Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3 ספרות בגב הכרטיס

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי מה שהריץ את זה בסוף היה הקורונה והפחד של האנשים ממגע.

גם היום אני רואה הרבה אנשים שמעדיפים את ה NFC או בלשון העם "ווייפיי", ומתאכזבים כשהסכום כבר לא מאפשר וצריך לדחוף את הכרטיס למסופון ולהקיש קוד.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 12 שעות, itaysamurai כתב:

רעיון של אחד מרצפת הייצור:

אולי הכרטיסים זרמו למכונת ההדפסה כשהם הפוכים?

כי שיט האפנס.

הם בדיוק באותו מקום שהיו במקור מאחור, רק מלפנים?

כמו שאמרו פה כבר, כל הנתונים המספריים מאחור, לא בולטות אלא חרוטות. רק השם מקדימה, גם הוא בחריטה. לפחות הדגישו את היותי מהנדס חח16563025415796364429032520836584.thumb.jpg.eb57f5377e0335a6c6b2dc64b216897e.jpg

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, borsood כתב:

לדעתי מה שהריץ את זה בסוף היה הקורונה והפחד של האנשים ממגע.

גם היום אני רואה הרבה אנשים שמעדיפים את ה NFC או בלשון העם "ווייפיי", ומתאכזבים כשהסכום כבר לא מאפשר וצריך לדחוף את הכרטיס למסופון ולהקיש קוד.

הם מתאכזבים כי עכשיו צריך לחפש את הקוד

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופר.

"הצמד או העבר או הכנס כרטיס".

מצמיד. לא קורה כלום.

"העבר או הכנס כרטיס".

מעביר.

"העבר או הכנס כרטיס".

מעביר שוב. 

"העבר או הכנס כרטיס".

מכניס. 

"בחר אופן תשלום".

שורה-של-קללות-בשפה-זרה-עם-אופי-ציורי-במיוחד, למה אתם נותנים לי את האשלייה שיש לי בחירה בכלל?!

אה, כמובן, לפני שהכל התחיל- 

"בחר אמצעי תשלום: אשראי, מזומן או...דרך אחרת".

Gas Grass or Ass Nobody Rides for free Sticker

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Igalz גם העיצוב במצב פורטרט (כפי שמכנסים לקורא EMV) ולא לנדסקייפ. הפעם הראשונה שבה אני נתקל בכך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...