Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלון שנפל לתוך הדלת בבורה

hatzhaik1
שימו לב! השרשור הזה בן 6456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי,

חיפשתי עבורך את הקבלה שבאה יש פירוט של החלפת מנגנון בגולף דור ,4 לצערי התיקון/החלפה של הנגנון לא מופיע בקבלה. (מוזר)

אני זוכר שגם קיבלתי מכתב הזמנה לתיקון.

גש למוסך הייבואן בצ'מפיון בני-ברק (תענוד שרשרת עם חמסה+כמה שרשרים על היד) ובקש החלפה מיד חינם אין כסף.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן היה בעבר ריקול על החלק הזה בבורה וגולף.

אנקדוטה משעשעת: כשאבא שלי בא למוסך בעקבות הריקול, ברגע שהתחילו לעבור החלון צנח להם מול העיניים :lol:

לדעתי אם בעל הרכב הקודם לא נענה לריקול והתיקון לא בוצע, יש לך את כל הזכות לקבל את התיקון בחינם.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל הרכב נענה לריקול אבל הוא אמר שזה היה רק על החלון של דלת הנהג

ואצלי זה נפל בדלת השנייה.

האם למישהו יש איזו מסמך כתוב של הריקול הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טועה את החלק שעליו יושב החלון.

מדובר בגולף2002

אני גם זוכר שבזמנו היה מחסור בחלק הזה

לפי דעתי הם לא הוחלפו החלקים יש לדרוש זאת מהחברה

סך הכול הם אלו ששלחו את המכתב לזמן להחליף את החלק

והעניין לא קשור לאחריות כי אם לפגם ביצור

דרך אגב החליפו לו את המנגנון ב 2 הדלתות הקידמיות ולא רק אצל הנהג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר במקרה בורה שלא נפל לה החלון? אני רציני.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עוד לא נפל אז ייפול בעתיד.

לא צריך לעשות מזה כזה ביג דיל, אחד התפסנים שם היה במקור מפלסטיק מעפאן שנטה להשבר, משהו שלא עלו עליו עד שהחלונות התחילו ליפול, החלק הנ"ל הוחלף באחד אחר יותר עמיד.

הבעיה היא לא בזה שהחלונות נופלים, כי היצרן הודה בטעותו ומציע פתרון לבעיה, אלא בכך שהיבואן מתנער מאחריות ומציע גישה מזוכיסטית משהו, עד שלא צועקים עליו הוא לא מוכן להחליף את החלון ללא תשלום.

תעמוד על מה שמגיע לך, תבקש להפגש ולדבר עם נציג היבואן ובמקביל תשלח כבר עכשיו מייל ליצרן על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לדייק קצת יותר, אז הפלסטיק האמור לא עשה בעיות בכלל, אלא שאז הגיעו הרכבים לארה"ק ומקץ כמה חודשים בשמש הישראלית העדינה הפלסטיק לא עמד בזה יותר ופשוט החל להשבר בהמוניו.

מה שעשו במסגרת הריקול זה להחליף את אותו פלסטיק בחלק זהה אך עשוי מתכת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לשאול, האם גם באיביזה בוצע ריקול לחלק הנ"ל?

סתם בשביל ידע, כי האיביזה חולקת הרבה מכלולים משותפים.

וגם בגלל שנפל לי החלון נוסע בעבר (הבעיה תוקנה ממזמן, על חשבוני כמובן..)

וממה ששמתי לב גם במנגנונים של איביזה החלק שמחזיק הוא מפלסטיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי לא נפל חלון (גולף 2000) ,אבל באחד מהטיפולים השוטפים בצ'מפיון הציעו לי להחליף את המנגנונים הקידמיים בחינם והסכמתי , אמרו שיצאה הוראה מהקונצרן בגרמניה .

האחריות הסתיימה שנתיים לפני התיקון ,כך שלדעתי אמורים להחליף לך את מנגנון בחינם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה:

לאחר פנייה שהשארתי בשרות לקוחות חזרה אליי נציגה ואמרה לי את הדברים הבאים:

בגלל שנגמרה לי האחריות אז אין לי מה לבוא אליהם בטענות שיחליפו לי בחינם את התושבות.

אמרתי לה שהייתה קריאה של היבואן להחליף את התושבות מיוזמתו והיא אמרה לי שמעולם לא היה דבר כזה ורק שלמישהו היה בעייה במסגרת האחריות אז תיקנו לו את זה . אז אמרתי לה שאני מכיר מס' אנשים שקראו להם במסגרת ריקול והיא אמרה לי שאני מכנה אותה שקרנית (כאילו שהיא לא) .

היא אמרה לי גם שהבעייה הייתה לרכבים עד שנת 2000 .

בקשר לבעל המוסך באשדוד שהציעה לי להחליף את כל המנגנון היא אמרה לי שחסר את התושבות האלו ולכן מחליפים את כל המנגנון (מה זה השטויות האלה טוב שלא חסר המנגנון וצריך להחליף את כל הדלת).

כרגע צריך לחזור אליי מישהו נציג אחר יותר מוסמך ממנה.

אם למשהו יש את המכתב שקורא לתיקון אני אודה לו אם יוכל לסרוק לי אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש ב-YNET הייתה שמה כתבה על זה.

ובכל מקרה תפנה אליהם שינסו לעזור לך, יש להם טור עזרה לדברים הללו במדור רכב.

סבבה מצאתי.

אתה יכול להיות יותר ספיציפי לגבי מדור רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...