Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

לפני 14 שעות, Coro כתב:

ועוד נתון מעניין שאומר שלא צריך לקחת צד:

image.thumb.png.1eaf4f821888dfe60f7968c364a8fe25.png

מדהים. זה אשכרה מראה שאין לנו "סיבה" לקחת צד בעימות הזה, מעבר לעזרה הומניטרית לאוקראינה (שאנחנו כבר מספקים), אספקת ציוד שהוא לא נשק (אפודים, קסדות) וגינוי של רוסיה בתקשורת/באו"ם. בטח שלא לספק מערכות לחימה מתקדמות.

האם אני בעד אוקראינה?   כן, בהחלט.   האם זה אומר שישראל צריכה להסתכן בעימות עתידי מול רוסיה, בשביל מדינה שלא הייתה עושה את אותו הדבר עבורנו?   בהחלט לא, עם כל הצער שבדבר.

אנחנו לא מעצמה עולמית, ואפילו לא מעצמה אזורית, ואין לנו סיבה לדחוף את האף לסכסוך בין שתי מדינות.

גם רוסיה היא לא "נגדנו". יש לנו קשר מסחרי, כלכלה ועוד עם הרוסים. העובדה שהם מחמשים את האויבים שלנו נובעת מאינטרסים נטו, בדיוק כמו שמדינות האירופה, ואף האיחוד עצמו, מעבירות כספים לרשות הפלשתינית/חמאס, שבסופו של דבר מוצאים את דרכם לידי מחבלים או משפחותיהם. האם זה אומר שהם "נגדנו"?

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, gadik6 כתב:

גינוי של רוסיה בתקשורת/באו"ם

בתור המדינה שספגה וסופגת הכי הרבה גינויים, למה?

חוץ מאשר להגיד "נו נו נו", מה זה משיג?

בלי לציין שלהגיד "נו נו נו" למדינה שחברה קבועה במועצת הביטחון של האו"ם (ולכן בעלת זכות וטו) זה הקבלה מאוד טובה ל"כוסות רוח למת".

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני רוסים התחזו לשגריר ארה"ב לשעבר באוקראינה ודיברו עם פוליטיקאי אוקראיני שהיה בעבר ראש איגוד התעשיות הביטחוניות. הוא אמר בין השאר שמל"טים טורקיים לא יעילים בשדה קרב כי רוסים מפעילים לוחמה אלקטרונית מוצלחת. 

https://www.rt.com/russia/564899-ukraine-bayraktar-vovan-lexus/

https://youtu.be/q5oy5sE5zwU

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינתי לפני כמה עמודים כבר, שאחד מהתחומים שבהם רוסיה עדיין מעצמה צבאית - זה תחום הל"א.

זו נקודת חוזקה מאוד רצינית אצל רוסיה, ועוד סיבה למה אנחנו לא רוצים אותם בצד השני של המתרס

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ציינתי לפני כמה עמודים כבר, שאחד מהתחומים שבהם רוסיה עדיין מעצמה צבאית - זה תחום הל"א.

זו נקודת חוזקה מאוד רצינית אצל רוסיה, ועוד סיבה למה אנחנו לא רוצים אותם בצד השני של המתרס

נכון, זכרתי שהיו לנו בעבר בעיות איתם, וזה מה שמצאתי:

https://www.kan.org.il/item/?itemid=121421

אותו דבר היה גם ב 2019.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו רק דוגמה אחת, כזו שאי אפשר היה להשאיר רק ברמה הצבאית.

אני מנוע מלפרט יותר מזה.

• מצחיק 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, falou כתב:

מה בדיוק אתה מנסה לאמר?

שאין כמעט רוסים שאפשר בכלל להתעמת איתם בסוריה ורוסיה לא תשלח לשם חיילים נוספים כי היא בעיצומו של צמצום משמעותי של הסדכ שם. 

המספרים אגב גלויים, בתחילת השנה היו כ-4,000 חיילים רוסים בסוריה ובתקופה האחרונה כ-1,500 מהם הועברו משם יחד עם סוללת S300 אחת לפחות. זה ממש לא סוד שהקשב שלהם לסוריה הצטמצם דרמטית (באופן אירוני זה דווקא רע לנו כי הם היו גורם מרסן מול איראן שם). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר דו ספרתי נמוך של רוסים בסוריה, עם מעט כלים שקיימים בארסנל הרוסי, יכולים לגרום להמון המון צרות לישראל.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והסכסוך באוקראינה יסתיים מתי שהוא, והקשב של רוסיה, גם אם התיה חבולה, עלול לפנות אלינו. לא כדאי להתגרות במדינה העצומה הזו.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בזמן שהקשב שלהם לא מופנה אלינו, היכולת שלהם, עם הכלים הקיימים שלהם, וסד"כ מיניאטורי, למרר את חיינו היא עצומה.

אנחנו לא בתקופת "קול הרע"מ מקהיר"

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אץה לא רוצה להעיר את האריה מרבצו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו יבואו ויטענו שזה לא אריה אלא דב, ובעצם לא דב אלא דובון אכפת לי 😂

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מתייחס מהיכן ניתן שמה של אוקראינה 

אז בו בזמנו אוליגרך רוסי ביקר את חברתו במהלך החורך, לחברתו קראו אינה, כשיצאו מבילויהם מביתם הוא החוויר לאור הקור בחוץ וקרא לעברה ״אוי! קר! אינה!״ השאר זה היסטוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, MiniMiz3r כתב:

שאין כמעט רוסים שאפשר בכלל להתעמת איתם בסוריה ורוסיה לא תשלח לשם חיילים נוספים כי היא בעיצומו של צמצום משמעותי של הסדכ שם. 

יש לך מחשבות, חבל שאין להם ביסוס. הרוסים שולחים לנו איומים ברורים, ואין לנו שום אינטרס לנסות אותם ואת היכולת שלהם להדליק את הגבול הצפוני שלנו, עם או בלי לשלוח חיילים (והסד״כ שלהם בסוריה הם גם ככה קטן ולא מהווה את הבעיה).

מה שאתה אומר זה שאנחנו מהמרים על זה שהרוסים לא יתחשבנו איתנו וצריכים לעזור לאוקראינים כי ככה ״נכון״. אני לא מהמר על החיים של החיילים שלנו בשביל אומה שלא עשתה בשבילנו כלום ושומדבר.

• אהבתי 2

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

והסכסוך באוקראינה יסתיים מתי שהוא, והקשב של רוסיה, גם אם התיה חבולה, עלול לפנות אלינו. לא כדאי להתגרות במדינה העצומה הזו.

אחרי שהמלחמה תיגמר, להתעמת עם ישראל יהיה בעדיפות מאוד נמוכה אצלם.

אגב זאת צורת חשיבה טיפוסית של יהודי גלותי - לא לבלוט כי אולי יהיה משהו.

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

עכשיו יבואו ויטענו שזה לא אריה אלא דב, ובעצם לא דב אלא דובון אכפת לי 😂

כמו שהם נראים, זה דובון לא אכפת לי.

לפני 4 שעות, m3x7r3m3 כתב:

מספר דו ספרתי נמוך של רוסים בסוריה, עם מעט כלים שקיימים בארסנל הרוסי, יכולים לגרום להמון המון צרות לישראל.

הם גורמים המון צרות לישראל, בגלל עצם העובדה שזה רוסיה ואתה לא רוצה להתעסק איתם, אין לך עניין בזה.

אם היו שם חיילים טורקים/סינים/ברזילאים, זה היה אותו דבר. מדינות שאין לך עניין להתעמת איתן.

לפני 7 שעות, gadik6 כתב:

האם זה אומר שישראל צריכה להסתכן בעימות עתידי מול רוסיה, בשביל מדינה שלא הייתה עושה את אותו הדבר עבורנו?   בהחלט לא, עם כל הצער שבדבר.

לשם שינוי אני מסכים איתך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...