Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נפל ממשאית; הנהג המוביל טען “זה רכב חשמלי, הוא קפץ לבד”

tinoki

פוסטים מומלצים

https://www.jdn.co.il/video/2195847/

כעת נותר רק לבדוק אם הרכב ניזוק. הערכתי: היבואן שמע על כך מהחדשות ולא מהנהג

• מצחיק 2

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה נבהל מנהג המובילית.

• מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שאמר איגור מקומפוט נעליים "לי זה לא מריח".
עצם העובדה שהיבואן "קפץ" על "המציאה" לקבלת פירסום חינם גורמת לי לחשוב שזה סתם חארטה. לא נפל ולא נעליים. העמידו את הרכב בכוונה. הפיצו בוואטאפס ונתנו לקהל המשתפים ללא בדיקה קודמת לעשות את העבודה. זה היה מתוכנן וזהו זה. מגעיל ומכוער שעושים ככה פירסום.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Cerebral Cortex כתב:

איך שאמר איגור מקומפוט נעליים "לי זה לא מריח".
עצם העובדה שהיבואן "קפץ" על "המציאה" לקבלת פירסום חינם גורמת לי לחשוב שזה סתם חארטה. לא נפל ולא נעליים. העמידו את הרכב בכוונה. הפיצו בוואטאפס ונתנו לקהל המשתפים ללא בדיקה קודמת לעשות את העבודה. זה היה מתוכנן וזהו זה. מגעיל ומכוער שעושים ככה פירסום.

לא סביר. היה יכול לרגום לתאונה. נפל. בלם ’יד’ נעול. נותר לעמוד על הנתיב

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, pasat04 כתב:

הוא כנראה "נפל" מהמובילית בנסיעה אחורה, נחת על הגלגלים.

איזה נסיעה אחורה? זה כביש ראשי מס 90 בדרך לאילת. איפה בדיוק המשאית נסעה רוורס?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@LEGACY 1.8 

173223254_201812351750312_1598594280395136310_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=-s49DtcFpEwQ7kNvgF0VJSK&_nc_ht=scontent.ftlv5-1.fna&oh=00_AYBlgIcVzJ4_ztfRle1C_dQhxVkcxxNH8Ww6KtPNEykbcQ&oe=6666773E

תראה כמה נמוך יושב הרכב האחורי - אם הוא לא מעוגן  טוב, לא מופרך שהוא יפול וישאר לגמרי שלם (היבואן דיווח על החלפת הפגוש הקדמי ומכירת הרכב בהנחה משמעותית, כך שיתכן שכן היה נזק).

אם זה פרסום גרילה זה גאוני, ואם סתם טעות אנוש זה ניצול משעשע (ונכון) של סיטואציה, ותגובה יפה של משרד הפרסום של היבואן.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, LEGACY 1.8 כתב:

הרכב נפל והפגוש הקדמי נשאר שלם ללא שריטה..

לדעתי מדובר בפרסומת מתוכננת מראש.

אבל אמרו שהפגוש ניזוק קלות והרכב נמכר בהנחה של 25K. 

נראה לך שיבואן יסתכן בתאונת דרכים שיכולה להביא אותו למצב של תביעה רצינית?

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Fazer כתב:

@LEGACY 1.8 

173223254_201812351750312_1598594280395136310_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=-s49DtcFpEwQ7kNvgF0VJSK&_nc_ht=scontent.ftlv5-1.fna&oh=00_AYBlgIcVzJ4_ztfRle1C_dQhxVkcxxNH8Ww6KtPNEykbcQ&oe=6666773E

תראה כמה נמוך יושב הרכב האחורי - אם הוא לא מעוגן  טוב, לא מופרך שהוא יפול וישאר לגמרי שלם (היבואן דיווח על החלפת הפגוש הקדמי ומכירת הרכב בהנחה משמעותית, כך שיתכן שכן היה נזק).

אם זה פרסום גרילה זה גאוני, ואם סתם טעות אנוש זה ניצול משעשע (ונכון) של סיטואציה, ותגובה יפה של משרד הפרסום של היבואן.

אני יודע שיושב נמוך. אבל עדיין יש לך לפחות 30 ס"מ גובה.. רק אם יפול בטיסה אחורה לא יינזק.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...