Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

4,000 מצלמות, וקנסות לפי מהירות ממוצעת: התוכנית החדשה למאבק בקטל בכבישים

yor2
שימו לב! השרשור הזה בן 623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה טועה. מי שנוסע ברכב מודל 2000, או, אפילו, 2012 כנראה לא יכול להרשות לעצמו דגם 2020 אפילו אם תגדיל קצת את הנחת דירוג אמצעי הבטיחות. אפילו אם תגדיל בהרבה.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, איציק נ. כתב:

אין ספק שבעבירות חמורות, למראית עין, נראה שבתי המשפט מקלים על העבריינים, ולא ברור למה.

איציק

בדיוק זה, עבירות חניה ועבירות לא מסכנות חיים עושים אנשים נורמטיביים ואת האנשים האלה המדינה יודעת להעניש הכי טוב, יש להם מה להפסיד והם לא מחפשים להתעסק עם גורמי האכיפה, משלמים וממשיכים לעבודה ולמשפחה.

העבריינים הכבדים הם בדרך כלל כאלה שאין מה לקחת מהם אז פשוט "מוותרים" להם.

• מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, rev-Match כתב:

עבירות חניה ועבירות לא מסכנות חיים

רוב העבירות הן בפוטנציאל לגרום לסיכון חיים, גם עבירות חניה - חניות בצמוד למעבר חצייה, חניות שגורמות להפרעה לתנועה ועקיפות מיותרות.

לפני שעתיים, rev-Match כתב:

עושים אנשים נורמטיביים

לא, הם לא.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

אתה טועה. מי שנוסע ברכב מודל 2000, או, אפילו, 2012 כנראה לא יכול להרשות לעצמו דגם 2020 אפילו אם תגדיל קצת את הנחת דירוג אמצעי הבטיחות. אפילו אם תגדיל בהרבה.

אני נוסע על מודל 2001 (406 2 ליטר) ואני יכול "להרשות" לעצמי רכב חדש מהניילונים, אני פשוט לא מתחבר לאף רכב חדש(שמביאים לארץ) אז למה לבזבז פי 100 על רכב?

("להרשות" = יכול לקחת מימון בקלות על רכב של 200-300 אלף, לא שיש לי את הסכום הזה בצד, כן?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הלוואה צריך להחזיר, וכמובן שיש סדרי עדיפות. אני לא מתכוון להכנס לחשבון הבנק שלך, אבל רוב מי שנוסע בגרוטאות אלה אנשים שהפרוטה אינה מצוייה בכיסם.

דרך אגב, אמצעי בטיחות הם סיבה טובה מאוד "לבזבז" כסף על רכב מודרני. החיים שלך שווים יותר.

• רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, sperial כתב:

גם הלוואה צריך להחזיר, וכמובן שיש סדרי עדיפות. אני לא מתכוון להכנס לחשבון הבנק שלך, אבל רוב מי שנוסע בגרוטאות אלה אנשים שהפרוטה אינה מצוייה בכיסם.

ברור, אני גם לא מתכוון לפרט פה את המצב הכלכלי שלי, רק מציין שכסף זה לא השיקול היחיד ברכב ישן.

לפני 6 דקות, sperial כתב:

דרך אגב, אמצעי בטיחות הם סיבה טובה מאוד "לבזבז" כסף על רכב מודרני. החיים שלך שווים יותר.

מסכים, אבל זה לא שאין ברכב כלום, יש ABS ויש 4 כריות אוויר(ה2 דברים הכי חשובים לדעתי, כל השאר אני בתור נהג יכול לעשות), ציון סבבה בNCAP

לא בטוח בקשר לבקרת אחיזה.. ברכב יש מנורה של בקרת אחיזה אבל לפי כל המידע באינטרנט אין לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו. בקרת אחיזה זה מוצר של סוף העשור הראשון. בישראל הפך חובה ב-2010, באירופה ב-2011.

מבחינת ציון ה-NCAP של רכב בן 20 - אל תתיחס אליו, כי הדרישות של הארגון השתנו מאוד במהלך השנים. הדרישות במבחני ריסוק עלו מאוד. הארגון ערך לפני כמה שנים מבחן חוזר לרכב שקיבל 4 או 5 כוכבים בסביבות 2003 (נדמה לי איזו פיאט, אבל צריך לחפש), במבחן החוזר, בתקנים של לפני מספר שנים, קיבל "אפס" אליפטי מושלם. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, sperial כתב:

מבחינת ציון ה-NCAP של רכב בן 20 - אל תתיחס אליו, כי הדרישות של הארגון השתנו מאוד במהלך השנים.

גם אם לא היה משתנה, יש עדיין את עניין של עייפות החומר.

ברכב בן 20 במקרה של תאונה אתה עדיין תהיה כנראה יותר מת מאשר ברכב בן פחות מ5.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה כל התאונות הטראגיות והמזעזעות שכולנו שומעים עליהם 

מתרחשות בעקיפה בקו לבן או בשיכרות או בלי רשיון 

איפה מצלמות עוזרות בכל הנ"ל?

בכללי הסתכלתי על הדוחות של אור ירוק על תאונות ב2021, https://www.oryarok.org.il/reports-data

וכנ"ל לא מצליח להבין איפה המצלמות עוזרות

עריכה אחרונה על ידי tan tan
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.8.2022 בשעה 10:51, Boltik כתב:

צריך להתחיל להעביר את האחריות על הבטיחות מהמדינה לנהגים. נהגים שלא מסוגלים לקחת אחריות צריכים להתחיל לשלם ביוקר על כך, כולל שלילות ומאסרים.

כסא חשמלי אולי? ככה ניפטר באופן סופי מכל עברייני הכביש... 

אני נוהג הרבה שנים, כל כמה שנים משיתים על הנהגים עוד קנס ועוד ואחכ מעלים אותו שוב בשם ההרתעה כמובן, שוללים רישיונות, שמים שוטרים בלי ראש רק כדי להתעלל בנו עוד קצת, על הדרך שולחים אותנו לקורסים מרעננים שלא מסייעים בשום דבר 

מהצד השני ישנם אלפי עברייני כביש מפחידים. כן אותו אחד באלפא שנהג אמש בטירוף בכביש 4, רב עם נהגים בדרך, בלם בפתאומיות כמה פעמים ועקף בפראות בשוליים. 
התקשרתי למשטרה והתחננתי שישלחו ניידת, נחשו אם מישהו חזר אליי עד עכשיו זה לא קרה.

הם היו עסוקים כנראה בלתפוס עוד נהג על מהירות כדי לקחת ממנו דו"ח שמן

לכו אחורה כמה שנים שאתם רוצים, אפס מדיניות ואפס הצלחות. מה שעושים כאן בעיקר זה כותרות והרבה הרבה כסף. 

מדינה בהתאבדות כמו בכל תחום שהיא נוגעת ( כל הממשלות אגב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@מיני - וואן
אז מה אתה רוצה שיקרה שורה תחתונה? כן לתת קנסות/שלילות/מאסרים לנהגי אלפא שמשתוללים או לא?
אני מסכים ב-100% שאכיפה כרגע לא יעילה ולא מספיקה, אבל גם לאלו שנתפסים נותנים להמשיך לנהוג ולסכן אחרים.
לא חסר דוגמאות בתאונות קטלניות קשות שלנהג המעורב, שהוא בדרך כלל נהג מקצועי, היו עשרות עבירות תנועה, אבל הוא עדיין נשאר עם רשיון ביד. למה נהגים כאלו לא מקבלים שלילה לצמיתות בשלב מסוים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.8.2022 בשעה 00:05, shellcase כתב:

רגע רגע, אתה כאילו טוען שאין בארץ השקעה בכבישים ובבטיחות? ושאין גדרות הפרדה ש'יכולות להציל חיים' בכבישים שבהם נוסעים פראיי אדם (יש כבישים שהם לא נוסעים בהם?)

לפחות אם זה היה בצחוק, הייתי שם סימלון קטן כדי שעוד אנשים כמוני יבינו, שלא התכוונת לזה.

אבל במקרה שהיית רציני, רציתי להזכיר לך שיש כביש 90. [הכי ארוך במדינה].

לפחות בקטע מצומת הערבה, ועד קטורה. 

הקטע הזה די עמוס, ובנוסף נוסעות בו הרבה משאיות כבדות שמעקבות את התנועה, נוסעות לפעמים גם 70 קמ"ש ואף פחות מזה בשיפועים קטנים, וכל ניסיון לעקוף אותם או את השיירות שנוסעות אחריהם לאט מאוד, הם סוג של הימור רציני.

כל תאונה בכביש הזה היא חזיתית, ומסתיימת בהרוגים. ואחרי כל מקרה כזה, יש רק הבטחות, הפגנות, ומה לא... 

הכביש מצולק וישן, ונשאר ככה כבר עשרות שנים, וגם בורות פה ושם, ומה שעושים כל הזמן, זה תלאי, על תלאי, על תלאי.

במקום להתחיל לבנות כביש נורמלי כמו מקטורה ועד אילת, כלומר להוסיף עוד 2 נתיבים, הם מבזבזים הון עתק על מצלמות. כסף טוב שיכול היה להציל חיים, ולא כסף זרוק שמטרתו היא רק להעשיר את קופת האוצר.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ללכת רחוק, בבקשה הכל מצולם עשו להם משהו? לא יודע, אולי כן אולי לא. אני חושב שלא.

מישהו יכול לספק נתונים בכמה עבירות תנועה חמורות המשטרה טיפלה שתועדו ע"י אזרחים?(לא שומרי הדרך)

עריכה אחרונה על ידי Electron

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...