Jump to content

ד''ר וואנדורה

 • פרסום הודעות

  761
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות ד''ר וואנדורה

 • דירוג
  נחסמתי :(

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בליסינג שלפניך.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. פינטו?! פיירמונט? לא אירופה ולא שרירים... מועדון העגלות השתייניות!
 2. אולי יום אחד זה גם יהיה כן. כל אדם שלא טרח להוציא את הרכב שלו מהמגרש ולשלם עליו - במידה ומישהו ירצה לקנות את הרכב במסגרת זו או אחרת, הרכב יקבל מספר רישוי, שלדה ומנוע חדשים ובהתאם למצב הרכב והמחירון היבש שלו - הרכב ימכר. רק חבל שלממשלה שלנו אין ביצים! לעשות את זה...
 3. פלאפון? מה זה? הדבר הקטן והאפור הזה עם המקשים, המסך הירוק והמדבקה של מוטורולה עליו? בקושי משתמש בו. אצלי פלאפון יכול להחזיק עשר שנים. (מה שמסביר שעד לפני שנה וקצת היה לי את האריקסון השחור עם האנטנה האינטגרלית הארוכה - שהיה מאוד פופולרי בשנת 94-95...)
 4. הכל מתחיל במילה אחת פשוטה (תחזרו אחרי: ת-ח-ז-ו-ק-ה) בעל רכב שמזניח את הרכב שלו, ומתעלל בו, שלא יצפה שהרכב ימשיך להראות חדש. (כן, גם אם זה יפני) איך מסבירים שלדודה שלי יש לאנסר 89, אוטומטית, ממצב חיצוני הצבע דהה (הרכב מאז הקנייה בשנת 89, יד ראשונה, מצוי באילת. והשמש האילתית לא רחמה עליו) אך מבפנים זה עולם אחר - המערכות החשמליות פועלות פיקס, הפלסטיקים במקומם ולא מתפרקים, ותוסיף את זה שהרכב סחב כמו גדול 4 אנשים די בריאים ואפילו לקחתי אותו במהלך הטיול השנתי באילת ל-ס"ד (סיבובי דאווין) בערב. תחזוקה נכונה היא המפתח. וזה לא מתבטא רק במתלים, בולמים, צמיגים וכל הירקות שמסביב, זה כל הדברי
 5. אני לא יודע אם זה אותו דבר, אבל גם אני נמצא באותו מצב כרגע, רק שבחיל האויר. אני גם נורא מתלבט אם ללכת לי"ג-י"ד או להמשיך לצבא. אני יוצא מנקודת הנחה שהצבא לא בורח, ואני אעשה אותו בכל מקרה, אז לפחות לדחות בשנתיים וביינתים גם ללמוד וגם לעשות קצת כסף.
 6. מיצובישי L200 דאבל-קאבינה. רכב מאוד אמין, יכול לספוג המון התעללות ולהמשיך לנסוע (אבל לא כמו טנדר סובארו) ונמכר במחירי זנות.
 7. כפי שפניתי לאחד מחברי הפורום ששאל אותי - הסיירה הלכה טוטאל-לוסט בתאונה. כל החלק האחורי (עד האמצע הדלת האחורי) פשוט נמחץ קשות (מה שאומר פגיעות שלדה ומי שרוצה להחזיר דבר כזה לכביש זה לא נראה לי אפשרי). הסבירות מאוד גדולה שאני אקח את הרכב (זאת אומרת: את המנוע) בשבוע הקרוב ואם לא אז בשבוע הבא. ושיהיה לי זמן אני אזמין ספר רכב מהאינטרנט ואתחיל ללמוד עליו, אפילו סתם ככה, שיהיה תעסוקה. בכל אופן, 10 שנים הקרובות... אהמ... "מעבירים את הכסף מחר לבנק המרכזי בירושלים..." יש למישהו טנדר דודג' "ירקנים" בצבע תכלת? עידן.
 8. שבוע טוב. לחבר של דוד שלי (שמתעסק עם פירוק מנועים) הגיעה סיירה 92 ידנית 2000 סמ"ק, ביררתי קצת כמה יעלה לי לקחת את המנוע בשלמותו מן הרכב ולאפסן אותו. השאלה שלי האם המנוע של הסיירה יוכל להיות מותקן נגיד ב...קורטינה? אם נעזוב בצד את הפרטים הקטנים (כמו לדוגמא שאין לי קורטינה), נגיד שאני קונה את המנוע, מאפסן אותו במקום מתאים (אשמח לשמוע טיפים מאנשים כיצד לאפסן מנוע ולדאוג שלא יתייבש וימות במהלך האפסון) ובבוא היום שכאשר ארכוש את הנסיכה המיוחלת אוכל להתקין את המנוע בתוכה? האם מנוע פינטו מודל 92 יוכל להכנס בקורטינה משנות ה70'? הרי קשה לי להאמין ש'פורד' לא בצעו שינוים במכלול המנוע (ול
 9. על מי הם מנסים לעבוד? כולה מכוניות סטיישן עם גלגלים מוגבהים. פלצנות לשמה. אני הייתי בוחר בX5, ולו רק בגלל הפוזה העבריינית והכיף בלבדוק את תחתית הרכב שלך כל בוקר מחשש למטען
 10. עד לפני שנה וחצי, עמד בחולון אחד כזה עם ארגז (איך שיורדים מתיכון 'אורט' לעבר הבורגר ראנץ', בצד ימין חבוי בין השיחים) ששייך לגנן. הוא היה במצב טוב, אבל עמד המון זמן. יום אחד הוא פשוט נעלם והוחלף בטנדר ממודל יותר מתקדם. מעניין לראות איך צי הרכב הישראלי השתנה לגמרי בתוך עשור וקצת... גם אני בעבר חיפשתי טנדר כזה, אפילו סתם למטרת פרויקט שמנהל בעצלתיים, אבל הסיכוי להשיג אחד כזה הוא אפסי. מה שכן - בארה"ב זה משימה די פשוטה להשיג אחד כזה 4X4 (לא פשוטה, אבל מספיק להכנס ל"אוליטמט סובארו" כדי למצוא כמה הצעות).
 11. די יוסי, די, אני מסמיק! הנה כמה ספקולציות למה עצרו אותנו: 1) מעיל כמו שלבשת (מזוהה עם בני דודינו) 2) הצורה החשודה בה העמדנו את הרכבים במפגש (סובארו לאונה, סופר לאנסר עם מגנזיום ולאנטיס עם... לאנטיס. זו הייתה בכלל אותה ניידת שסקרה אותנו שפירקנו את הוילון?) 3) המוזיקה הערבית שבקעה מהמערכת שלי (שריף - מעאתק) וכנראה יוחסה לסובארו. 4) פשוש (והמבין יבין...)
×
×
 • תוכן חדש...