Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיטת מצליח של Wizz בהזזת טיסות

Igalz

פוסטים מומלצים

ואיף תגיע לאתונה? קונקן עצמאי? זוכר את הדיון שהיה לנו לא מזמן על הנושא?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

עם ההפרש הזה אני מוותר על ה-backtracking של אמירייטס שמוסיף איזה 7 שעות באוויר. עדיף דרך אירופה.

והחישובים של רייאנאייר… רק השיטה שלהם לסחוב את המדרגות במטוס כדי לא לשלם לשדה התעופה תמורת הטנדר עם המדרגות - לי היתה תחושה לא נוחה כאילו אני הולך ליפול מהן בגלל התלילות.

תתפוס את המעקה חזק ותחסוך כמה שקלים. או שתטוס אל על תקבל שרוול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי ליעד שאלעל לא טסים אליו. הבעיה היא שטסתי רק עם טרולי׳ם והסחיבה שלהם במדרגות הצרות והתלולות עם הקהל הממהר כבר לא כל כך נוח לאדם שהרפלקסים שלו מתחילים להתקנות.

שתי הנסיעות האחרונות שלי היו באלעל במחירים מעולים, כולל שדרוג לפרימיום ב-10 דולר לכרטיס.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לזכות ריאן - למרות שהמטוס בתצורה סופר צפופה המושבים היו נוחים, הדיוק נסבל.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, tinoki כתב:

עדכון: ריינאייר החזירה חזרה את הטיסות 

נתקלתי גם בהודעה הזו, אבל בנתיים באתר שום דבר לא חזר.

אגב יש כאלה (כמוני) שדווקא הרוויחו לא רע מהביטול של ריינאיר.

הזמנתי לפני 3 שבועות 5 כרטיסים למילאנו למרץ, הטיסה בוטלה העברתי לאוגוסט..

כל החמש יצאו פחות ממה שעולה כיום כרטיס 1. 

• רעיון טוב! 1

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

טסתי ליעד שאלעל לא טסים אליו. הבעיה היא שטסתי רק עם טרולי׳ם והסחיבה שלהם במדרגות הצרות והתלולות עם הקהל הממהר כבר לא כל כך נוח לאדם שהרפלקסים שלו מתחילים להתקנות.

שמע זה משהו שאני לא מבין. אנשים בלחץ לעלות/לרדת כאילו מישהו רודף אחריהם.

רק בגלל זה אני מעדיף לשבת בחלון, אחרי שהמטוס נוחת מבחינתי מחכה רבע שעה גם שכולם יירדו. גם ככה כולם מחכים ביחד למזוודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא שווה לעמוד 10 דקות, בצפיפות, כשמידי פעם נוחת עליך תיק שמישהו מנסה לשלוף מהתא מעליך..

אני תמיד יושב בסבלנות עד שאנשים מתחילים לצאת, ואז קם.

מפסיד 2 דקות, ואם יש לי מזוודה אז גם זה לא.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, sperial כתב:

ואיף תגיע לאתונה? קונקן עצמאי? זוכר את הדיון שהיה לנו לא מזמן על הנושא?

כרטיס של אמירייטס: מכאן לאתונה על איג’אין, ומשם אמירייטס לניו יורק. לא קונקשן עצמאי

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שונא את המדרגות הצרות האלה של ריאנייר. בטיסות מהשדה שלנו פה מחברים גם מדרגות מאחורה, אז תמיד מזמין כרטיס בשורות האחרונות כדי להשתמש בהן ולא בסולם גנבים הזה שיש להם מקדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה ההזוייה הזאת שכולם קמים מיד אחרי הנחיתה קיימת בכל העולם

מעניין אם משיהו עשה על זה מחקר קליני כדי להבין איזה חלק של האין מוח משפיע על ההחלטה לקום כשאין לאן ללכת...

• אהבתי 1
  • משעמם 1
  • מצחיק 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, סולל הדרך כתב:

מעניין אם משיהו עשה על זה מחקר קליני כדי להבין איזה חלק של האין מוח משפיע על ההחלטה לקום כשאין לאן ללכת...

תראה, אני מבין את הצורך לקום. טסת כמה שעות בצינור מתכת. רק בשביל לחלץ את העצמות ולהחזיר זרימת דם בגוף כדאי לקום ולעמוד כמה דקות לפני שמתחילים ללכת.

בנוסף, במקרה שלי זה הליכה לטרמינל ישירות מהמטוס, עם בדרך כלל כמות קטנה של אנשים שעושים ביקורת דרכונים. אז ככל שתיהיה מהיר יותר, תעבור את ההגירה מהר יותר. 

השיא שלי - כולל ביקורת דרכונים ידנית - היה 8 דקות מרגע העצירה של המטוס עד שהתיישבתי במונית הביתה (כולל מושב בשורה הראשונה ובלי מזוודה כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, סולל הדרך כתב:

אגב, גם מחיאות הכפיים בנחיתה. נחשב לאיזה ביטוי של הקלה, כשאתה כבר לא תלוי בין שמים וארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...