Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיטת מצליח של Wizz בהזזת טיסות

Igalz

פוסטים מומלצים

השאלה היא כמה הישראלים רוצים לטוס. לא נראה לי שיש ביקושים מספקים כדי למלא עוד עשרות מטוסים ביום.

ואתה יודע, אם רש״ת רוצה לתת הנחות זה יגיע מהכיס שלך ומהכיס שלי. אז המדינה צריכה לשקול כמה היא מוכנה לסבסד תיירות יוצאת. תיירות נכנסת בכל מקרה תהיה עלובה עד שהמצב יירגע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

השאלה היא כמה הישראלים רוצים לטוס. לא נראה לי שיש ביקושים מספקים כדי למלא עוד עשרות מטוסים ביום.

ואתה יודע, אם רש״ת רוצה לתת הנחות זה יגיע מהכיס שלך ומהכיס שלי. אז המדינה צריכה לשקול כמה היא מוכנה לסבסד תיירות יוצאת. תיירות נכנסת בכל מקרה תהיה עלובה עד שהמצב יירגע.

המדינה גם ככה מפזרת כספים, שווה לחשוב על סבסוד לחברות זרות כדי להגדיל הכנסות בעתיד. 

יש פה גם עניין של מראית עין - אם חברות יתחילו לחזור אתה יכול להראות למדינות אחרות/משקיעים שאתה מתגבר על המלחמה. אם תמשיך להילחם עם רינאייר על כמה שקלים אתה יכול להפסיד במקומות אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשקיעים האלה יסתכלו על ביבי, סמוץ׳, יריב לוין וחסן נסראללה.

ויקראו את הדוחות של מודי׳ס.

הטיסות של ריאן/ויז/איזיג׳ט יכולות להפסק בהתראה של 3 שעות. מי שישקול להשקיע בארץ יבחן מה עלול לקרות כשהוא ואנשיו תקועים כאן.

אגב סבסוד טיסות נכנסות - מישהו זוכר מה קרה ברמון?

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

אבל אפשר לשאול אם לא היה עדיף לנתב"ג לא להתקטנן עם החברות לואוקוסט כדי לייצר תנועה בחודש-חודשיים הקרובים ולגרום לעוד חברות לחזור?

טרמינל 1 אחרי השיפוץ הוא סבבה לגמרי דרך אגב.

ואז יבואו החברות האחרות שפועלות מטרמינל 3 וידרשו גם הן הנחה, בצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל את השרשור -

אני בהסתבכות מול וויזאייר על החזר הוצאות נוספות בנוגע לטיסה מאתונה לאלבניה. כלומר ללא קשר לישראל.

בגדול דרשתי החזר הוצאות של 300 וקצת יורו שנגרמו עקב דחייה של הטיסה ב20 שעות, אחרי שכבר היינו ישובים על המטוס כשעתיים ללא תזוזה.

(אין פה עניין של כוח עליון, את ה250 יורו פיצוי על עיכוב מעל 3 שעות קיבלתי)

שלחתי קבלות, הציעו 70 יורו פחות - סכום מדויק של אחת הקבלות. שאלתי האם בטעות פספסו אותה, ומשם גוררים אותי - על כל מייל הם מורידים את הסכום שהם מוכנים לשלם, כאילו שאנחנו בשוק.

ניסיתי לפנות לרש''ת אזרחית ביוון, נפתח לי מספר קייס ומשם אין שום מענה. ניסיתי לפנות לAviationADR שוויז עובדים איתם, מסתבר שזה רק לטיסות מ/ל בריטניה.

עכשיו אני רוצה לפנות לODR של אירופה, אבל זה רק לתושבים. מתלבט אם לשים כתובת של חבר.

אם למישהו יש ניסיון / עוד רעיונות אשמח לשמוע. עיצבנו אותי, ועל העיקרון לא מוכן לוותר להם. (בשלב הזה אקח את הסכום הראשוני שהציעו לי, אבל לא את הסכום הסופי שהוא כבר משמעותית נמוך. הם כמובן לא מוכנים לתת את הסכום הראשוני, אני צריך התערבות חיצונית בשביל זה)

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש - מה מצב היחסים הדיפלומטיים היום בין ישראל לטורקיה? אפשר להיכנס בשקט עם דרכון ישראלי או שיורים בך במקום?

אין לי עניין לתמוך בתיירות שלהם, אבל יתכן שאדרש לטוס לכמה ימים במסגרת העבודה ואני תוהה מה רמת הסיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך מוצר רביעי בסופר עדיין מיובא מטורקיה... תניח מזה מה שאתה רוצה. :)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.2.2024 בשעה 22:02, Derish כתב:

מנצל"ש - מה מצב היחסים הדיפלומטיים היום בין ישראל לטורקיה? אפשר להיכנס בשקט עם דרכון ישראלי או שיורים בך במקום?

אין לי עניין לתמוך בתיירות שלהם, אבל יתכן שאדרש לטוס לכמה ימים במסגרת העבודה ואני תוהה מה רמת הסיכון.

אפשר חופשי.

יש התראות לחטיפת ישראלים או פגיעה בהם ע”י איראנים, כך שכדאי להסוות את הזהות הישראלית, בעיקר במלון.

• לא הבנתי... 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שבוע הטורקים מדווחים על מעצר אנשי מוסד. אז אל תזדהה ככזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...