Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש ברכב שלכם בסרט - הייתם מסכימים?

RBRB
שימו לב! השרשור הזה בן 248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

אם היו מציעים לי 4 אש"ח תמורת לצלם את הרכב שלי בסרט, בלי שאצטרך לעשות כלום, ועוד מספקים לי רכב חלופי, הייתי לוקח בשתי ידיים.

4 אש"ח זה לא סכום שהולך ברגל.

כמובן אחרי וידוא שהביטוח מכסה את זה, וחתימה על חוזה שבו מתחייבים שלא ייגרם נזק לרכב, והוא לא ישמש לביצוע פשע.

וכמובן עם תיעוד מסודר על כך שהרכב לא היה אצלך באותם ימים.

שוב, החלטה של פות"ש.

אם 4 אלף לא היו מזיזים לו עד כדי כך, שווה את כל הלחץ של מה יהיה?

חוץ מזה שבמקרה אירוע כלשהו לך תריב עם ביטוח/משטרה שזה לא היית אתה אלא איזה שחקן שהשכרת לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, yogev20 כתב:

על עוקץ הייתי מתעלם. ( גונבים רכבים חדישים/יוקרה בכמה דקות)

יכול להיות עוקץ מסוג אחר - משתמשים לרכב כדי לבצע עבירה, ואז מחזירים אותו לבעלים החוקי שעכשיו צריך להוכיח שאין לו אחות.

אבל פות"ש אומר שמכיר את הדמויות הפועלות, אז יכול להיות שזה לא המקרה.

חוץ מזה, בשביל לגנוב לא צריך לפתח עוקץ מתוחכם. באים ולוקחים. מקסימום דופקים לו בחלון עם "אחי, יש לך פנצ׳ר בגלגל", הוא יוצא להסתכל, ואז מישהו נכנס ונוסע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום 

מזכיר לי שעשו את הסרט רכבת העמק עם דן תורג'מן הקטר היה טרקטור אינטרנשינול ( הידרו 100 ) עם תפאורה של קטר . אני זוכר שאח שלי נסע עם טרקטור נוסף לסט למקרה שיצטרכו לגרור את "הקטר " .

לשאלה , הייתי נותן את הרכב תמורת 10000 שח ליום בתנאי שאני יודע מי הנהג ותאונות מכוסות על חשבון ההפקה . כמובן שהייתי בא להיות על הסט בשביל הכייף .

דומה לזה כאשר אתה בא ליום מסלול ושוכר רכב התאונות עלייך כל השאר על החברה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, vadim6385 כתב:

יכול להיות עוקץ מסוג אחר - משתמשים לרכב כדי לבצע עבירה, ואז מחזירים אותו לבעלים החוקי שעכשיו צריך להוכיח שאין לו אחות.

זה נכון לסרט מד"ב. המציאות אחרת לחלוטין.  מי שרוצה לבצע עבירה ברכב שלך, לא חושף את פניו לעולם.

יש דרכים יותר קלים לשלוף רכב חדיש ומהיר לביצוע העברה. (פריצה לרכב לוקחת דקות בודדות)

לפעמים נראה לי שמחפשים בכוח דברים שאין להם קשר למציאות. 

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, Doron_Z כתב:

10K ליום? במה אתה נוהג, בנטלי? 

תבדוק כמה עולים בלמים קומפלט וזוג צמיגים ל fk8 . אם מפיקים מהיר ועצבני בנוסח מקומי אז זה סכום הוגן לטעמי .

אם הרכב עומד בחניה ומצלמים אז גם 500 שח מספיק ואין לי צורך ברכב חיליפי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שיש בכלל הפקה ישראלית שתוכל לגמור לך בלמים וזוג צמיגים בכמה ימים, בטח שיניעו אותו ואולי ישתמשו בו בכמה סצנות בתנועה, אפילו מרדף בקטנה, אבל זה לא הוליווד ששם בשביל שוט של 3 שניות בלחץ ריסקו 3 רכבי טויוטה GT86 כמו כלום לסרט החדש בסדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, סיפרו לך מהי הסצנה שמצלמים? מה בדיוק קורה שם? מה הרכב שלך 'יעשה' שם?

אם תדע, תקבל אינדיקציה כלשהי לגבי בלאי וסיכונים.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה : למה לא לקחת פורסטר לבן פשוט , לצבוע אחר כך בחדר העריכה. זו פעולה פשוטה יחסית .
למעשה לסרטי מירוצים/פרסומות יש שלד על גלגלים שזה בדיוק תפקידו. לדמות gt86 (או כל רכב אחר) והפח מולבש עליו בחדר העריכה.
הם בכלל לא צריכים פורסטר או BRZ כחולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, save כתב:

לדמות gt86 (או כל רכב אחר) והפח מולבש עליו בחדר העריכה.

כנראה שזה לא מספיק טוב מבחינת תוצאה, עובדה שכשהתקציב כמעט ולא מוגבל כמו בהוליווד אז הם לא מדמים GT86 הם פשוט מרסקים אותה ולא רק אחת אלא שלושה, מבלי למצמץ.

בארץ הבעיה אחרת, התקציב ממש מוגבל, בטח לרמה שההדמיה והעבודה סביב זה תעלה יותר מאשר לקחת פורסטר פשוטה ממישהו, לתת לו 4K ולסגור עניין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בוודאות זו הפקה מקצועית ולא עוקץ כלשהו רק מחתים על חוזה מצלם הכל באוטו לפני שאני מוסר להם ונותן בכיף.

בכמה הזדמנויות יצא לך להיתקל שהאוטו בן 12 שלך מרוויח לך 4000 שקל ונהיה סלב?

רק שהשם שלך יופיע בקרדיטים ויהיה לך גם סיפור מגניב לילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בפעמיים שמכרים שלי השתתפו בהפקות שונות, הרכב ספג מכה והבעלים קיבלו התעלמות מוחלטת מבקשות לתקן את הנזק.

אם הייתי פחות קפדן על הרכבים שלי והסכום היה משמעותי עבורי, הייתי נותן.

בכל מצב אחר - לא.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Doron_Z כתב:

לא הוליווד ששם בשביל שוט של 3 שניות בלחץ ריסקו 3 רכבי טויוטה GT86 כמו כלום לסרט החדש בסדרה.

כי בהוליווד התשואה שווה את ההשקעה.

זה כמו שלחברת הייטק שווה לשלם כמה מאות אלפים על ציוד בדיקה למוצרים שצפויים להכניס לחברה מאות מיליונים.

סרט ישראלי (אפילו הפקה ברמה של פאודה) כנראה לא מכניס סכומים שבשבילם שווה לקנות ולרסק GT86, או אפילו לקנות פורסטר 2008 מיד2, אז מחפשים בחור רנדומלי כדי לשכור ממנו רכב.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...