Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מוצאים חלקי חילוף למקררים

שלומיש

פוסטים מומלצים

להורים שלי נשברה הידית של מקרר אמנה שהוא יחסית ישן אבל עובד טוב. עלות חתיכת הפלסטיק בארץ היא 560 שקלים.נראה לי מחיר מטורף.בדקתי באתרים בחול ולא קיים בסטוק.

השאלה שלי .כשאנחנו קונים מקרר חדש מפנים את הישן באחריות החנות השאלה מה עושים איתם? משמידים ?

איך אפשר למצוא את החלק במחיר נורמלי.

צירפתי מקט המקרר והחלק

IMG-20240511-WA0002.jpg

IMG-20240511-WA0001.jpg

עריכה אחרונה על ידי שלומיש
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק הזה עולה כמעט שלוש ספרות בדולרים אמריקאים, תוסיף מכס והובלה ותגיע ל 560 ש"ח
אצל ההורים של אישתי, הלכו הגומיות במקרר אמנה ישן, לא פשוט למצוא אבל בסופו של דבר יש להשיג הכל בחו"ל
גם במקרה הזה העלות היתה הזויה והוחלט להחליף את המקרר
אלו המחירים, משומש לא תמצא

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרר ישן יצרוך פי שתיים חשמל מחדש, אולי עדיף לקנות חדש.

מה נשבר בידית? אולי אפשר להדביק ולשים איזה כיסוי על הידית שלא יראו את השבר.
דוגמא לכיסוי: https://www.aliexpress.com/item/1005005581278305.html
אצלי במקרר בדירה שכורה הידית הייתה כולה חלודה ופלסטיק הצהיב, פשוט פירקתי צבעתי בהמרייט את הגוף מתכת וספרי צבע לבן לפלסטיק.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני המון שנים גרתי בירושלים ויש שם חנות לחלקי חילוף שנעזרתי בה. היא גם קיימת המון שנים. שווה לדבר איתם ולברר אם יש כזאת ידית. ראיתי עכשיו באתר שלהם שיש ידית אוניברסלית לכל סוגי המקררים ב 68 ש"ח.

https://shayogen.co.il/product-category/חלפים-למקררים/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מס' שנים חיפשתי (וגם מצאתי) ידית למקרר אמנה שהיה ברשותנו.

זה היה ב-EBAY.

המחיר היה דיי נוח.

אני חושב שידיות (וגם חלפים אחרים) למותג ווירפול (אאל"ט) - זהים לפחות בשנים מסויימות ל-אמנה (סוס עבודה, מנסיון) כך שניתן להרחיב את החיפוש.

הבעייה היום, שמשלוח מארה"ב יהיה יקר מאוד (ללא שום פרופורציה לגודל או משקל המוצר). ולכן אולי ניתן לנסות שילוח ל"אתר ביניים" כלשהו ומשם ארצה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, avngas כתב:

לפני המון שנים גרתי בירושלים ויש שם חנות לחלקי חילוף שנעזרתי בה. היא גם קיימת המון שנים. שווה לדבר איתם ולברר אם יש כזאת ידית. ראיתי עכשיו באתר שלהם שיש ידית אוניברסלית לכל סוגי המקררים ב 68 ש"ח.

https://shayogen.co.il/product-category/חלפים-למקררים/

איך ידית יכולה להיות אונברסלית .הן מתלבשות בדרכ על הרדיוס כיפוף ומניח שכל יצרן מגדיר משהו אחר?

לפני 6 דקות, חולגי כתב:

לפני מס' שנים חיפשתי (וגם מצאתי) ידית למקרר אמנה שהיה ברשותנו.

זה היה ב-EBAY.

המחיר היה דיי נוח.

אני חושב שידיות (וגם חלפים אחרים) למותג ווירפול (אאל"ט) - זהים לפחות בשנים מסויימות ל-אמנה (סוס עבודה, מנסיון) כך שניתן להרחיב את החיפוש.

הבעייה היום, שמשלוח מארה"ב יהיה יקר מאוד (ללא שום פרופורציה לגודל או משקל המוצר). ולכן אולי ניתן לנסות שילוח ל"אתר ביניים" כלשהו ומשם ארצה.

אתה צודק .שעשיתי חיפוש  קיבלתי תוצאות גם של ווירפול

עריכה אחרונה על ידי שלומיש
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש "מיטל מקררים" בפתח תקווה ונסה אצלם

פתוחים גם בשישי

שווה בדיקה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, mikyl כתב:

אתלבש על השרשור. הלך לי במקרר מתג תאורה. אפשר להשיג דבר כזה? 

20240512_103939.jpg

20240512_104009.jpg

צלם אותו מכמה זוויות. בעבר רכשתי 2 יחידות מקוריות של מפסק דומה עבור מקרר SHARP.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מקרר בן 6 שנים lg מוצלח והיברידי. פלסטיקים נשברו ע”י הילדים השובבים ורכשתי שוב ושוב אצל מיטל עד שנשבר לי.

הגדרתי ’סוכן חכם’ באתר אגורה שישלח לי למייל כל מודעה שיש בה את המילה lg, לאחר כחודשיים של מודעות עם דגמים אחרים הגיעה האחת. טלפון קצר ונסעתי עם בן משפחה. בתמורה לפינוי המקרר התקול קמעא פירקנו כל מה שזז והתקנו במקרר שלנו. נפל גם על ערב פסח אז יצא  לנו בטיימינג מעולה לאחר נקיון המקרר.

ממליץ לך להגדיר סוכן כנ’’ל עם המילים אמנה אמאנה Amana (אחד מהמילים)

• אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.5.2024 בשעה 11:29, חולגי כתב:

צודק,
בדיקה זריזה הביאה אותי לאתר הזה: https://www.amanaparts.com/Shop-For-Parts/a4b1d655533-x68616e646c65/Handle-Model-AB2225PEKW-Amana-Refrigerator-Parts ושם כותבים בבירור על חלק מהחלפים שהם תואמים לווירפול.
המשך בדיקה זריז העלה במבט זריז שנראה שחלפים לווירפול יותר זולים.
פות"ש, תצרף תמונה של הידית, אולי נוכל לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...