Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו הרכב הכי, לא נוח, שנהגתם עליו?

ariel000

פוסטים מומלצים

יצא לי גם לנהוג על טסלה, אישית לא אהבתי בכלל את הטסלה, לא יודע מה אנשים מתלהבים מהרכב הזה, הכל מסורבל ברכב הזה, לכוון מראות אתה צריך לכוון דרך המחשב של הרכב שיש מסך גדול מאוד ושם מכוונים מראות, יש לו בלימה רגנרטיבית שכאשר עוזבים את הגז הרכב בולם לא אהבתי בכלל את הבלימה הזו.

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תחרות קשה

סוזוקי אלטו, ומיצובישי ספייסטאר. 2 פחי אשפה שמתרסקים על כול בור ובכול כיכר יש פחד מוחשי לנסוע במהירות יותר מ-20 קמ"ש 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהג קומפקטי יחסית והרגשתי בנוח אפילו בתוך דייהטסו קורה, אבל הפיאט 500 שברה אותי. משהו שם בתכנון של האינטריור לא עובד עם מבנה הגוף שלי, כך שהמרפקים כל הזמן פוגעים בדלתות כשאני מנסה לסובב את ההגה והברכיים פוגעות בדשבורד. זו הייתה אחת המכוניות הבודדות שהחזרתי לחברת ההשכרה אחרי פחות מיממה. מעבר לארגונומיקה, גם לא התחברתי כ"כ לעיצוב הפנים הבוהק שהזכיר לי כלים סניטריים, אבל זה כבר עניין של טעם.

עריכה: לא מאמין ששכחתי את הסמארט. אחת המכוניות האיומות שיצא לי לנהוג בהן, הן מבחינת הגיר הלא-באמת-אוטומטי והן מבחינת בלימת הזעזועים הלא קיימת. זה הזכיר לי את הסופה הצה"לית המשוריינת שנסענו בה באבט"שים. מדהים על מה אנשים ישלמו פרימיום עם קצת שיווק ממוקד.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט פנדה, היתה לי השכרה בחו״ל (רודוס או כרתים אני לא זוכר).

אחרי יומיים החזרתי את האוטו.

צפוף, רועש, לא סוחב, מתרסק על בורות בצורה אגרסיבית ומעביר את כל תחלואי מע״צ היוונית ישב לחוט השדרה.

מצב סיטי גם מוסיף הגה שמרגיש כאילו לא מחובר בכלל לגלגלים, אפס תחושה.

חציתי את האי לכיוון אחד ביום הראשון ולכיוון השני רק חיכיתי שהדרך תיגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Derish כתב:

אבל הפיאט 500 שברה אותי. משהו שם בתכנון של האינטריור לא עובד עם מבנה הגוף שלי, כך שהמרפקים כל הזמן פוגעים בדלתות כשאני מנסה לסובב את ההגה והברכיים פוגעות בדשבורד.

מוזר מאוד.

אני בוא נגיד ז'לוב די גדול ורחב. 

קניתי לא מזמן פיאט 500 ואין לי שום בעיה לנהוג בה, דווקא מאוד מרווחת יחסית למכוניות מיני אחרות. לא מרפקים ולא ברכיים לא נתקעים בשום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה(יינת) 2005. 

הכסא מיועד לגמדים מוכי רזון, וחרמן על הכתפיים שלי, כל הנסיעה מנקר בהן. הוספתי שכבה של ספוג מתחת לבד ששמתי על הכסא כדי שזה יהפוך להיות נסבל. 

לשמוע מוזיקה כמו בןאדם? תשכח מזה. הרדיו מחובר למזגן. אתה רוצה לשמוע מוזיקה? תתחבר עם שיטה הזויה כלשהי (טרום עידן המולטימדיה ברכבים). 

אור מעל הראש? בשביל מה זה טוב. אין.

לא זוכר כבר את כל העצבים שהרכב הזה הביא לי. 

• מצחיק 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Buki כתב:

מוזר מאוד.

אני בוא נגיד ז'לוב די גדול ורחב. 

קניתי לא מזמן פיאט 500 ואין לי שום בעיה לנהוג בה, דווקא מאוד מרווחת יחסית למכוניות מיני אחרות. לא מרפקים ולא ברכיים לא נתקעים בשום דבר.

יש לי פרופורציות קצת לא סטנדרטיות, שמקשות גם על מצבים פרוזאיים יותר כמו קניית מכנסיים במידה מתאימה. סתם חוסר מזל, אני לא מאשים את המעצבים (בניגוד למקרה של הסמארט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Derish כתב:

יש לי פרופורציות קצת לא סטנדרטיות, שמקשות גם על מצבים פרוזאיים יותר כמו קניית מכנסיים במידה מתאימה. סתם חוסר מזל, אני לא מאשים את המעצבים (בניגוד למקרה של הסמארט).

אז אולי אתה לא נוח למכונית 

• מצחיק 7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך לא ציינו פה יאריס בשלהי 2016-2019. 

וכמובן המיקרה כפי שציינו פה. רק להיזכר בנסיעות בהן מביא לי כאבי גב. 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 108...

אסטרה מהדורות הקודמים נורא ואיום

סקודה פאביה סטיישן 2013 1.2 T 

"להפסיק לעשן זה הדבר הכי קל בעולם. מי כמוני יודע. עשיתי את זה אלף פעם." מארק טווין

"אל תיקח עצות מאנשים זקנים" ביל גייטס 😁

בתאריך 22.4.2024 בשעה 18:25, EliC25 כתב:

איזה מרצדס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Derish כתב:

עריכה: לא מאמין ששכחתי את הסמארט.

וואו, נכון.

חתיכת חרא שלא ברא השטן.

פיאט 500 דווקא זכורה לי לטוב כרכב שכור. הצליל כל הזמן גרם לי להרגיש שאני בספורטיבית, וההתעסקות בגיר הרובוטי איכשהו שיעשעה אותי..

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

m113 A1/A2

M977 ממוגנת עם בולם כיסא שבור ( מתכון לטחורים)

לגבי סופה 1, יצא לי להנות מהכלי בערך שנה. 

אחד הכלים! הכי טובים שיצא לי לנהוג ולטפל בו. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Buki כתב:

מה הפלא.

כל מרפק נח על מפתן חלון אחר. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...