Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ רולס-רויס סילבר-שאדו {צללית-הכסף}

בני ל
שימו לב! השרשור הזה בן 4244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

דבר ראשון אני מוכרך לציין דבר אחד!

לי ברור מעל כול צל של ספק שכול מכוניות הרולס-רויס בארץ הבלמים והמערכת הידראולית מקולקלים.

מכיווןשאני למדתי על בשרי, וכיסי, בדרך הקשה ויקרה מאוד! את כול הנושא ההידראולי של הרולס רויס !

היום אחרי שיפוץ המערכת ,אני יכול לומר שזה פשוט מדהים לראות את כול המערכות מתפקדות כמו ביום שהרכב יצא מהמפעל,

הטכנולוגיה שהושקעה בתכנון והיישום של המערכת ההידראולית פשוט מדהימה!!!

לענינינו.

אחרי שהחלפתי את כול מערכת הצינורות, ושיפצתי את כול המכלולים, התחילו בעיות של לחציים הידראוליים גבוהים

שגרמו לשסתום גובה להתפרץ. ואז נדלקה לי מנורת אזהרה בראש ואמרתי לקובי יקרי!!! {איזה יקר ואיזה נעלים}

מישהו הפך צינורות במערכת כי לא יתכן מה שקורה.

ואז אני וקובי ישבנו על הספרים והשרטוטים ולמדנו את המערכת עד לפרטים האחרונים הגענו למסקנה שאני כנראה צודק!

ואז ניגשנו לרכב והתחלנו לסמן ולעקוב אחרי כול צינור מאיפה הוא בא ולהיכן הוא הולך ואז הסתבר שמישהו כנראה במוסך בארה"ב

הפך את הצינורותשל הלחץ הגבוה אם הלחץ החוזר. ומכיווןשאותו מכונאי זבל בארה"ב גם סובב חלק בשסתומי הגובה גרם לשיתוק כול המערכת הגבהה. כאשר כול המערכת הייתה מנותקת ומבוטלת לא הייתה בעיה של לחצים. ברגע שחזרה המערכת לתפקד התחילו כול הצרות.

כאשר ביטלו את המערכת ההרמה ההידראולית תקעו בתוך הקפצים האחוריים מגבהים מאלומיניום ממש עבודה זבל.

נכון להיום ובמיוחד אם עזרתו של קובי מילוא והרבה תמיכה מחברים אני שמח לומר שאכשו נתחיל בשיפוץ האמתי כמו שמשה אמר.

אני מצרף תמונות

בתמונות תוכלו לראות.

א} שיפוץ משאבת שמן הידראוליית יש שתיים.

ב} שיפוץ בוכנה הידראוליית אחורית יש שתיים

ג} שיפוץ שסתום הרמה גם יש שתיים

ד} ותודה לקובי מילוא מכול הלב!!!

בברכה בני ל.

CIMG3107.JPG

CIMG3118.JPG

CIMG3120.JPG

CIMG3135.JPG

CIMG3148.JPG

CIMG3182.JPG

CIMG3324.JPG

CIMG3345.JPG

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 306
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה שיפוץ מרתק.

פשוט תענוג לקרוא ולראות.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונפה נוסעת

בני שאפו ענק,כל הכבוד הסבלנות ומעל לכל הצמדות למטרה יחד עם חברים יקרים לא ויתרת נכנסת לפרוייקט הענק הזה ושיפצת את כל מה שהיה לא תקין הרכב נוסע,כעת לבחירת הצבע שתהלום את הנסיכה,מניח לכשתגיע עת ההשקה היא תהיה אחת מהיותר מרגשות שידע המועדון,הגיע הזמן שתתחיל להנות מהכב המיוחד הזה.סע בדרכים בטוחות.

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו לאחר הטיפול המסור של ידייך הטובות ברולס רוייס תוכל לבקש מחברת רולס להיות מוסך מורשה שלהם בארץ,עוד יבואו אליך כל בעלי הרולס בישראל לטיפולים:)תצטייד בליפטים בעלי כושר הרמה מעל 2 טון ובשמן בלמים,מסנני שמן,אויר ,קליפרים לבלמים,רפידות

ועוד חלקי רולס רוייס לרוב,אגב מדוע מערכת הבלמים כה מיוחדת?מי תיכנן את כל זה ככה?

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את בעל הרולס רויס המשתפץ ?! , אבל -

מניתוח אופי , אחרי קריאה ומעקב של השרשור , הגעתי(כבר מזמן)למסקנה :

הבחור לא שפוי !!!!!! ועל פחות מזה מאשפזים.

משוגע יקר -כנראה שגיאות הכתיב שלך נובעות מזה שבשעורים הספציפיים , ברחת מביה"ס ללמוד מכונאות.

מצדיע לך על הידע והסבלנות.

אין לי מושג , באם ידעת מראש לאיזה פרוייקט אתה נכנס ,אבל רק אחד כמוך מסוגל להמשיך ולא להרים ידים.

מההיכרות הקצרה שלי עם רולס רויס, ידעתי בעת צרה שרק אתה תציל אותי ,ועשית את זה בגדול. ומי שלא חווה את הרכב לא יבין במה מדובר , אפילו בדימיון ,שלא לדבר על העלות הכספית, שאנחנו מנסים להתעלם ממנה.

בני! בזכותך הרכב הזה עוד יתגלגל בכבישי ארץ הקודש ואני בטוח ומשוכנע שזה יהיה ברמה הגבוהה ביותר , ולא יהיו עיגולי פינות.

באיחולי המון הצלחה בהמשך.

צביקה מרגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב מדוע מערכת הבלמים כה מיוחדת?מי תיכנן את כל זה ככה?

מי תכנן את זה ?

מן הסתם, מהנדס בריטי כזה או אחר.

הסילבר שדואו סה"כ אמורה היתה להיות מכונית פשוטה מאד מכאנית, מעין מקבילה לקדילאק או לינקולן.

אלא שהבריטים סיבכו כל מערכת שניתן היה לסבך, ממש כך, וזה הופך שיפוץ מכאני למורכב ויקר מאד, ממש שלא לצורך.

וזה הגורם העיקרי לכך שהמכונית אינה יקרה יחסית, בוודאי ביחס למחירה כחדשה או מספר המכוניות שיוצרו.

וכשבני ציין שכל הרולס רוייסים בארץ מצבם המכאני בכי רע, הוא ידע על מה הוא מדבר.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ידידי בני!!

על זה נאמר "המעז מצליח".....

ישר כח, שריינו תאריך להשקה.

בהערכה.

נחום

I am a strong believer in luck and I find the harder I work the more I have of it... Benjamin Franklin

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכרוני מהתקופה ששהיתי ועבדתי על מכוניות באנגליה זו הייתה אחת הסיבות מדוע המודלים הללו נמכרו במחירים מגוחכים לאחר מספר שנים... נקודת האור בסיפור הזה שצברת נסיון שאין שני לו עם המערכות של האוטו וכמו שכבר הוזכר לעיל הפכת למומחה מס. אחד בארץ לשדואו והבנטלי T1...

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט אין מילים צריך אומץ כדי לנגוע בדברים האלו

כל הכבוד מחכים לעידכונים והרבה תמונות.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...