Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכל בעלי הלנצ'יות למיניהם

לנצ'יהוליסט
שימו לב! השרשור הזה בן 7343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שרק הותיקים מבינינו יזכרו (בכאב לב שאין שני לו) על איזה אוטו מדובר באמת... :cry:

האוטו האפור הוא האינטגרלה 16V(הכי יפה שנסעה בארץ) שהייתה של ר' עד שנעלמה לילה אחד... :?

לא הרבה אחר כך גם ר' נעלם בנסיבות מסתוריות לא פחות...

פשוט כואב הלב

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לעידן יש כזה,אבל חלוד...

לגבי מה שבתמונה הראשונה- זו בטה ווליומקס.יש אחת כזאת חומה בחיפה,בסוף העליה של פרויד.

יותר טוב חלודה בחניה מנירוסטה בתחתונים.

והמכונית בתמונה הראשונה היא HPE ווליומקס. שזה דגם "סטיישן" של הבטא קופה. ככל הנראה כיוון לשוק החרדי הנוהג לרכוש מכוניות סטיישן.

והווליומקס זה באיטליאנו סופרצ'ארג'ר. מנוע 2000 מוגדש.

מה שיש בחיפה בפרויד זה קופה ולא HPE. ואני לא בטוח בכלל שהיא ווליומקס אורגינלית. לדעתי היא קופה עם מכסה מנוע של ווליומקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הכיפק....יש הענות טובה ובקרוב המפגש...אני מצפה לראות את הפנים של כולם :!:

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1

אני חושב שרק הותיקים מבינינו יזכרו (בכאב לב שאין שני לו) על איזה אוטו מדובר באמת... :cry:

2

האוטו האפור הוא האינטגרלה 16V(הכי יפה שנסעה בארץ) שהייתה של ר' עד שנעלמה לילה אחד... :?

3

4

פשוט כואב הלב

1 לא להגזים.עוד יש כאלה בארץ.האוטו לא כזה שוס.נסעתי על בטות (וגם להורי היתה טרווי) והאוטו לא מדהים במיוחד.גם לא חזק בהיסטריה.זה כולה פיאט משנות ה70 עם שילדה ומנוע של......פיאט משנות ה70 -שמסתכלים עליו בצורה נוסטלגית,מה שמונע לזכור איך האוטו היה באמת.

האוטו מגניב-אבל לא מטורררררף!!!! מזכיר את תופעת ה"וואו-זוכר את האלפא ספרינט???איזה בן זונה של אוטו!!!!!" (עד שעולים על כזאת 33 בתחפושת וקולטים איזו עגלה...) החלומות של גיל 16 מסתברים כדי מעאפנים במציאות.....זה כמו הX1/9 שעמדה ליד הבית שלי כשהיתי ילד והיתי בטוח שזה "בייבי פרארי"-עד שנסעתי על אחת עם מנוע 1500 מקורי לפני איזה חודש.וואלה......לא להיט.האוטו מתנהג סבבה-אבל עם 85 כוח סוס על מי אנחנו עובדים?!?!?!? אשכרה התאכזבתי מחלום הילדות שלי...

(נ"ב הדברים האמורים לעיל לא נועדו לפגוע והקטע עם הספרינט מתייחס רק לדגמי פוסט 83)

2 לא כ-ז-ה יפה.האוטו היה די שחוט.הוא היה קודם של שגרירות איטליה והיה בו מלא פחחות וצבע.האוטו בשטחים.נגנב בהזמנה מיוחדת מכיוון שלא ניתן היה למכור אותו והוא הוערך ע"י יצחק לוי במחיר מטורף (והביטוח שילם).האינטגרלה הצהובה של רוני קליינמן הרבה יותר יפה.ישנה גם אדומה יפה מאוד.הלבנה של מיכאל לוי היתה גם יפה-לפני שעלתה על עץ ושופצה בצורה מחפירה.

3 הנסיבות לא כ"כ מסתוריות.הוא הביא עקיצה גדולה מאוד על הרבה אנשים .אם יתפסו אותו היום בחו"ל (ויש אנשים שמחפשים אותו שם) סביר להניח שיהרגו אותו.אני יצאתי מורווח מכל העסק- כשהוא ברח מכרו מלא ציוד מהחנות שלו-קניתי קומפקט של ימאהא ב300 שקלים.

4

לא כואב הלב על מי שגנב מאנשים.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעידן יש כזה,אבל חלוד...

לגבי מה שבתמונה הראשונה- זו בטה ווליומקס.יש אחת כזאת חומה בחיפה,בסוף העליה של פרויד.

יותר טוב חלודה בחניה מנירוסטה בתחתונים.

והמכונית בתמונה הראשונה היא HPE ווליומקס. שזה דגם "סטיישן" של הבטא קופה. ככל הנראה כיוון לשוק החרדי הנוהג לרכוש מכוניות סטיישן.

והווליומקס זה באיטליאנו סופרצ'ארג'ר. מנוע 2000 מוגדש.

מה שיש בחיפה בפרויד זה קופה ולא HPE. ואני לא בטוח בכלל שהיא ווליומקס אורגינלית. לדעתי היא קופה עם מכסה מנוע של ווליומקס.

בזמנו היתה בארץ גם ווליומקס כסופה שהיתה שייכת לחזי טבת.אין לי מושג איפה האוטו היום.

אני מאמין שהיום,אחרי הרבה גילגולים ,הוא נוסע עם מנוע של HF וג'נט 14 של דדרה LS.

לגבי החלודה והנירוסטה- בכל מקרה -חלודה צריך לשפשף הרבה כדי שתיעלם.נירוסטה צריך לשפשף הרבה כדי שתבריק....

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1

2

3

4

פשוט כואב הלב

1 לא להגזים.עוד יש כאלה בארץ.האוטו לא כזה שוס.נסעתי על בטות (וגם להורי היתה טרווי) והאוטו לא מדהים במיוחד.גם לא חזק בהיסטריה.זה כולה פיאט משנות ה70 עם שילדה ומנוע של......פיאט משנות ה70 -שמסתכלים עליו בצורה נוסטלגית,מה שמונע לזכור איך האוטו היה באמת.

האוטו מגניב-אבל לא מטורררררף!!!! מזכיר את תופעת ה"וואו-זוכר את האלפא ספרינט???איזה בן זונה של אוטו!!!!!" (עד שעולים על כזאת 33 בתחפושת וקולטים איזו עגלה...) החלומות של גיל 16 מסתברים כדי מעאפנים במציאות.....זה כמו הX1/9 שעמדה ליד הבית שלי כשהיתי ילד והיתי בטוח שזה "בייבי פרארי"-עד שנסעתי על אחת עם מנוע 1500 מקורי לפני איזה חודש.וואלה......לא להיט.האוטו מתנהג סבבה-אבל עם 85 כוח סוס על מי אנחנו עובדים?!?!?!? אשכרה התאכזבתי מחלום הילדות שלי...

(נ"ב הדברים האמורים לעיל לא נועדו לפגוע והקטע עם הספרינט מתייחס רק לדגמי פוסט 83)

2 לא כ-ז-ה יפה.האוטו היה די שחוט.הוא היה קודם של שגרירות איטליה והיה בו מלא פחחות וצבע.האוטו בשטחים.נגנב בהזמנה מיוחדת מכיוון שלא ניתן היה למכור אותו והוא הוערך ע"י יצחק לוי במחיר מטורף (והביטוח שילם).האינטגרלה הצהובה של רוני קליינמן הרבה יותר יפה.ישנה גם אדומה יפה מאוד.הלבנה של מיכאל לוי היתה גם יפה-לפני שעלתה על עץ ושופצה בצורה מחפירה.

3 הנסיבות לא כ"כ מסתוריות.הוא הביא עקיצה גדולה מאוד על הרבה אנשים .אם יתפסו אותו היום בחו"ל (ויש אנשים שמחפשים אותו שם) סביר להניח שיהרגו אותו.אני יצאתי מורווח מכל העסק- כשהוא ברח מכרו מלא ציוד מהחנות שלו-קניתי קומפקט של ימאהא ב300 שקלים.

4

לא כואב הלב על מי שגנב מאנשים.

אתה ראית אותה לאחרונה?

מדובר על מודל 89? יש לה חצאיות?

אם כן ראיתי אותה באבן יהודה, השבוע, דווקא נראתה לא רע.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר ידידי (וזה לא נאמר חלילה באירוניה)

כשאמרתי שהיא הייתה הכי יפה בארץ הכוונה (וככה כתבתי גם) ל16V הכי יפה ולא ל-EVO.

מעבר לזה שכמו שאתה מכל האנשים יודע שממש אין כלכך הרבה אקזמפלרים של אינטגרלה שנוסעים כאן לצערנו...(כמה יש בעצם? 3 EVO, אחת 8V ואחת במוזיאון?) ולכן האוטו ההוא היה שווה גם שווה לשבת עליו שבעה.

לגבי ר' - מסכים איתך, לא טיפוס חיובי אפילו שגם אני אישית הרווחתי בשעתו וקניתי את כל הסטוק של החלקים שהיו אצלו (והיו חלקים...או או) 8)

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אני נוסע יום ראשון לבסיס לטופס טיולים אחרון ואני הולך עם מצלמת וידאו,אני ינסה לדבר עם הערבים שבאיזור התעשיה עטרות אולי הם מכירים את ה"בעלים" (גנבים) של הלנצ'יה אני ינסה לשכנע אותם להגיע למחסום ואני ינסה לצלם אותה אם אני יתקל בה שוב,יש לי חבר בבסיס בתפקיד דומה הוא טען שהוא ראה גם רנו 5 טורבו צהובה ,אני לא יודע אם אתם יודעים אבל ברמאאלה יש את ה"אצולה" הפלסטינית הם "מזמינים" מכוניות מיוחדות כאלה ומוכנים לשלם מעל הממוצע לגנבים,אני מקוה שאני יצליח ויעלה את זה לרשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לזה שכמו שאתה מכל האנשים יודע שממש אין כלכך הרבה אקזמפלרים של אינטגרלה שנוסעים כאן לצערנו...(כמה יש בעצם? 3 EVO, אחת 8V ואחת במוזיאון?) ולכן האוטו ההוא היה שווה גם שווה לשבת עליו שבעה.

ישנה [או יותר נכון הייתה] עוד אינטגרלה [אבל רכב ראלי] שהייתה שייכת לניר ירון.לצערי ולצער הרבה אנשים שהיו קרובים לספורט המוטורי שנקרא ראלי [מחתרתי בארצנו].היא הולבשה על עץ במירוץ ראלי ספרינט במגידו,שאולי אפשר להגדיר אותו כמו פיילוט [בכירים ממשרד התחבורה באו לצפות ולהתרשם מהמירוץ],המירוץ נערך לפני למעלה מ-3 שנים!! [פברואר 2001] שתבינו כמה זמן מושכים את עניין חוק הספורט המוטורי [או נהיגה תחרותית-איך שלא תקראו לזה].

האינטגרלה נמצאת היום אצל מכונאי מוכשר ממרכז הארץ. לא ידוע לי מצבה כרגע [בכל זאת-קשה להשיג חלקים]. אבל אם אני זוכר נכון זה היה דגם ה-16V [אל תתפסו אותי במילה על זה,אני לא בטוח לגבי זה]. מצורפים תמונות של הרכב לפני,ובזמן הנשיקה לעץ. אגב לנהג לא קרה כלום למעט שריטה קטנה ברגל.

מצורפים תמונות של האוטו המופלא הזה.

63ae77b4.jpg

b3a46511.jpg

HF5.jpg

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WELL...

BY LATS COUNT THERE ARE A FEW INTEGRALE IN ISREAL.

TWO 8V ONE AT TEFEN AND ONE I OWN

ONE 8V EVO 1 - CATHLYST VERSION AT ANOTHER STEF VERTHIEM MUSEUM

ONE EVO1 - RED IN KEFAR SHEMRYAHO VERY NICE

TWO EVO2 - ONE EX RONI KLIENMAN AND ONE MICHAEL LEVI AND THE NICEST AND RAREST INTEGRALE IS THE ONE THAT IS OWENED BY RAMI UNGER AND IS A DELEARS COLECTION (ONLY 200 MADE) 1994 WITH 1500 KM ON THE SPEEDOMETER... HE NEVER DRIVES IT AS IT IS NOT LICENSED FOR ISRAEL ...

JUST THOUGHT THAT I SHOULD PUT THINGS IN ORDER

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WELL...

BY LATS COUNT THERE ARE A FEW INTEGRALE IN ISREAL.

TWO 8V ONE AT TEFEN AND ONE I OWN

ONE 8V EVO 1 - CATHLYST VERSION AT ANOTHER STEF VERTHIEM MUSEUM

ONE EVO1 - RED IN KEFAR SHEMRYAHO VERY NICE

TWO EVO2 - ONE EX RONI KLIENMAN AND ONE MICHAEL LEVI AND THE NICEST AND RAREST INTEGRALE IS THE ONE THAT IS OWENED BY RAMI UNGER AND IS A DELEARS COLECTION (ONLY 200 MADE) 1994 WITH 1500 KM ON THE SPEEDOMETER... HE NEVER DRIVES IT AS IT IS NOT LICENSED FOR ISRAEL ...

JUST THOUGHT THAT I SHOULD PUT THINGS IN ORDER

אז מה היה לנו כאן?

אחת בלי רשיונות

אחת 8V

שתיים במוזיאון

ושלוש EVO לכביש..

מדינת עולם שלישי :lol:

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אתר של חנות באנגליה שמוכרת לנצ'יות יד-שניה היה להם איזה שש אינטגרלות במחיר סמלי של בין 7K ל10K יורו,שתבין כמה אנחנו מפגרים מאחורה בעניין המוטוריקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...