוצפה שאין דוגמתה. חובתו של האתר לפרסם זאת על פי החוק, ומנהל תקין על מנת לכסות אפשרות נוספות שבעל הרכב לא היה ער להם, וטוב שכך!

ואם בעל הרכב בחו" ל ? או שמא חולה ? ואינו יכול לעקוב ? זה פשוט חוצפה מצד בעל הרעיון,והוא עוד משחק אותה אדם טוב לב בכך שהוא מסכים לקבל בקשת מחיקה. מי שיודע שיש לו בעייה לחשוף רכב לעיניי כל שיעשה מעשה ויסתירהו!

אגב לא כולם משוטטים באתר,הרוב הגדול אינו חבר מועדון החמש,מנתונים שפורסמו כאן באתר מסתבר שאין נכונות גדולה להיות חבר במועדון,אז מהיכן שאבו בעלי הרעיון לצלם ללא רשות ולפרסם ? ועוד לשחק אותה "חברמנים"...שמוכנים אפילו למחוק ! האתר אינו של מועדון החמש, מועדון החמש מתארח באתר ה"קארס פורום" והכניסה לאתר הפתוח היא לכל מי שמעוניין

את סופי הווספה אני מכסה תמיד, הזמן היחידי שהיא גלוייה לעיניי כל היא בשעת הרכיבה שלנו, או במפגשים. רכב נוסף

שלי שאינני מעוניין לחשוף אותו, נמצא במקום פרטי ומכוסה. מי שינסה להתקרב מסתכן מאד.

בעבירה פלילית-הסגת גבול.

פציעה קלה-נשיכת כלב ג-ד-ו-ל (קשור מחוסן ועם רשיון)

פציעה חמורה- למקרה שאני וג'וני (FN 9MM) ניפגוש אותו בלילה חשוך (חוק דרומי)

בקיצור אם אתה בשטח ציבורי, ומולך עוברת בר רפאלי מישהו מצלם אותה ומעלה תמונה לעיתון בדיוק שאתה מחטט באף

זוהי בעייה אבל הבעייה שלך! -רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את סופי הווספה אני מכסה תמיד, הזמן היחידי שהיא גלוייה לעיניי כל היא בשעת הרכיבה שלנו, או במפגשים. רכב נוסף

שלי שאינני מעוניין לחשוף אותו, נמצא במקום פרטי ומכוסה. מי שינסה להתקרב מסתכן מאד.

בעבירה פלילית-הסגת גבול.

פציעה קלה-נשיכת כלב ג-ד-ו-ל (קשור מחוסן ועם רשיון)

פציעה חמורה- למקרה שאני וג'וני (FN 9MM) ניפגוש אותו בלילה חשוך (חוק דרומי)

בקיצור אם אתה בשטח ציבורי, ומולך עוברת בר רפאלי מישהו מצלם אותה ומעלה תמונה לעיתון בדיוק שאתה מחטט באף

זוהי בעייה אבל הבעייה שלך! -רן

מזל שג'וני לא יודע לדבר ...אחרת היה מחזק את הסברה שכנראה את איש חוק ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאנו סוטים מעט מנושא השרשור (פיג'ו 505, להזכירכם) ברצוני, כאחד ממנהלי הפורום להדגיש כמה דברים.

1. צילום רכב שעומד בחניה "רגילה" אינו מהווה עבירה, כל עוד לא הופרה פרטיותו של בעל הרכב.

2. מי שאינו מעוניין שריכבו "יככב" כאן מוזמן לכסות אותו.

3. כל מי שיפנה לאחד המנהלים בבקשה להסיר תמונה של רכב או מקום הימצאו, יענה במידי.

4. לא נסכים לפירסום תמונות שנעשו תוך השגת גבול או הסרת כיסוי או כל פגיעה בפרטיותו של אדם, ובעיניין הזה לא יעשו פשרות !

בתודה מראש ושבת שלום !

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

im sorry . the situation is different in the roads in israel .

this is the first time i hear about pegout 505 is a dengerous car , the danger is in the drivers not the cars and there is not enough space in israel fot fast cars .

thank you

Cielo, I will explain later in Hebrew (I'm originally from Israel (I drove the 505 in Israel!) but must use another computer for Hebrew messages), Best regards, T

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שג'וני לא יודע לדבר ...אחרת היה מחזק את הסברה שכנראה את איש חוק ...

אומנם לג'וני לוע, 9 מ"מ אבל הוא פולט דברים אחרים, "פול מיטל ג'אקט", "הולופוינט" "סופט פויינט" וכאלה, אבל השמועה

נכונה, אבל את זה גם האזיקים שלי (סמייט אנד וונסון) יספרו....-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Cielo

כמובטח, הסבר. אני מכיר את דרכי ישראל מספיק וכשם שאמרתי, נהגתי ב 505 1.8 אוטומטית כשהייתה עדכנית. גם אם אכן ברוב המקרים אין לך צורך (או אפשרות) להתנהל במהירויות מתונות (בהשוואה לאירופה), מידי פעם אתה נקלע למצבים שבהם תאוצה סבירה נחוצה, אפילו מאוד. במצבים האלו ה 1.8 אוט' היא מתכון בטוח לזעה קרה. לא לחינם פיג'ו לא שיווקה מודל כזה בשום מקום בעולם - באירופה אאל"ט תיבה אוטומטית הייתה אופציה רק מ 2 ל' ומעלה. כמובן, אם אתה מוכן לדמיין כל פעם שאתה נכנס לרכב שאתה נוהג במשאית אז אין בעיות. לי יש צפיות קצת יותר גבוהות ממכונית. לפני שתסווג אותי כבחור צעיר וחסר סבלנות אנא עשה את החשבון - אני קרוב ל 50 ונוהג ברכב שאינו ספורטיבי (בלשון ההמעטה): פורד אסקורט דיזל 92 "עם בלי" טורבו,דהיינו 59 כ"ס אימתניים, אז כך שנהיגה סבלנית אינה זרה לי.

ד"א, גם לוולוו היו מודלים כאלה והההבדל בין ה144 הידנית והאוטומטית הוא שמיים וארץ (הייתה לי 144 ידנית ונהגתי בוולוו הישראלית, כך שאני יודע על מה אני מדבר). גם הוולוו וגם הפיג'ו היו תוצאה של מדיניות מיסוי ופחדנותו הידועה של עמישראל מהסיטרא אחרא, סליחה, תיבת הילוכים ידנית....

בברכה,

T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

שרשור מרתק.

לכל המתלוננים על ה505, היא אכן הייתה די עגלתית, אבל הדריפטים שעשיתי איתה ב"מסלולים", לא היו מביישים כמה גרמניות מאותן שנים.

תענוג של רכב... נוח, משייט נפלא... אמין? קשה לי להגיד... קניתי אותה במצב די זוועתי ונאלצתי לעשות לה ראש מנוע בערך חודשיים אחרי הקנייה.

ו4 שנים אחרי הלכה לה תיבת ההילוכים ה"אמינה" לעולמה (300K)...

ושיפוץ לא עמד על הפרק...

אז הנה כמה תמונות של ה505 שהייתה לי ונגרסה.

http://img408.imageshack.us/gal.php?g=pict2498q.jpg

לא יודע אם אפשר להעלות פה תמונות ישר ע"ג הפורום... אז תאלצו להיכנס לאלבום בשביל לראות את התמונות.

שבוע טוב,

איתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.... גם אם אכן ברוב המקרים אין לך צורך (או אפשרות) להתנהל במהירויות מתונות (בהשוואה לאירופה)...T

צ"ל:

"גם אם אכן ברוב המקרים אין לך צורך (או אפשרות) להתנהל במהירויות לא מתונות"

Sorry:x T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

שרשור מרתק.

לכל המתלוננים על ה505, היא אכן הייתה די עגלתית, אבל הדריפטים שעשיתי איתה ב"מסלולים", לא היו מביישים כמה גרמניות מאותן שנים.

תענוג של רכב... נוח, משייט נפלא... אמין? קשה לי להגיד... קניתי אותה במצב די זוועתי ונאלצתי לעשות לה ראש מנוע בערך חודשיים אחרי הקנייה.

ושיפוץ לא עמד על הפרק...

לא יודע אם אפשר להעלות פה תמונות ישר ע"ג הפורום... אז תאלצו להיכנס לאלבום בשביל לראות את התמונות.

שבוע טוב,

איתי

היא נראת במצב מעולה! ושמור מאוד! למה נגרסה? לא חבל?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Cielo

כמובטח, הסבר. אני מכיר את דרכי ישראל מספיק וכשם שאמרתי, נהגתי ב 505 1.8 אוטומטית כשהייתה עדכנית. גם אם אכן ברוב המקרים אין לך צורך (או אפשרות) להתנהל במהירויות מתונות (בהשוואה לאירופה), מידי פעם אתה נקלע למצבים שבהם תאוצה סבירה נחוצה, אפילו מאוד. במצבים האלו ה 1.8 אוט' היא מתכון בטוח לזעה קרה. לא לחינם פיג'ו לא שיווקה מודל כזה בשום מקום בעולם - באירופה אאל"ט תיבה אוטומטית הייתה אופציה רק מ 2 ל' ומעלה. כמובן, אם אתה מוכן לדמיין כל פעם שאתה נכנס לרכב שאתה נוהג במשאית אז אין בעיות. לי יש צפיות קצת יותר גבוהות ממכונית. לפני שתסווג אותי כבחור צעיר וחסר סבלנות אנא עשה את החשבון - אני קרוב ל 50 ונוהג ברכב שאינו ספורטיבי (בלשון ההמעטה): פורד אסקורט דיזל 92 "עם בלי" טורבו,דהיינו 59 כ"ס אימתניים, אז כך שנהיגה סבלנית אינה זרה לי.

ד"א, גם לוולוו היו מודלים כאלה והההבדל בין ה144 הידנית והאוטומטית הוא שמיים וארץ (הייתה לי 144 ידנית ונהגתי בוולוו הישראלית, כך שאני יודע על מה אני מדבר). גם הוולוו וגם הפיג'ו היו תוצאה של מדיניות מיסוי ופחדנותו הידועה של עמישראל מהסיטרא אחרא, סליחה, תיבת הילוכים ידנית....

בברכה,

T

יפה כתבת.

לטעמי ומנסיוני אין צורך להגיע למצב של זיעה קרה,נהיגה היא דבר פשוט שדורש רק דבר אחד,הגיון.

אם מורי הנהיגה היו מרביצים כללי הגיון בתלמידים,אם הטמפרמנט הישראלי היה שפוי יותר בחלק מהאוכלוסיה,לא היה צורך להזיע.

הבעייה בארץ מקורה בנוהגים ולא ברכבים.מהר יותר מהר פחות,להזיע או לא,ברגע שהנוהג מפעיל מעט תאי מוח אפורים ,הנהיגה הופכת לבטוחה ונינוחה,גם ב505 .

לצערי המצב לא כך.יש הידרדרות מיום ליום,רובן באשמת הנוהגים.

איך זה יגמר ? לא יודע. אבל 505 אינה מסוכנת ולא אתנגד להוסיף עוד כמה חתיכות לאוסף הדי גדול שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

שרשור מרתק.

ושיפוץ לא עמד על הפרק...

שבוע טוב,

איתי

זו בדיוק כך הסיטואציה שנוצרה בעקבות תקנת הגריטה,לקונה אין חשק לשלם 3000 ,המוכר רואה רק את הכסף מול העיניים,כך נוצר מצב שאין מקום לגאול כאלו רכבים יפים מגריטה.

הרכב נראה מעולה,ניתן ממש בגרושים לסדר אותו פיקס,טוב כעת כבר מאוחר,גם אני לא הייתי משלם 3000 למוכר,אלא פחות משליש, רק אם משלמים פחות משליש מחיר הגריטה יש מספיק מירווח לשקם ולסדר פיקס לנסיעה על כביש.

אולי יום אחד כשהגריטה המאוד לא מוצלחת (הרעיון גריטה נכשל על פי הנתונים המתפרסמים) תיפסק, יחזרו החברים כאן לאסוף סחורה ולהחזיר עטרה ליושנה.

אל תמסרו לגריטה כאלו רכבים איכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לג'וני לוע, 9 מ"מ אבל הוא פולט דברים אחרים, "פול מיטל ג'אקט", "הולופוינט" "סופט פויינט" וכאלה, אבל השמועה

נכונה, אבל את זה גם האזיקים שלי (סמייט אנד וונסון) יספרו....-רן

די די...אל תתפלש יותר בשטויות.

למדנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...