Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיטת מצליח של Wizz בהזזת טיסות

Igalz

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, Igalz כתב:

אין לי מזל עם חברות תעופה.. אחרי שסיימתי להתעצבן על wizz, עכשיו קיבלתי מייל מראיינאייר על ביטול טיסה למלטה בסוף אפריל 🥵

בלי סיבה, בלי נסיון להזיז, פשוט ביטלנו, ביי. אוף איתם.

טוב אז מסתבר שזה לא אני.. 

ראיינאייר פשוט אנטישמים חארות 

https://www.israelhayom.co.il/travel/tourism-news/article/15257417

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Nemesis כתב:

שמע, זו לא תקופה כל כך טובה לטיסות low cost. אם אתה רוצה להיות יותר בטוח עדיף שתקח אל על. אבל אם כבר הזמנת אין הרבה מה לעשות. 

הזמנתי הכל הרבה לפני 7 לאוקטובר.
נקווה שעד יולי דברים התייצבו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Igalz כתב:

להיכנע ללחצים של קבוצות עניין בעלות השפעה אינו שקול לאנטישמיות, אלעל למשל עושה את זה קבוע עם הדתיים. יש הרבה שיקולים שהופכים את ישראל למצורעת כרגע בשוק העולמי, וזה גדול ומורכב יותר ממנטליות ה'איתנו או נגדנו' שהישראלים נוטים להתכנס אליה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Igalz כתב:

אין לי מזל עם חברות תעופה.. אחרי שסיימתי להתעצבן על wizz, עכשיו קיבלתי מייל מראיינאייר על ביטול טיסה למלטה בסוף אפריל 🥵

בלי סיבה, בלי נסיון להזיז, פשוט ביטלנו, ביי. אוף איתם.

הם מפסיקים לטוס מישראל לאחר שחזרו

ריינאייר מבטלת טיסות לישראל, פחות משבועיים לאחר שחזרה לנתב"ג (ynet.co.il)

עד לפני שבועיים טיסות בהרכב זוגי לווינה עם WIZZ בתאריכים של פסח היו בערך בפחות מ-2000 ש"ח, עכשיו המחיר האמיר לכ-6000 ש"ח. הזיה.

*עדכון - עבר את ה-8000 ש"ח. 

עריכה אחרונה על ידי Shmulik_Miata

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Nemesis כתב:

שמע, זו לא תקופה כל כך טובה לטיסות low cost. אם אתה רוצה להיות יותר בטוח עדיף שתקח אל על. אבל אם כבר הזמנת אין הרבה מה לעשות. 

זו לא תקופה טובה לכל החברות הזרות כרגע. רק עם אל על יש ביטחון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Igalz כתב:

וטרקיש לא חארות ואנטישמים?
ועדיין הם היו החברה הזרה עם הנפח הכי גדול לארץ לפני המלחמה

אלו חוקי הפורמט, רוצים לטוס בזול, יש לזה מחיר וכל אחד שיחליט אם מתאים לו
לטוס ביוקר, גם זה לא חף מבעיות.

אל-על החארות האלו, המחירים שלהם לארה"ב בשמיים כשאין תחרות.
אני כ"כ מתגעגע לימים שהייתי גולד בסינגפור איירליינס

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, סולל הדרך כתב:

אל-על החארות האלו, המחירים שלהם לארה"ב בשמיים כשאין תחרות.
אני כ"כ מתגעגע לימים שהייתי גולד בסינגפור איירליינס

אמורה להיות לי טיסה בעוד חודש למדריד (מי יודע מה יהיה פה), סגרתי בערך ביוני שעבר ב-2800 לזוג עם מזוודות.

לפני חודש בערך בדקתי לכיף וזה עלה ל-8000 שקל לזוג.

יודעים לנצל יופי את המצב, אחר כך בוכים ש"החברה הלאומית בקשיים" כשהם רוצים מתנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים את הטיסות לרומניה העברתי מwizz לאלעל, והטיסות למלטה עם ראיינאייר הוחלפו לטיסות לקפריסין עם ארקיע. אז לפחות החברות הישראליות מבחינתי הרוויחו מהמצב.. נחמה קטנה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Itzik-b כתב:

הסיבה שבגללה ראינאייר ביטלה את הטיסות לישראל  https://www.israelhayom.co.il/travel/aviation/article/15259689

נשמע לי קצת בולשיט, יכלו להעלות מחיר כרטיס בכמה שקלים ולסגור סיפור.. במקום ביטול של עשרות או מאות טיסות.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אתה צודק, מצד שני זה בדיוק סוג ההתנהגות הבריונית והאירציונלית שמייקל או'לירי ידוע בזכותה - נגד שותפים עסקיים, רשויות, ואפילו ממשלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע דווקא מאוד הגיוני. המנכ"ל שלה רוצה למכור כרטיסים לעמידה לטיסות קצרות ב-2 יורו, מבחינתו תשלום גבוה יותר על טרמינל 3 פוגע ברווחיות/פוגע בתדמית. מספר הטסים כרגע לא גבוה יותר מדי וזה אינטרס שלנו לתת להם מחיר טוב.

טמטום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לטוס בקרוב לניו יורק. הטיסה בבריטיש (600$) בוטלה. אלעל 2000 דולר. סוויס / לופטהנזה 1000 -1100. כנראה אסגור על אמירייטס ב 1000. 

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ההפרש הזה אני מוותר על ה-backtracking של אמירייטס שמוסיף איזה 7 שעות באוויר. עדיף דרך אירופה.

והחישובים של רייאנאייר… רק השיטה שלהם לסחוב את המדרגות במטוס כדי לא לשלם לשדה התעופה תמורת הטנדר עם המדרגות - לי היתה תחושה לא נוחה כאילו אני הולך ליפול מהן בגלל התלילות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...