Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו דור 5 גיר ידני, חצי שנה ו-5k ק״מ

unreliablebazooka

פוסטים מומלצים

לפני שעה, unreliablebazooka כתב:

תשמע, מאוד קשה לי לומר איך זה בהשוואה לקטגוריה. ברמת החוויה האישית, הם לא בלתי נסבלים, אפשר לנהל שיחה בכיף עם היושבים מאחור וגם שומעים ממש טוב את המוזיקה גם בווליום נמוך יחסית.

אצלי בקליאו 2014, 0.9 ידני במהירות מעל ל100 קמש הרעשי רוח הם ממש בלתי נסבלים שצריך להגביר את המוזיקה כדי לא לשמוע את הרעשים, ואם מישהו מתקשר אלי זה בלתי אפשרי לנהל שיחה הוא שומע את הרעשי רוח בשיחה ואני צריך להרים את הקול כדי שישמע, או לרדת למהירות של 90 קמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

[mention]yulianx [/mention] פחות או יותר. יש לי גם נגיעות של כתום בכל מיני מקומות. אבל שים לב, שנגיד החלק שהוא מעל תא כפפות לא עשוי מפלסטיק, אלא מצופה בשכבת גומי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yulianx כתב:

הדשבורד בגירסה הידנית לא ניראה ככה?

59EB0067-CD52-49DC-8BDF-DEF0F8E0EA23.thumb.jpeg.e2a5a6d07f1e34529427236c601a6495.jpeg

אכן נראה ככה, אבל החומרים דומים לאלה של ה RS LINE, רק הצבעים שונים. זה נראה בתמונה כאילו הכל פלסטיק קשיח וזול, זה לא המצב.

ההבדל היחיד הוא בקונסולה המרכזית, שבדגם הזול קצת צרה יותר.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר ישבתי בגירסה האוטומטית (התמונה משם) כול הפלסטיק היה קשיח לעומת ה rs.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.1.2021 בשעה 20:30, RedLabel כתב:

1 קרה לי פעם אחת. שים לב שלרכב אין סים, הוא מתחבר לשיחות חירום בלבד. לצורך ה SOS זה מספיק. מה שמעניין אותי זה מה יקרה כשיסגרו את רשתות דור 3 בארץ, יהיה צריך לבטל את הפיצ'ר הזה איכשהו, או לשדרג אותו לדור רביעי.

סתם מתוך סקרנות, לחצת על ה SOS לראות מה קורה? כי אבא לי לחץ פעם אחת, והוא טוען שבטוח כל אחד שמקבל את הרכב מנסה את זה פעם אחת 😂

גם לי קרה העניין עם הsos בדיוק פעם אחת.... וניסיתי לחייג,מגיע למשטרה

לפני 8 שעות, yulianx כתב:

כאשר ישבתי בגירסה האוטומטית (התמונה משם) כול הפלסטיק היה קשיח לעומת ה rs.

אכן,בגרסה הזו כל הפלסטיקה קשיחה לעומת גרסת הrs... שם איכות החומרים טובה הרבה יותר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.1.2021 בשעה 22:27, ritzhak94 כתב:

אני כבר חודשיים עם 2017 0.9 טורבו ידנית ו4000 ק״מ

חוץ מהמערכת שהיא גרועה ולא יודעת לקבל שיחות ממתינות (החלפתי לחדשה, זה היה בלתי נסבל)

לדעתי רכב מדהים, מהיר מאוד נוסע על 150 בכיף

מרווח יחסית (המושב האחורי נראה לא נוח מידי - אבל לא אכפת לי)

כן הייתי שוקל את הקליאו החדשה כמחליפה

לאיזה מערכת החלפת וכמה עלה? אפשר לינק? תמונה?

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר כמה שבועות עם הrsline - חייב לומר שהרכב מפנק בטירוף ובאמת מגיב טוב, ונוח ונעים.

היה לי גליץ׳ פעמיים שלא הצלחתי לפתוח את האנדרואיד אוטו דרך המולטימדיה, ואז הייתי צריך לנתק ולחבר את הכבל.

אבל באמת רכב כיפי, השמירה על הנתיב מדהימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ לטובת עדכון, תרתי משמע.

אז לגבי סוגיית העדכון שהיתה כאן, אתמול קפצה לי הודעה על המסך שגרסה חדשה מוכנה להתקנה. לא יודע אם ההורדה של העדכון היתה דרך הטלפון (אני נוסע קבוע עם טלפון מחובר ואנדרואיד אוטו) או התקשורת הפנימית של הרכב. בכל מקרה, הרכב מקבל עדכונים OTA.

ההתקנה לקחה כמה דקות בהן הייתי צריך לכבות את הסוויץ'. המסך נהיה שחור לדקה-שתיים כמה פעמים במהלך ההתקנה (כותב לטובת מי שאולי יתקל בזה - לא צריך לדאוג).

הגרסה המעודכנת בהחלט מראה שיפור - התפריטים יותר חלקים והתגובה של המסך מהירה יותר.  יש גם כל מני שיפורים קטנים נוספים בחלק ממסכי המידע.

משהו מוזר שהיה כשקיבלתי את הרכב הוא שהעברית היתה מותקנת כאיזשהו טלאי על המערכת ואחרי שעברתי לאנגלית לא היה אפשר לחזור לעברית. הסיבה שעברתי לאנגלית היא שבעברית היו כל מני שגיאות כתיב ודברים מעצבנים כאלה.

כל זה תוקן בגרסה החדש, ועכשיו גם אפשר לבחור עברית מרשימת השפות, מה שאומר שיש מקלדת עברית עבור חיפוש אנשי קשר בטלפון.

למען הסר ספק, העדכון השפיע גם על המסך הקטן בדשבורד. מעניין אם היתה השפעה גם על פיצ'רים נוספים ברכב, מניח שאגלה בימים הקרובים.

בנושא אחר, יש אפליקציה שנקראת רנו קונקט שאפשר להוריד ולקבל בה מידע על הרכב (ולהתקין כל מני פיצ'רים בתשלום). היא לא עובדת בארץ, אבל כאן יש שירות זהה בתשלום חודשי דרך חברת פוינטר עם אפליקציה משלו. כשאני קניתי את הרכב הדבר הזה לא היה קיים (לא הופיע באתר של רנו ולא הציעו לי את זה).

לא הבנתי למה הם לא משתמשים באפליקציה הכללית של רנו (חברות אחרות כן משתמשות בארץ באפליקציה העולמית), יש לזה סיבה או סתם מסחטת כסף?

• מעניין 1

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

גם אני עשיתי את השדרוג לא מזמן - להפתעתי עבר ממש חלק. אומנם לא זיהיתי איזשהו שינוי עצום בהתנהגות, אבל שיהיה.

עוד מעט שנה שאני עם הרכב, עד עכשיו רכב לא עשה לי בעיות מיוחדת, פרט למזגן, שבקושי מקרר ורוב הזמן מוציא אויר פושר. בשנה שעברה עם כל הסגרים איכשהו פחות הרגשתי את זה, או שהבעיה לא הייתה קיימת. 

בכל מקרה כבר קבעתי לי טיפול במוסך לשבוע הבא, נראה מה יהיה להם להגיד. עם הרכב הקודם טיפלתי במוסך של היבואן(אקספרסו ת״א ברח׳ ריב״ל). הפעם קראתי קצת את ההמלצות בפורום והחלטתי ללכת על מוסך המכונן. אשתף את הממצאים ואת העלויות בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב לקטע עם המזגן, הוא מוציא אויר קר בהתחלה ואח"כ מפסיק. אם מכבים ומפעילים את המדחס הוא שוב מתחיל להוציא אויר קר וזה לרוב מסתדר. מניח שמדובר באיזשהו באג בתוכנה. זה די מעצבן.

אגב, גם בחורף שמתי לב שכשהפעלתי מזגן בהתחלה הלחות נעלמה ואז חזרה, עכשיו כשאני חושב על זה מדובר באותה תופעה בדיוק של כיבוי המדחס ללא הפעלה מחדש.

אם יש להם פתרון, אשמח לשמוע.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שהוא לא חלש, כשהוא עובד. הבעיה שהרבה פעמים המדחס פשוט לא פועל ואז יוצא סתם אויר. הבנתי שיש על זה recall, למרות שהרכב שלי לא מופיע ברשימות באתר של קרסו. אבדוק כשאגיע למוסך.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...