Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה למסעדת בשרים איכותית באיזור בין רחובות לאשקלון.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגברת הראשית במשפחה יש מחר יום הולדת.
הרבה שנים היינו הולכת למסעדת ספייס במושב אמונים. אבל אחרי חוויה נוראית שנה שעברה אנחנו לא רוצים לחזור לשם.
חוץ מריח הביוב הנוראי במקום, הכלים עם הכתמי חומוס מהסועד הקודם שהשתמש בהם, המלצרית שהייתה נעלמת לחלוטין שראינו במצטבר 2 דקות במשך השעתיים שהיינו שם.
הוסיפו לנו מתנה כדי לשפר את החוויה ופשוט הכניסו חבורה של 5 איש לאותו חלל איתנו שבמשך שעה ניפחו בלונים עם בלון הליום חצי מטר מאיתנו והדביקו אותם בכל מקום לכבוד "מסיבת הפתעה" לסועד שסגר את השולחן שלנו אחרינו. כשאני אומר לכל מקום אני מתכוון גם לכיסאות שאנחנו עצמינו ישבנו עליהם. בעייני המלצרית והמארחת זה היה בסדר גמור והיא לא ראתה את זה כסיבה מספקת להעביר אותנו מקום.

בקיצור שילמנו על "פרימיום" וקיבלנו חוויה של נאפיס חולון בשבת בצהריים. אני חובב גדול של נאפיס אבל לא במחיר משולש באירוע משפחתי חשוב.

אני מחפש מסעדת בשרים איכותית, שמתאימה ל8 מבוגרים (40+) לערב נעים וטעים באווירה נעימה. חשוב שזה יהיה בחלל סגור ולא בחוץ.
נושא הכשרות לא מעניין אותנו.
אנחנו עולי ברית המועצות / פולין ולכן פחות מדבר אלינו אוכל חריף ואקזוטי (כמו למשל מטבח הודי וכו').

אשמח לקבל המלצות ותודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכלתי במו ומו כמה פעמים, אם כי לא בשנים האחרונות.

מסעדה יוקרתית ואיכותית. בשרים טובים, שירות מצויין.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, BarryG כתב:

גמברינוס באשדוד כמובן

Ah, I See You're a Man of Culture As Well | Know Your Meme

[שמרתי את המים הזה הרבה (הרבה) זמן אבל התגובה הזו, הופתעתי]

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון למסעדת בשרים עממית, הייתי מכוון אותך לעותמאן בגדרה, על הכביש הראשי ליד תחנת דלק סונול. עממיים מאוד, מחירים סבירים, פתוחים גם בסופי שבוע. מפנקים. 

בנוסף, אם זה למהלך השבוע, , תנסה את המסעדה הלבנונית באבו גוש (אם לא רחוק לך), גם מפנקים, מחירים מעולים ומנות יפות. בסופי שבוע גם פתוח, אבל עמוס לעייפה. 

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, elians כתב:

בנוסף, אם זה למהלך השבוע, , תנסה את המסעדה הלבנונית באבו גוש (אם לא רחוק לך), גם מפנקים, מחירים מעולים ומנות יפות. בסופי שבוע גם פתוח, אבל עמוס לעייפה. 

בלבנונית רק החומוס שווה משהו (למעשה אפשר לומר שממש שווה משהו, מה שמגיע - מגיע). כל השאר, uber meh.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Alkash כתב:

תודה רבה על ההמלצות. בסוף היינו במסעדת כרמים בבאר שבע.
אני אוסיף את המסעדה הזאת לרשימת המסעדות שאני לא אחזור אליהם. 

יש להם גם סניף במושב סגולה (בקרוב ייפתח גם ברחובות).

היינו פעמיים, בפעם השנייה השירות היה פחות טוב. סה"כ אוכל טעים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...