Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיטת מצליח של Wizz בהזזת טיסות

Igalz

פוסטים מומלצים

אני מאלו שקמים כמה שיותר מוקדם.
משתי סיבות
1. אחרי טיסה יש לי חשק לקום ולעמוד בזמן הלוגיסטיקה של פתיחת דלתות, גם אם אני לא ממהר לשום מקום. כניראה בגלל הגובה, מרגיש צורך פיזי לקום.

2. אני תמיד יושב במעבר ולכן יכול לקום מבלי להפריע לאיש.

לפעמים יש גם סיבה שלישית, אם יש קונקשיין קצר, יש יתרון לצאת מוקדם מהמטוס בתקווה לקצר תורים בדרך למטוס הבא. אבל זה יותר נדיר.

מי שרוצה להמשיך לשבת שישב, אני לא מפריע לו. לא ברורה לי ההתלהמות והמחקרים הרפואיים שמציעים פה

עריכה: יש גם סיבה רביעית, נח יותר לארגן דברים בתיק (שהוצאתי מהתא העליון) מבלי לעכב אנשים ומבלי שאנשים מנסים לעבור לי מאחורי הגב

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלשבת עוד חמש-עשר דקות לא יעשו את ההבדל
אם זה גורם למישהו שמחה להתחכך עם זרים שמזוודות נופלות לו על הראש, קטונתי
בתור אחד שפעם טס המון, גם עם קונקשיינים וגם בטיסות ארוכות באופן מחריד (סינגפור-ניו יורק ישיר!) לא מצאתי זיקה בין העמידה המיידית לאף אחד מהדברים שמנית.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, סולל הדרך כתב:

לא מצאתי זיקה בין העמידה המיידית לאף אחד מהדברים שמנית.

איזה כיף שכל אחד יכול לבחור אם לקום או להמשיך לשבת.

אז אתה מבטל את המחקר הרפואי שיזמת? או שצריך לחקור את כל הפעילויות שלסולל הדרך אין זיקה אליהן?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם החברות, הרעות וההדדיות בפורום
הנחתי את הדוקטורנטים להפסיק את פעולת המחקר הנ"מ
שמי שרוצה יעמוד, מי שלא... לא ויבוא שלום עולמי על כולנו

• מצחיק 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הסיבה היחידה שאני מנסה לקום מהר היא שאני ממש שונא שנדבקים לי בגובה העיניים עם מפשעות וישבנים וזה תקף לכל מין וגזע.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 שעות, sperial כתב:

אגב, גם מחיאות הכפיים בנחיתה. נחשב לאיזה ביטוי של הקלה, כשאתה כבר לא תלוי בין שמים וארץ.

באחת הנחיתות, אחרי מחיאות הכפיים, תהיתי בקול רם אם חושבים שהטייס כל כך גרוע שצריך לעודד  אותו על זה שהצליח להנחית את המטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, dani666 כתב:

באחת הנחיתות, אחרי מחיאות הכפיים, תהיתי בקול רם אם חושבים שהטייס כל כך גרוע שצריך לעודד  אותו על זה שהצליח להנחית את המטוס.

אתה מודע לזה שהטייס בכלל לא שומע את מחיאות הכפיים…

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, יובל .מ. כתב:

לגיטימי לחלוטין, וכנראה הפתרון הכי טוב במצב הנוכחי. 

ובינינו, אם אפשר היה לגבות 20 שקל קבוע בשביל להמריא מטרמינל 3 במקום 1, הייתי משלם את זה כל פעם מחדש.

עריכה אחרונה על ידי garicho
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, garicho כתב:

לגיטימי לחלוטין, וכנראה הפתרון הכי טוב במצב הנוכחי. 

ובינינו, אם אפשר היה לגבות 20 שקל קבוע בשביל להמריא מטרמינל 3 במקום 1, הייתי משלם את זה כל פעם מחדש.

אבל אפשר לשאול אם לא היה עדיף לנתב"ג לא להתקטנן עם החברות לואוקוסט כדי לייצר תנועה בחודש-חודשיים הקרובים ולגרום לעוד חברות לחזור?

טרמינל 1 אחרי השיפוץ הוא סבבה לגמרי דרך אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה הוצאות התפעול של טרמינל נוסף בימים של פעילות מצומצמת בשדה. הרי אפילו בימים כתיקונם טרמינל 1 נסגר בסופי השבוע.

והשאלה השניה היא תנועת הנוסעים.האם מספר הנוסעים מצדיק הפעלת טיסות נוספות. אין לנו מושג מה הביקוש והאם הוא יגרום לחברות התעופה להפעיל עוד טיסות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת ספריאל. שיתנו הנחה לחברות הלואוקוסט ויאשרו להן שימוש בטרמינל 3.

יודע מה, שיתנו לכל החברות הזרות. זה אינטרס שלנו (ושל הרש"ת) להחזיר את נתב"ג לפעילות. כשיחזרו להיקפי פעילות נורמליים שיפעילו את טרמינל 1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...