Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערוץ 12 נגד שופרסל או נגד החרדים?

korola
שימו לב! השרשור הזה בן 845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ללכת 5 דקות ברגל ולהנות מסניף מסודר עם חוויית קניה נעימה, מול לנסוע רבע שעה כיוון לבני ברק ולהתענג על צפיפות ותחושת מחנק, וכל זה בשביל לחסוך 40 שקל בקניה… לא תודה 😵

אה, ונזכרתי בעוד משהו

אפליקציות היכרויות (לצורך העניין 3 הגדולות: Bumble, Tinder, OKCupid):

מחיר מנוי לגברים הוא פי 3 מהמחיר לנשים. מחיר מנוי לגבר מגיל 30 ומעלה הוא כפול בדיוק מגבר בגיל 29 ומטה. הכל חשוף קבל עם ועדה על גבול ה-In your face והחברות לא מסתירות את זה, ומדובר בחברות עצומות וקצת יותר גדולות משופרסל (רק קבוצת Match שבבעלותה טינדר ו-OKCupid עם הכנסות שנתיות של 2.3 מיליארד דולר). מה ההבדל?

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 276
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

החיסכון שם רציני.
אבל אם אתה לא רגיל לצפיפות, לילדים צורחים ומתרוצצים בכל מקום, לתורים ענקיים בקופות (אנשים קונים שם 3 עגלות כל אחד) ולחניון צפוף ששורר בו כאוס ועפות בו עגלות, עדיף לך שלא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדיף להוסיף וולונטרית עוד 50 שקל לקניה ולהימנע מכל הנ"ל… פעם, ממש פעם, נכנסתי במקרה לסניף של רמי לוי בכפר סבא. נשבעתי שלעולם לא אחזור למקום עם חוויית קניה כזאת ואכן כך היה

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Blaz00r כתב:

ללכת 5 דקות ברגל ולהנות מסניף מסודר עם חוויית קניה נעימה, מול לנסוע רבע שעה כיוון לבני ברק ולהתענג על צפיפות ותחושת מחנק, וכל זה בשביל לחסוך 40 שקל בקניה… לא תודה 😵

אני לא קונה ברמי לוי ולא בבני ברק.

אבל למי שקונה למשפחה ההפרש יכול להגיע ליותר מכמה עשרות שקלים, ויש כאלו שזה משמעותי מאוד עבורם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה יכול להוסיף רק 30 ש"ח על משלוח ולא לצאת בכלל מהבית.
בתכלס עם כל הביקורות והעצבים של כולם, שופרסל הרשת הכי מוצלחת. יש הכי הרבה מבחר והמשלוחים שלהם מגיעים בזמן. המשלוחים של רמי לוי מחורבנים כאילו הוא שולח לך את המוצרים עם דואר ישראל. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ זה כבר לא שווה לי 30 שקל כשהסניף כזה קרוב 😂

לפני 2 דקות, פינדר כתב:

אני לא קונה ברמי לוי ולא בבני ברק.

אבל למי שקונה למשפחה ההפרש יכול להגיע ליותר מכמה עשרות שקלים, ויש כאלו שזה משמעותי מאוד עבורם.

ברור, אני מדבר על עצמי. אם הייתי צריך לקנות סל הרבה יותר גדול כנראה הייתי משתמש בשופרסל אונליין, גם כל ההטבות והמבצעים שאני מקבל וגם מחירים של שופרסל דיל (ואז הדמי משלוח כבר היו בטלים בשישים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר אצלנו הקניות מחולקות - מוצרי הבסיס ברמי לוי ( 2 ק"מ מהבית) מוצרים יותר מתוחכמים ומבצעים בשופרסל דיל אקסטרא (4 ק"מ מהבית) ובשופרסל דיל (ליד חדר הכושר). אישית אני ממש לא סובל את החנות של רמי לוי, מבולגן, צפוף ואוכלוסיה לא נעימה. לעומתו השופרסל דיל אקסטרא מרווח, מסודר והקופות בשירות עצמי יעילות מאד, אפילו הטכנופובית מסתדרת אתן מצויין. 

את אושר עד נטשנו משתי סיבות - האחת הוא שהוא כבר לא במסלול היומי, והשניה היא שבתקופת הקורונה הוא היה מדגרה, כיכב כל יום ברשימות של משרד הבריאות. חוץ מזה, אשתי לא סובלת גאדג'טים כמו קוראי הברקוד שהם מחלקים בכניסה (אני דווקא אוהב את המשחקים האלה, ועם טיפה תרגול הם גם חוסכים זמן).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור שלי שופרסל וויקטורי מתחרים על תואר "הסופר הכי מגעיל בשכונה". בשניהם די מלוכלך, מבולגן, ההיצע דל יחסית (מצד אחד יש כל מה שצריך, מצד שני לא יותר מדי דברים שחורגים מ"טל העמק" או משהו בסגנון).

אני אישית קונה בעיקר בטיב טעם או באמפמ או סופר יהודה. יש להם סניפים בערך כל 500 מטר פה, שזה אומר שאפשר ללכת לכל אחד ולעבור לבא אחריו אם לא מוצאים משהו. ורובם עובדים גם בשבתות, מה שמאפשר לאלתר משהו גם בשבת בבוקר, בלי לתכנן יותר מדי מראש.

הבעיה הכי גדולה היא ירקות. המחירים גם עלו וגם רוב הסחורה ברמה די נמוכה כמעט בכל מקום.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראה שסופר יודה מנסים לשמר רמה קצת יותר גבוהה של ירקות/פירות, אבל זה כמובן מגיע עם תג מחיר תל-אביבי להחריד.

באמפם/סופרים גנריים אין אפילו מה לטרוח - סחורה זוועה 99.5% מהזמן.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מזמינים פירות וירקות מפירות השמש, נכון המחיר לא זול אבל האיכות מעולה והסחורה מחזיקה שבועיים במקרר בלי בעיה, וכמובן שלא תמצא איכות פירות וירקות כזו בשום סופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות באזור המרכז , שרות המשלוחים של כרמלה לא מאכזב, זול יותר מנוי השדה (כרגע) , מוצלח יותר משופרסל און-ליין בכל הקשור לירקות ופרות, וגם לסלטים שונים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון למצוא תחליף לאתר שנסגר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, sperial כתב:

ניסיון למצוא תחליף לאתר שנסגר.

ממתי אתה חרדי?

הירקות והפירות בשופרסל,רמי לוי בחיפה לפחות זוועה.

הפסקתי לאכול ירקות פתר לי את הבעיה.

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • מצחיק 3

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...