Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכל בעלי הלנצ'יות למיניהם

לנצ'יהוליסט
שימו לב! השרשור הזה בן 7343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי אתר של חנות באנגליה שמוכרת לנצ'יות יד-שניה היה להם איזה שש אינטגרלות במחיר סמלי של בין 7K ל10K יורו,שתבין כמה אנחנו מפגרים מאחורה בעניין המוטוריקה.

מפגרים זה לא מילה.... :roll:

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בכלל לא מפגרים.

האינטגרלה נמכרת בבריטניה במחיר סימלי מכיוון שיש לה מוניטין רע בנוגע לאמינות.(גם אצלנו במוסך,כל פעם שמגיעה אינטגרלה היא עומדת על הליפט יומיים.רק להחליף קלאצ' שם זה כימעט 40 שעות עבודה).האוטו נוסע באמת מדהים -כל מי שנסע על תמה טורבו -פשוט לדמיין את אותו דבר -אבל הרבה יותר חזק!

הנהיגה בה לא קלה מבחינת תנוחת ישיבה ("הקוף המחרבן") ,תא הנהג שאול מפריזמה משנות ה 80 המוקדמות (כפתורי מזגן עגולים.......) והדבר שהכי דופק אותם בשוק הבריטי (ומוריד מחירים)- אין הגה ימני. מה גם שהפרישה של לנצ'יה מהשוק הבריטי מעולם לא הועילה.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אני נוסע יום ראשון לבסיס לטופס טיולים אחרון ואני הולך עם מצלמת וידאו,אני ינסה לדבר עם הערבים שבאיזור התעשיה עטרות אולי הם מכירים את ה"בעלים" (גנבים) של הלנצ'יה אני ינסה לשכנע אותם להגיע למחסום ואני ינסה לצלם אותה אם אני יתקל בה שוב,יש לי חבר בבסיס בתפקיד דומה הוא טען שהוא ראה גם רנו 5 טורבו צהובה ,אני לא יודע אם אתם יודעים אבל ברמאאלה יש את ה"אצולה" הפלסטינית הם "מזמינים" מכוניות מיוחדות כאלה ומוכנים לשלם מעל הממוצע לגנבים,אני מקוה שאני יצליח ויעלה את זה לרשת.

לפני כמה שנים היתה רנו 5 טורבו צהובה בירושלים, ובאמת אנשים אמרו שהיא כבר לא עומדת שם. אז עם זאת אותה רנו 5 טורבו מירושלים חבל :cry: הכלבים האלו יודעים מה לגנוב :x

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עברתי ליד לשכת הגיוס בתל השומר וראיתי לאנצ'יה, נראה לי זה היה דלתא (אני לא חזק בדגמים של לאנ'ציה) זה היה כולה מבט חטוף, אבל ממש שהספקתי לקלוט היא הייתה בצבע אדום, באמת נראת טוב. חבל שזה נמשך רק שניה.

תענוג לראות יצירות איטלקיות נעות על כבישי הארץ :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...