Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיטת מצליח של Wizz בהזזת טיסות

Igalz

פוסטים מומלצים

חיפשתי עם אישתי כרטיסי טיסה לבודפשט ביוני ובוקרשט ביולי. WIZZ טסים לשני היעדים והציעו טיסות מאוד נוחות (בשעות) ובמחירים יחסית סבירים. יחד עם הנחת מועדון ששילמתי עליו קצת יצא גם מחיר שהיינו שלמים איתו.

אם מחפשים טיסות באתר של WIZZ שמים לב ל2 סוגים של טיסות.

1. טיסות בשעות אחר הצהריים והערב המוקדמות במחירים יחסית גבוהים

2. טיסות בוקר מוקדמות מאוד (5-6 בבוקר) או טיסות אמצע הלילה, בערך בחצי מהמחיר של הטיסות הנוחות.

כיוון שזמן חופשה עולה לי יקר, לקחתי את כל הכרטיסים מהסוג הראשון.

אחרי כמה שבועות מרגע ההזמנה קיבלנו מייל על כך שהם נורא מצטערים ויש שינויים בטיסות לבודפשט, ושלחו לי שעות טיסה מאוד לא נוחות שמחייבות אותי לקחת יום חופש נוסף, וגם בעצם מעבירים אותי בחלק מהטיסות לקטגוריית כרטיסים מס. 2 מבלי לתת פיצוי יחסי על עלות הכרטיסים.

אמרתי טוב, שיט הפנס.. אכלתי את השינוי הזה.

אחרי כמה שבועות נוספים מגיע מייל נוסף על הטיסות לבוקרשט, אותו סיפור, נורא מצטערים, שינויים בטיסות, ובעצם את כל הכרטיסים שלי העבירו לטיסות אמצע הלילה\6 בבוקר.

פה כבר הבנתי שמדובר בשיטה - למכור כרטיסים נוחים במחיר יקר יותר, ואז להעביר את הטיסה לסלוט זול יותר.

ביטלתי את הכרטיסים לרומניה, וקניתי כרטיסים עם אלעל, שאפילו יצאו איכשהו זולים יותר.

יאמר לזכות WIZZ שברגע שהם מודיעים על השינוי הם נותנים אפשרות לבקש החזר מלא על הכרטיסים, או לרכוש טיסות במועדים אחרים.

אבל ברגע שאישרתם את השינוי, כבר אין מה לעשות - רק שתכירו.

לדעתי בונים על כך שלאנשים אין חשק להתחיל לחפש טיסות מחדש והם יאכלו את זה כמו שאכלתי את השינויים שעשו לי בכרטיסים לבודפשט..

שמעתי סיפור דומה מחבר שטס איתם ליוון או לקפריסין, והם גם כן הזיזו לו כרטיסים כמעט ברגע האחרון, והפכו חופשה של4 ימים לחופשה של יומיים. הוא התקשקש איתם ולבסוף קיבל פיצוי, אבל זה ממש לא נעים.

הכרותכם.

אני כניראה אשתדל להמנע מלרכוש טיסות מהחברה הזו.

• רעיון טוב! 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לעולם ה-LCC.

הכל אותיות קטנות, ואם לא מדובר בכרטיס הבביסי ביותר בדרך כלל המחירים דומים לאלה של החברות המסורתיות. היתרון העיקרי הוא מבחר יעדים שלא קיימים במסורתיות, אבל בגלל המלחמה כנראה יחלוף הרבה זמן עד שהרשת תחזור לתפקוד פחות או יותר מלא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שזה "נתיבי עולב"
סה"כ מנסיוני, וייז הם הכי בסדר בכל פרמטר.
הטיסות משתנות גם בגלל זמינות מטוסים, הם הסתבכו עם איזה תקלת מנוע של Pratt & Whitney ו 10% צי מושבת
אף אחד לא עושה דווקא.
הם גם מחזירים את הכסף מהר

ודברים כאלו קורים גם בחברות הסדירות
אבל כן... תמיד שווה לבדוק בחברת הסדירות כי לפעמים ההפרש במחיר זניח או לא קיים

https://www.reuters.com/business/aerospace-defense/wizz-air-sees-10-capacity-reduction-h2-2024-amid-pratt-whitney-inspection-2023-09-11/

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, סולל הדרך כתב:

הם גם מחזירים את הכסף מהר

זה עוד ניראה. בנתיים ניראה זה תהליך. קודם מחזירים קרדיט באתר, אחר כך צריך לבקש המרה לכסף..
בנתיים שעתיים אחרי הבקשה להחזר אפילו לא קיבלתי מייל שהבקשה שלי התקבלה במערכת.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא תקבל שום דבר במייל

אבל מהנסיון של על 2 טיסות שבוטלו עקב האירועים, הכסף תוך שבוע בחשבון

כן התהליך הוא קרדיט אוטומטי ואז בקשה להחזר, אבל תכלס זה עוד שני קליקים בעכבר.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וויז ביטלו לי טיסת חזור לאירופה בנובמבר, נאלצתי לקחת אחת אחרת ברגע אחרון עם חברה שונה ואז תבעתי פיצוי. זיינו במוח לגבי זה שהביטול קשור איכשהו לשביתת פקחים שהייתה באותו יום בבלגיה (שום קשר - אופורטוניזם פר אקסלנס) ולכן החזירו מהר את עלות הכרטיס אבל ללא פיצוי. תבעתי גם כרטיסי רכבת הלוך ושוב לנתב"ג על כך שנאלצתי לבוא פעמיים - אישרו אחרי חודשיים ושאלו אם אכפת לי לקחת אותם כזיכוי ולא כסף לבנק. סירבתי והתעקשתי על הכסף, ואני עדיין ממתין שהוא יכנס. כל הסאגה הזאת על 36 שקלים, שהם פחות מעשרה יורו.

חברה אחרת מאותו ז'אנר ביטלה לי טיסה לישראל לפני שבוע. הפנו לאתר לבקשת החזר, רק שהאתר 'חווה תקלה טכנית' במשך שבוע ולא מאפשר תביעת החזר במזומן או אפילו כקרדיט. חצי שעה בטלפון (עם מסלול מכשולים לא קטן דרך מענה קולי שמנתק אותך אוטומטית) וקיבלתי את ההחזר, מינוס 10% משום מה. כרגע שוקל אם העשרים יורו האלה שווים לי עוד חצי שעה של עצבים.

זה מה שקורה כשיש שוק חופשי ואנשים חושבים שטיסה לחו"ל צריכה להיות זכות בסיסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה הרבה בוויז.

ההחזרים חוזרים מהר. מעריך שהם בונים על, נניח, 10% שלא מבקשים החזר ועוד 10% שלא ישתמשו בבלנס המאוחר.

לאחר הקורונה הייתה להם שיטה אחרת כשמחירי הטיסות נסקו: פשוט ביטלו טיסות, נתנו החזרים ופתחו מיד טיסות חדשות. יקרות.

צריך להבין שהכל כאן חוקי, כל עוד הם מבטלים מספיק מוקדם. אני מתייחס תמיד לטיסות שלהם כסוג של ”כנראה נטוס”. ואני טס איתם לפחות 3 פעמים בשנה

• אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וויז ביטלו לנו טיסה ברגע האחרון, שכבר היינו בשדה בפסח האחרון. בשקלול סיפורים כמו שלך ששמעתי למכביר מחברים, לא נוגע בחברה הזאת עם מקל. מעדיף לשלם יותר עם חברה שמכבדת את עצמה מאשר עם החברה הזאת, שאי אפשר לסמוך עליה בשיט. כן יכול לציין, שהחזירו לי את עלות הכרטיסים עד השקל האחרון, אבל "אכלתי אותה" עם חברת ההשכרה ועם הלילה הראשון שהזמנתי מראש. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, tinoki כתב:

10% שלא מבקשים החזר

לפני 11 דקות, menir1 כתב:

שהחזירו לי את עלות הכרטיסים עד השקל האחרון, אבל "אכלתי אותה" עם חברת ההשכרה ועם הלילה הראשון שהזמנתי מראש. 

תוסיף גם 10% שלא יודעים מה מגיע להם לפי חוק טיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, menir1 כתב:

לא נוגע בחברה הזאת עם מקל. מעדיף לשלם יותר עם חברה שמכבדת את עצמה מאשר עם החברה הזאת, שאי אפשר לסמוך עליה בשיט. 

בקצב הזה בקרוב לא יישאר לך עם מי לטוס, כי כולם נוקטים באותן טקטיקות מלוכלכות וזה רק עניין של סטטיסטיקה עד שתקבל יחס דומה במקומות אחרים. בדיוק כמו עם חברות השכרת רכב ומסיבות דומות. כל החברות בתחום הזה מכבדות את עצמן מאד, הן פשוט לא שמות זין על הלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתקלתי בהתנהגות הנ״ל באף חברת תעופה סדירה (למעט תקלות) בעשרים ומשהו השנים האחרונות. בטח לא משהו שיטתי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך כלל טס עם אל על או ריינאייר (לרוב הם יוצאים הכי משתלמים), לא נתקלתי בביטולים או משחק עם הטיסות. להגיד שזה גורף לכולן זה הגזמה.

אפילו רינאייר חתמו על איזה הסכם בתביעה יצוגית, שלחו לי הודעה על טיסה מלפני 6 שנים והחזירו לי 20 יורו תוך שבוע..

ואח שלי סגר טיסה עם וויז לחודשי הקיץ, גם קיבלו הודעה על הקדמה של הטיסה חזור מאחר הצהריים לשעות הבוקר.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מזל עם חברות תעופה.. אחרי שסיימתי להתעצבן על wizz, עכשיו קיבלתי מייל מראיינאייר על ביטול טיסה למלטה בסוף אפריל 🥵

בלי סיבה, בלי נסיון להזיז, פשוט ביטלנו, ביי. אוף איתם.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמאלה הפחדתם אותי כהוגן.
הזמנתי פעם ראשונה טיסה בוויז להונגריה.
לקחתי את הטיסה הכי זולה שיש, בשעות הכי גרועות שיש (נחיתה בשישי בלילה, המראה בשני מוקדם בבוקר).
כל המטרה של הטיסה היא מירוץ פורמולה 1 ביום ראשון.
עכשיו הדאגתם אותי, אם הם יזיזו לי את הטיסה או יבטלו אותה אני עלול לא להגיע למירוץ.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...