Jump to content

new_driver_MAZDA

 • פרסום הודעות

  337
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות new_driver_MAZDA

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. וואו,חייב לראות את התוצאה הסופית על הצלחת!
 2. new_driver_MAZDA

  שאלה לגבי רשיון C1 + C

  אוי,ענק😅😅😅
 3. new_driver_MAZDA

  שאלה לגבי רשיון C1 + C

  רלוונטי מאוד עניין הביטוח וגם חוסר הנסיון,אבל עם הסבלנות הנכונה ואזור מגורים מתאים (קרבה לאזורי תעשייה,נמלים,מרכזים לוגיסטיים וכיוב') שנותנים לך הרבה יותר אופציות תעסוקה,תוכל גם למצוא מקום עבודה שיסכים להעסיק אותך מתחת לגיל 24.
 4. new_driver_MAZDA

  שאלה לגבי רשיון C1 + C

  היי,להובלת רכבים אין צורך ברשיון גרירה וחילוץ,אך לגרירת רכבים עם כננת אכן נדרש רשיון חילוץ וגרירה..
 5. new_driver_MAZDA

  שאלה לגבי רשיון C1 + C

  היי, קודם כל ברשיון c1 זה רק ידני ככה שאין פה שאלה.. דבר שני,אכן רוב העבודות ברשיון c1 הן יותר נוטות לכיוון הפאן הפיזי שזה חלוקה וכדומה,למרות שאם תחפש טוב ניתן למצוא עבודות ללא פאן פיזי כלל (הובלת רכבים/גרירת רכבים)ששם הדבר "הכי פיזי"זה לקשור את הרכב עם ראצ'רים (שזה פשוט מאוד אם מתורגלים). יש עבודות עם פאן פיזי קל/בינוני שזה חלוקה עם ג'ק חשמלי ורמפה,שבעצם יש לך מן עגלה חשמלית ואתה פורק משטח איתה,שזה לא קשה בכלל... ואז הכי בסוף יש את כל החלוקה בידיים נקרא לזה ככה,ששם תן לדמיון להוביל אותך (לרוב המשכורת בהתאם בין 8-9 אלף ש"ח נטו) ברשיון c מעל 12 טון (פעם זה היה מעל 15) זה כבר טיפה פחות פיזי,רוב העבודות שם עם ג'ק חשמלי,או שיש לך מערבלי בטון (שזה נחשב פחות מומלץ...) או אפילו פורקים ומעמיסים אותך עם מלגזות... בקיצור יש עבודות בשפע עם רשיון c והן פחות פיזיות לרוב... ורשיון e זה עולם בפני עצמו,ישנם "ים" של סוגי עבודה,החל מעבודה שאתה כמעט ולא תצא מהקבינה במהלך כל יום העבודה,ועד זה שתהיה כל היום בשמש ותפעיל מנוף שמותקן על גבי המשאית (עם שכר בהתאם). היום נהג כבר לא מחליף פנצ'רים (או לפחות לי לא יצא להתקל בזה...) החברה מזמינה לך ניידת שירות שהם מחליפים לך את הכל באופן מסודר ואתה יושב בצד. לגבי קורס c העלות שלו היא באזור ה10,000 ש"ח לא כולל אגרות והדברים שמסביב... מקווה שפירטתי לך מספיק,ואגיד לך עוד דבר... שהוא הכי חשוב בעצם... אם אין לך "תחת" לשבת ולנהוג,ונהיגה היא לא בנשמה שלך אז אל תכנס לזה בכלל כי אחרי יום אתה תזרוק את המפתחות לבעל הבית ותגיד לו שלום... נהיגה על משאית היא שונה מבחינת הרבה פרמטרים לעומת רכב פרטי,סתם נניח למשל היום כמעט כל המשאיות מוגבלות ל90 קמ"ש במחשב הרכב וזה מצריך המון סבלנות,וזאת דוגמא קטנה.... שיהיה בהצלחה חבר,מקווה שנתראה בכביש.
 6. וזה בדיוק חלק מהבעיות ה"מאה מטר" נסיעה אל המובילית וכו'.... אז בוא נעשה חישוב של "המאה מטר" הזה.... הרכב עולה מהנמל על גבי מובילית,היישר אל הבונדד,עד כאן טיפוסי,עובר את את הבקרות הדרושות... עולה על מובילית אל חברת הליסינג,זורקים אותו שם איפה שהוא (גילוי נאות,אני נהג מובילית בעצמי) אז לנושא... זורקים אותו שם איפה שהוא במגרש היבואן,פותחים על האוטו דלתות חופשי וגורמים לנזקי פח(אנחנו הישראלים הרי אין ערך לדברים....) ואז פותחים הזמנה לחברת הובלה לקחת את הרכב שוב פעם חזרה מחברת הליסינג,מרגע ההזמנה החברה תגיע תוך יום או שניים (לרוב זה יהיה בסוף יום העבודה כשהוא ממש ממש לחוץ להגיע הביתה),וכמובן מהלחץ של להגיע הביתה ישפשף את הפגוש מלמטה..... (מאות פעמים ראיתי מקרים כאלו) הרכב יחזור שוב לבונדד ויאביק שם עד שימצא הקונה,ואז... הרכב ככל הנראה שוב יעבור בקרה חלקית (כי את הראשונה עבר בהתחלה,לוחיות רישוי וכו').... ואז.... עוד הפעם יעלה על המובילית,רק שהפעם בדרך ללקוח הסופי... סורי,לי פחות מתאים רכב שעבר את כל התלאות האלו...
 7. new_driver_MAZDA

  מבחן דרך: מיצובישי ASX

  היה אז לאבא שלי לאנסר שנת 94... הפנים של המכונית הזו נראה דיי דומה,מה זה הדבר הזה?? מיושן מאוד! דיל ברייקר לחלוטין!
 8. new_driver_MAZDA

  מיקרה חדשה ישנה

  אוקיי.... אז אני חייב להגיד שאני קורא הדוק כאן,אבל קורא "סמוי" במשך בערך כמה שנים... ואף פעם לא באמת ראיתי צורך להגיב לאיזה שרשור... ואז נתקלתי בהתקנה המקומית הזו,ונזכרתי שיש לי משתמש מפעם פעם.... אני חייב חייב חייב לפרוק.... מה זה הבזיון הזה???זו ההתקנה המקומית הכי גרועה שנתקלתי בה מעודי.... איך היבואן מוציא או בכלל חושב להתקין דבר כזה???בזיון לקרסו...
 9. המנוע של הפיאסטה חלש,דיי חלש... הנה,אני בעלים של פיאסטה, אומר לך לקחת את הקליאו. אני כן מרוצה מהפיאסטה,אבל הקליאו יותר קורצת.
 10. הצמיגים אצלך של הנקוק?
 11. צריכה של 14.5?? כל כמה סל"ד אתה מעביר הילוכים?. ולדעתי הרכב דיי לא יציב,בקרת היציבות נדלקת על שטויות,כמו שאמר אלעד.
 12. אם המחשב ממליץ לך להעביר ככה,מזיק זה לא מזיק. אבל לטעמי אין טעם להקשיב לו,כי זה מוקדם מדי,וגם זה מצב שהרצועת כוח של המנוע לא זמינה לך כמעט וכלל.
 13. חוצפה!,זה חוקי הדבר? אני מדבר כמובן על השלט של המנוף שלך.
 14. משהו כמו "גרררר", הבנתי שלעוד אחד כמוני יש את בדיוק אותם רעשים.. והם ממש בלתי נסבלים. האם מדובר בבעייה? תודה.
×
×
 • Create New...