Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500E (חשמלית) עוד דגם שיעמוד באולם התצוגה (וכנראה) לא ממש יימכר

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני מספר ימים פורסמו ב-ynet תמונות של שתי יחידות של הפיאט 500E החשמלית שהגיעו לישראל.

בניגוד לנאמר בכתבה מדובר על הדגם עם ההספק והטווח הגבוה יותר (117 כ"ס) בגירסת האצ'בק ובגירסת קבריולט, טווח הנסיעה בין הטעינות ע"פ התקן האירופי 320 ק"מ.

בשתי הגירסאות הדגם כולל את כל מערכות הבטיחות כולל זיהוי בשטח נסתר ובקרת שיוט אדפטיבית.

המחיר (כצפוי אצל סמל"ת) לא מותיר לדגם שום סיכוי להצליח (מעבר למי שירצה את הרכב כפריט אופנתי)

האצ'בק  - 159000 ש"ח

קבריולט - 179000 ש"ח

עריכה אחרונה על ידי PriceDevil
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב איך שמפרסמים נתונים של רכבים חשמלים.

אומרים החל ממחיר ואז מדברים על הדגם של 180 ק"מ

ואז אומרים שהטווח הוא עד 320 ק"מ ומדברים על הדגם היקר.

40 דקות זמן טעינה אבל מדברים על 80% עם מטען מיוחד שזה הופך את המכונית לטווח של 256 ק"מ ולא 320 או 144 לדגם הזול.

לא מזכירם בכלל שבלי המטען המיוחד זה לוקח יום להטעין.

איך מגיעים לחישוב של מכוניות חשמליות בארץ שאין עליהן מיסוי אני בכלל לא מצליח להבין.

באנגליה המחיר של היקר מתחיל ב 27645 £ אחרי 3000 £ שמקבלים מהמדינה

אז 30645  £  זה 98428 ש"ח.

נגד יש לנו 10% מיסוי זה יוצא 108270 ש"ח

אפילו המע"מ פה פחות מאשר שם אז זה אפילו פחות

https://www.autoexpress.co.uk/fiat/500/353067/new-fiat-500-2020-review

אבל יש הפרשים במחירים יותר קיצוניים כמו מיני קופר GP

• אהבתי 1

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה שהולכת לעצבן אותכם אבל היא נכונה:

[אני משווה בהולנד כי אני בהולנד ושמתי לבד שהמחירים פה דומים למה שיש בארץ, בנוסף כמות הרכבים החשמליים שנמכרת פה עצומה ולכן נראה לי אישית שההשוואה נכונה.]

ניסאן ליף בגרסא בסיסית מקבילה למה שנמכר בארץ (גם מבחינת איבזור ממה שהשוואתי) 40 קוטש עולה - 34,990 אירו בסוכנות

500e החדשה, בגרסאת הכי יקרה שלה (לה פרימה) אמורה להתחיל מ 35,900 אירו {מכיוון שאנחנו לא יודעים איבזור לא בהולנד ולא בארץ, אני לוקח את המקרה התיאורטי שסמל"ת מאבזרת בכול טוב את הרכב}

ניסאן ליף בארץ - החל מ 161,731 שקלים חדשים.

כשמסתכלים על זה ככה, בהינתן וסמל"ת לא יתקמצנו על האיבזור ויביאו את המקבילה של לה פרימה, המחיר של 159,000 הוא סביר ביותר.

סורי, גם אני ברגע הראשון הייתי ב "מה???????" והנה אנחנו פה.

מה שכן לה פרימה קבריולט אמורה להתחיל מ 38,900 אירו, ואני לא יודע אם הבדל של 3000 אירו שווה להבדל של 20,000 שקלים בארץ.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר תמיד בסוף הם ימכרו באיזה מבצע שקר כלשהוא ויפתרו מהמלאי,

לפני כמה שבועות הייתי אצל משפחה בישוב בגליל וראיתי  פלואנס של בטרפלייס מוטענת לחשמל ועובדת, יום אחד נראה איזה 500E באיזה פינה נוסטלגית...

עריכה אחרונה על ידי llaavvii
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Buki כתב:

כמה משכורות צריך הולנדי ממוצע כדי לקנות את האוטו הזה? 

בשירשור אחר עשינו השוואה והמשכורות דומות יחסית:

ספוילר

• אהבתי 1
  • מעניין 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.12.2020 בשעה 19:35, ALÞћÃ כתב:

סמל"ת כהרגלם לא רוצים למכור, לא שלפיאט יש יותר מדי אטרקציות ב sleeve פרט לשיקוצי 500 למיניהם בחצי עשור האחרון.

אני בספק אם לפיאט יש עוד דגמים חוץ מנגזרות של 500 בחצי עשור האחרון.

אני מופתע שאין עדיין פיאט 500 demon או גירסת RAM או Jeep לפיאט 500.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך היחידה בה פיאט-קריזלר מצליחים לעמוד בתקנות הזיהום האירופאיות והאמריקאיות היא קניית קרדיטים מטסלה. במקום להשקיע במחקר ופיתוח הם ממנים את המתחרים שלהם.

https://www.electrive.com/2019/05/05/fca-deal-to-buy-co2-credits-from-tesla-going-ahead

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסוגל לדמיין בחורה בין צפון ת"א להרצליה שנוהגת בקורסה?

(גילוי נאות: הייתה לי חברה שגרה בצפון ת"א לפני שעברנו לגור ביחד. אבל היא ממש לא הייתה כמו כולן, היא נהגה במיני).

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...