Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בולמי קוני לאסטרה GSI

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 6810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבולמים עלו לי 2970 ש"ח. שזה לא יקר, כי למשל מקוריים לא היו עולים הרבה פחות מזה וההבדל באחיזה ובהיגוי בין המקוריים לבין הקוני הוא גדול מאוד. אני מרוצה מהרכישה.

קניתי מבחור בשם קובי (פה בפורום הניק הוא K&N ) שהוא סוכן של חברה ששכחתי את שמה.. א.ס משהו :roll: מי שרוצה את הטלפון שלו יכול לבקש ממני בהודעה פרטית.

דימה

koni7_web.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

אתה חייב לכוון גלגלים בימים הקרובים אחרי שכל ההברגות יחזרו למקומן הטבעי (מה שנקרא כיוון פרונט).

שים לב שניתן לכוון בהרבה רכבים את הגלגלים לכיוונון יותר אגרסיבי מזה שהיצרן ממליץ מה שישפיע לטובה על האחיזה ולרעה על שחיקת הצמיגים (אם כי לא בטירוף).

לתשומת ליבם של כמה מהכותבים - ישנם בולמים קוני שניתני לכיוונון בכל זמן שהוא גם אחרי ההתקנה - הם מגיעים עם ברז קטן וכל מה שצריך לעשות זה לפתוח את מכסה המנוע או הבגאז' ולסובב את הברז... יעיל מאוד למי שמתחרה בג'ימקאנה, ניתן להקשיח את הרכב קצת יותר מתי שצריכים ולרכך אותו אח"כ לשימוש בכבישים ציבוריים.

לדעתי האישית אגב, הקונים עדיפים על הבילשטיינים בהתייחסות לדגמים האמורים.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה יעשו בולמי קוני ספורט לרכב אטמוספרי ורגיל? האם ההשקעה שוה?
את הסיבוב לא מעניין כמה כוח יש לאוטו שלך, תמיד אפשר לשפר את האחיזה.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.ס משהו :roll:

ורטהיים. וכיוון פרונט - מהר!

תתחדש, אתה נשמע מאוד מרוצה.

ולחיים פ. - אתה רואה את המכונית מצד ימין? יש עליה בולמי קוני (אדומים, מתכווננים באופן חד פעמי).

היה שווה כל גרוש.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה...תיתחדש

אני רוצה לקחת את היזדמנות בידיים בשביל להודות לקובי(K&N) על השירות המעולה.:)

אני גם קניתי מימנו בולמי קוני ספורט צהובים לקרייזלר ניאון במחיר 3500שייח שזה יצא לי גם זול וגם ספורטיבי.

המקוראים עולים 3700שייח והם בולמי שמן:(.

חבר שלי עכשיו גם קונה מימנו:)(עוד ניאון עם בולמי קוני ספורט:))

ועוד דבר אחד לסיום אני הבנתי למה קובי הוא הסוכן הראשי של א.ס ורטהיים.

ואני גם מקווה ליקנות מימנו גם קפיצים.

ועוד דבר קטן תאמינו לי שווה ליקנות בולמי קוני ספורט האותו פשוט מישתנה לטובה.

דמיטרי.

NEON.

Honda accord h22a manual

Honda civic powered by ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שאתה צריך לדעת מהן המלצות היצרן לכיוונים ואיזה מהזוויות ניתן לכוון כדי לדעת מה ניתן לעשות בנושא.

בד"כ כיוונון הגלגלים לקאמבר שלילי יותר מהמומלץ ייתן לך את תוספת היציבות המיוחלת אך כמו שאכן ציינת, על חשבון אורך חיי הצמיג...

החוכמה היא למצוא פשרה טובה בין שחיקה לאחיזה, אני מניח שהכיוונון המומלץ ע"י היצרן כולל קאמבר שלילי מינימלי, משהו בסביבות 0.2-0.3 המעלה, תוספת של עוד חצי מעלה (שתביא אותך ל-0.7-0.8 מעלה של קאמבר שלילי) תייצר רכב אוחז מעט יותר בלי אפקט דרסטי על אורך חיי הצמיגים.

שים לב לשני הפרטים החשובים הבאים -

לפני שמתחילים לכוון את האוטו, וודא לחצי אויר בצמיגים שהם מכוונים.

בזמן הכיוונון, בקש לשבת במושב הנהג כדי שכיוונון הזוויות יתחשב במשקלך.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מותר לי להיות רשע לרגע.....

...... מה גורם לך לחשוב שהבולמים לא בסדר? ככה האוטו יצא מהמפעל :wink:

וברצינות, נהגתי ה GSI די הרבה בזמנו, יצא לי לנהוג באחת שגם הותקנו בה קוני והשינוי היה מדהים.

לא פחות מזה! אין לי מושג אם הם יותר טובים או פחות טובים מהבילשטיין.

עם הקוני פתאום היה לך מה לעשות עם ה 150 כ"ס .

יניב

יניב, מה מיחד את הבולמים הנ"ל...

יתכן שבעתיד אני ארצה להחליף בולמים בטיגרה...

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...