Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

4,000 מצלמות, וקנסות לפי מהירות ממוצעת: התוכנית החדשה למאבק בקטל בכבישים

yor2
שימו לב! השרשור הזה בן 623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אומרים יעזור?

https://www.ynet.co.il/news/article/skdurmva9#autoplay

4,000 מצלמות, וקנסות לפי מהירות ממוצעת: התוכנית החדשה למאבק בקטל בכבישים

למרות שטרם גובשה ואושרה סופית, ובצל ביקורת על משרדה, שרת התחבורה מיכאלי הציגה תוכנית שמקווה בתוך 5 שנים להפחית את מספר הנפגעים בתאונות ב-50%. על הפרק: קנסות לפי חישוב מהירות נהיגה ממוצעת, טיפול ב"אשכולות" אזוריים וסימולטורים לנהגי משאיות. המוקש: צריך תקציב מדינה.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעזור לכלום.

• מעניין 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים ישמור. 4000 מצלמות.
והמהירות הממוצעת... אין ספק שהגורם מספר אחד לתאונות הוא נסיעה ב110-120 במקום ב90 בכביש אחד (כמו שכולם נוסעים היום).
פשוט זוועה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשלת ישראל לדורותיה - אלופים בלמצוא פתרונות שלא... עוזרים.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פופליזם וחוסר מקצועיות.

אפשר להכין רשימה של מהלכים בהרבה יותר אפקטיביים - נתחיל בחינוך/תרבות ואכיפה של עבריינות אמיתית - כמו קומבינות בטסטים, נהיגה בלי רשיון ("לחבל התליה").

משאיר רעיונות לחכמי המקום.

שישקיעו משאבים בענישה של אחראים על תשתיות לקויות - כבישים לא ראויים ומסוכנים כתוצאה מחוסר פיקוח על עבודת קבלנים וחוסר תחזוקה.

במקום שיטרידו עם אכיפה של 10-20 קמש בכבישים שמתאימים לנהיגה כזו - שיעלו את המהירות ושיחייבו כל אחד בסכום שנתי ושיצאו מהורידים - מעסיקים את מערכת המשפט בזה במקום במה שצריך.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר זול לקנות מצלמות ולא לגייס אלפי שוטרים.

רק מהיום בבוקר, גנן נחמד חוצה פס הפרדה כפול כשהוא גורר נגרר סגור שיותר רחב מהדצ'יה דוקר שלו ברמה כזאת שהוא לא רואה כלום במראות. 

איך המצלמות יעזרו להתמודד עם תופעות כאלו אלוהים יודע.

גם בנט טען בתחילת שנה שכמות מקרי הרצח במגזר הנמוך אי פעם, אחרי חצי שנה הסטטיסטיקה מראה לו מאיפה משתין הדג.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ציפיתם?

מינתה את אבי נאור לראש הרשות לגזל בשם הבטיחות בדרכים.

גם לה וגם למנכלית אין שום הבנה ושום אג'נדה, אז נותנים לאבי נאור להשתולל. אותו תקליט שבור.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש פתרון בשינוי האכיפה:
 - הורדת גובה הקנסות, אבל העלאת כמות האכיפה על ידי מצלמות.

-  אכיפה לא רק של עבירות מסוכנות, אלא כל עבירה ועבירה, עד לרמה של כנס סמלי (נניח 50 ש"ח) על אי שימוש באיתות.
 - הגברת השימוש בכל מצלמות הזמינות. כיום בכל חור יש מצלמות של רשויות מקומיות. בנוסף יש מצלמות של מתנדבים של "שומרי דרך". עדיין חסר מצלמות בניידות משטרה.

- פעם היה מיזם במשטרה לגיוס שוטרים למשרות סטודנט שהביא למשטרה כוח אדם די איכותי. אפשר לגייס סטודנטים שיעברו קורס בנושא התנועה והאכיפה, יקבלו הסמכה, יתחילו לפענח סרטונים ולהנפיק דוחות בכמויות מסחריות.

עריכה אחרונה על ידי Boltik
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Boltik כתב:

לדעתי יש פתרון בשינוי האכיפה:
 - הורדת גובה הקנסות, אבל העלאת כמות האכיפה על ידי מצלמות.

-  אכיפה לא רק של עבירות מסוכנות, אלא כל עבירה ועבירה, עד לרמה של כנס סמלי (נניח 50 ש"ח) על אי שימוש באיתות.
 - הגברת השימוש בכל מצלמות הזמינות. כיום בכל חור יש מצלמות של רשויות מקומיות. בנוסף יש מצלמות של מתנדבים של "שומרי דרך". עדיין חסר מצלמות בניידות משטרה.

- פעם היה מיזם במשטרה לגיוס שוטרים למשרות סטודנט שהביא למשטרה כוח אדם די איכותי. אפשר לגייס סטודנטים שיעברו קורס בנושא התנועה והאכיפה, יקבלו הסמכה, יתחילו לפענח סרטונים ולהנפיק דוחות בכמויות מסחריות.

אם הייתי מקבל 50 שח על כל פעם שראיתי נהג לא מאותת הייתי היום מיליארדר..

מה עם שיפור תשתיות? גדר הפרדה שיכולה להציל חיים בכבישים שבהם נוסעים פראיי אדם? 

פשוט גימיק, עצוב מה נהיה ממפלגת העבודה.. בדיחה, כזו שרה מנותקת מהמציאות הרבה זמן לא ראיתי, גורמת לי להתגעגע לסמוטריץ׳ ורק על זה לא אסלח לה.

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להתחיל להעביר את האחריות על הבטיחות מהמדינה לנהגים. נהגים שלא מסוגלים לקחת אחריות צריכים להתחיל לשלם ביוקר על כך, כולל שלילות ומאסרים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...