Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

8 חודשים עם מאזדה 2 דיינמיק - סיכום

Murzilka
שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגמרי המכונית הכי VFM בתקציב הזה. גם המצב החיצוני לא היה מאה אחוז (משהו שלא הפריע לכם) לכן אני מתאר לעצמי שהוריד עוד טיפה מהמחיר. 

עזרתי לחבר גם לחפש אחת כזאת, קצת יותר שמורה, 2010 יד ראשונה עם 40 אלף קמ. ביקש מחירון. לחצתי על החבר שיקנה אפילו בלי בדיקה, כי הרכב ייחטף. לא הקשיב לי. ביקש מהמוכר לילה לישון על זה. אחרי שעתיים קיבל הודעה שהאוטו נמכר.

בכל אופן, מזל טוב על התפקיד החדש ושתיסע רק בדרכים טובות ;)

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Murzilka כתב:

(תסלחו לי שלא פירטתי מחירים, חלפים נרכשו בהנחות לכן אינם רלוונטיים)

תודה על השיתוף המעניין.

הנקודה הנ"ל דווקא מאוד מעניינת ורלוונטית לטעמי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה בתפקיד החדש!

רכב מעולה לשנתון, נראה שמור. שמתי לב שב- 2007-2008 מתחילים להתקלף בשמש הישראלית.

עריכה אחרונה על ידי aka77

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב השני שלנו בבית הוא מאזדה_2 2013 דינאמיק (שעוד רגע יוצאת למכירה), אוסיף את חוות הדעת שלי על הרכב.

לחיוב: אמינה, חביבה לנהיגה, סחירות.

לשלילה: צריכת דלק (לא חושב שהצלחנו יותר טוב מ 1:10), כסאות לא נוחים ואישית אני גם לא אוהב את תנוחת הנהיגה.

סך הכל למי שמחפש כלי תחבורה בסיסי, אמין ועם שמירת ערך טובה, זה אחלה הכיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-2 מהשנתונים האלה היא לדעתי היורשת הרוחנית של ה-205.

מכונית זריזה ומהנה לנהיגה, על הצד הספרטני / גס / צפוף / רועש.

מאזדה קלאסית, בקיצור.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה טובה, תודה

גם ברשותי מאזדה 2 מהשנתון הנ"ל, נדרשתי להחליף רדיאטור כשהרכב חגג 10. מלבד זה החלפתי חיישן נקישות בעקבות נורת check engine שדלקה, ניקוי מצערת והחלפה של תושבת מנוע ימין ( בעקבות רעידות).

האם הרדיאטור ברכב  שרכשתם עדיין מקורי ? נראה שחלק זה לא שורד מעבר ל9-10 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאישתי היה רכב כזה שנת 2009 יד 1 (האמת שהיא קנתה 0 קמ מליסינג בזמנו) והרכב הושבת ממש לפני הסגר הראשון בתאונה. בזמן ההשבתה היה עם כ 100000 ק"מ. אישתי מאוד אהבה את הרכב ולא היתה כוונה להחליף אלמלא התאונה.
אצלה גם נדלק נורת הצ'ק אנג'ין מספר פעמים לאורך השנים, פעמיים ניקוי מצערת ועוד פעם איזה צינור שהיה קשור למזגן.
פעם אחרת הרכב הראה שהוא מתחמם (למזלה היא שמה לב ישר ולא המשיכה לנסוע) הצריך החלפת רדיאטור.

הרכב מרגיש מאוד זריז ותזזיתי (בקטע הטוב). אני גבוה ופחות הסתדרתי עם תנוחת הישיבה (אזור הברכיים לא נוח ברכב הזה והמושבים גם לא). צריכת דלק גם לא מי יודע מה.

היא החליטה שהיא רוצה רכב "גדול" אחרי התאונה אז נקנתה קיה ספורטג' 2012 יד 1 עם 60000 קמ.

אסף

Sent from my MI 8 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, hans כתב:

ה-2 מהשנתונים האלה היא לדעתי היורשת הרוחנית של ה-205.

מכונית זריזה ומהנה לנהיגה, על הצד הספרטני / גס / צפוף / רועש.

מאזדה קלאסית, בקיצור.

205 היתה מכונית נוחה להפליא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, מיץ פטל כתב:

תודה על השיתוף המעניין.

הנקודה הנ"ל דווקא מאוד מעניינת ורלוונטית לטעמי. 

היא מעניינת, אבל לא רלוונטית כיוון שלא שילמתי את מחירי השוק, אלא היו לי הנחות מכובדות על החלפים.

ככה שהמידע שיש ברשותי אינו מייצג ולא יעזור לאף אחד. 

לפני 10 שעות, iEminem כתב:

לגמרי המכונית הכי VFM בתקציב הזה. גם המצב החיצוני לא היה מאה אחוז (משהו שלא הפריע לכם) לכן אני מתאר לעצמי שהוריד עוד טיפה מהמחיר. 

עזרתי לחבר גם לחפש אחת כזאת, קצת יותר שמורה, 2010 יד ראשונה עם 40 אלף קמ. ביקש מחירון. לחצתי על החבר שיקנה אפילו בלי בדיקה, כי הרכב ייחטף. לא הקשיב לי. ביקש מהמוכר לילה לישון על זה. אחרי שעתיים קיבל הודעה שהאוטו נמכר.

בכל אופן, מזל טוב על התפקיד החדש ושתיסע רק בדרכים טובות ;)

הנקודה של VFM הטוב במאזדה דווקא מפתיע, לרוב רכבים יפניים ישנים לא שווים את המחיר שלהם. 

במקרה הזה, אני מאמינה שזה קשור לכך שמדובר בשנים הראשונות של הדגם והוא חדיש יחסית למתחרות.

למשל פולו 2008 זאת מתיחת פנים של דגם שהושק איי שם בתחילת העשור. 

יצא השוק שלהם באמת מטורף
ישבתי על הלוח לפני ולמדתי קצת. 

ראיתי שני אקזמפלרים לפני, אחת יד1 עם 100 אלף ק"מ, הייתה דהויה למגרי, זה ביאס אותי קצת, בנוסף דרשה השקעה מיידית של קרוב ל4000 ש"ח כי הייתה חודש לפני טסט. העסקה נפלה על 1000 ש"ח בניינו למוכר והרכב נמכר למחרת. 

ראינו גם ירוקה, יד1 עם 143 אלף ק"מ שהייתה במצב קומסטי ממש אבל ממש על הפנים, חיצונית ופנימית, היא דווקא נשארה קצת יותר זמן בלוח. אבל גם היה מדובר ברכב שעמד במרכז ת"א, ללא ביטוח ולא ממש יכל לזוז מהחניה. 

לזאת שבסוף רכשנו התקשרתי שעה אחרי שפורסמה ויצאתי מהעבודה ישר לדרך, אספנו את המוכר ישר מהבסיס ככה שלאף אחד אחר לא הייתה אפשרות לראות את הרכב לפניי. בדרך הביתה הוא קיבל המון טלפונים, אז לא ממש היה מקום למשחק במחיר, כי במקומי היו מגיעים עוד 10. 

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, o.r כתב:

הרכב השני שלנו בבית הוא מאזדה_2 2013 דינאמיק (שעוד רגע יוצאת למכירה), אוסיף את חוות הדעת שלי על הרכב.

לחיוב: אמינה, חביבה לנהיגה, סחירות.

לשלילה: צריכת דלק (לא חושב שהצלחנו יותר טוב מ 1:10), כסאות לא נוחים ואישית אני גם לא אוהב את תנוחת הנהיגה.

סך הכל למי שמחפש כלי תחבורה בסיסי, אמין ועם שמירת ערך טובה, זה אחלה הכיוון.

רציתי להוסיף 3 תקלות שכיחות לדגם:

1. רעידות בעמידה- נפתר ע"י ניקוי בית מצערת

2. תושבת מנוע עליונה ימנית - אישית החלפתי למקורית עם רכישת הרכב, ישנה חליפית בחצי מחיר.

3. רדיאטור - נתקלתי בשלושה רכבים שהיו זקוקים להחלפת רדיאטור, באחד מהם הלך מנוע משום שלא שמו לב להתחממות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Murzilka כתב:

מאוד דומה למקרה שלי עם הפיאסטה בבעלותי :)

במשך חודש למדתי את הלוח (רק פיאסטות ידניות, עדיפות לצורה חדשה) והיו 8 מכל הארץ, בכל השנים. 3 מהן התאימו לי מבחינת שנה/אזור, אבל לא מבחינת מחיר/נתונים.

עד שקפצה מודעה של מישהו מגדרה, 70-80 אלף קמ, לא זוכר יד, אבל מחיר מתאים לי. ראיתי את המודעה ב10 בלילה, לא היה לי נעים להתקשר, למחרת ב10 בבוקר כבר לא הייתה מודעה.

עלו בזמן הזה עוד 3-4 פיאסטות שלא התאימו לי מבחינת אזור, וגם המודעות שלהן ירדו תוך יום. 

הגעתי למצב שכל שעתיים אני נכנס ליד2 לבדוק אם יש משהו חדש. פתאום ראיתי את המודעה של מה שקניתי בסופו של דבר. 88 אלף קמ, 2014, יד 00. חלום. 

המודעה עלתה ב4 בצהריים, לחצתי עליו שלא ייפגש עם אנשים אחרים ועד 8 אני אצלו. לפני שיצאתי אליו הוא לא ענה לי וכבר נהיו לי סרטים של וואלה זהו האוטו נמכר. בסופו של דבר הוא התקשר, נסעתי אליו, הוא הראה לי לפחות, ואני לא צוחק, 15 שיחות שלא נענו ממספרים שלא שמורים אצלו, ועוד 10-15 הודעות שהוא אפילו לא הספיק לפתוח בוואטסאפ. מפה לשם סגרנו זכרון דברים, והנה היא אצלי :)

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...