Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

@korola זוכר שאמרת שמותר לשר האוצר להציג את התוכנית הכלכלית ולהגיד 70% במקום 15% (כאילו מדובר ב 100 שקל בקטנה)

אז היום מנכלית משרד האוצר או שקר כלשהו אחר שם התראיינה בחדשות

טענה שהיא  לא יודעת את פרטי התוכנית שיפורסמו היום

אני באמת לא מבין את הממשלה הביזיון הזאת

קובעים דברים, אף אחד לא יודע אותם, שר האוצר שאמור לנסח את התוכנית לא יודע להציג אותה

מה זה הדבר הזה?

לפני 7 דקות, farkash7 כתב:

אל תשכח בבחירות הבאות מחללללללללללל

התפוצצתי מצחוק ששמעתי מה שהוא אומר על האירועים. רץ לי בראש כבר מה תרשום פה חחחחחח.

מה אפשר להגיד

שהוא פח של  זבל

והוא שוכח ש90% מבעלי האולמות מצביעי ליכוד

הוא שוכח שהוא לא מדבר פה על אנשים מאופקים ומשדרות שמצביעים לפי מה שאבא שלהם אומר להם אלא על אנשי עסקים שמבינים משהו קטן מהחיים שלהם

אתה בא ומפיל הכל על האירוע כשהענף הזה נפתח אחרי שכבר היה פה כאוס של חולים (הרי דחו את הפתיחה בגלל שהיה כאוס!)

ואתה חושב שאתה קונה אותנו עם זה שאתה נותן לנו מתווה

אני נמצא בקבוצות של בעלי האולמות ולמרות שיש כמה טמבלים שאומרים שהוא לא אשם, הרוב לא יצביע לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר צודק - אסור היה להחזיר את מערכת החינוך במלואה ולדחוס שוב 40 ילדים בכיתה ( נכון, לא כולם חזרו מהפחד , אבל עדיין היו שם יותר מדי ). היו צריכים להחזיר רק כיתות א'-ד' ( במטרה לשחרר הורים לעבודה ) ואת אלה שצריכים לעשות בגרויות,

לפזר אותם במרחקים ( לחלק כיתות )

איך שהחזירו את התלמידים ללימודים, לא רק שאי אפשר היה לשמור על מרחק ביניהם, מדובר במפיצים "שקטים", ללא סימפטומים, בלתי אפשרי לעלות עליהם.

אז לאט ובטוח גילאי הנדבקים התחילו לעלות ( התלמידים הדביקו בשקט את ההורים ואת המורות ) והעניין איבד שליטה.

מה כבר היה קורה אילו כל היתר היו ממשיכים ללמוד בזום?

כמה כבר נשאר ללמוד השנה?

התעקשות מיותרת ומזיקה.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו כאב שהמורים לימדו בזום ועשו עבודה יחסית טובה. כאילו הוא חילק להם כסף חינם.

אז כאב לו והוא החזיר את בתי הספר בשביל חודש בקושי. אחר כך היה עסוק בלריב עם המורים.

שיהיה לו לבריאות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, vladclar כתב:

טרנספורטר צודק - אסור היה להחזיר את מערכת החינוך במלואה ולדחוס שוב 40 ילדים בכיתה ( נכון, לא כולם חזרו מהפחד , אבל עדיין היו שם יותר מדי ). היו צריכים להחזיר רק כיתות א'-ד' ( במטרה לשחרר הורים לעבודה ) ואת אלה שצריכים לעשות בגרויות,

איך שהחזירו את התלמידים ללימודים, לא רק שאי אפשר היה לשמור על מרחק ביניהם, מדובר במפיצים "שקטים", ללא סימפטומים, בלתי אפשרי לעלות עליהם.

אז לאט ובטוח גילאי הנדבקים התחילו לעלות ( התלמידים הדביקו בשקט את ההורים ואת המורות ) והעניין איבד שליטה.

כמה כבר נשאר ללמוד השנה?

התעקשות מיותרת ומזיקה.

לא רק זה

ב 1.5 אף אחד לא דמיין ששוטר יתן דוח לילד בן 17

ואוי ואבוי אם שוטר יאזוק ילד זבל שאומר לו שהוא לא זוכר את התז ולא זוכר את הטלפון של ההורים

אז אף אחד לא דאג לאכוף

וכל יום הדביקו עוד ועוד ועוד מבוגרים

אבל אסור להודות בזה שזה היה טעות כי עוד חודש צריך לבקש שוב לפתוח אותם..

אז מפילים הכל על האירועים שבכלל נפתחו אחרי שכבר היה פה בלאגן והרגישו שדברים יוצאים משליטה

מה שמצחיק שהאירועים נסגרו וההדבקות רק עולות

אז ינסו להפיל את זה על הנשפים ומסיבות של 40 איש במגדלים

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שהיינו בסגר כשלא עשו כלום ולא תיכננו כלום אמרנו שזה התנקם בנו ונגיע למצב של סגר נוסף כלומר כשלון.
הכתובת הייתה על הקיר, אבל זה לא מפריע לביבי. הוא כבר יטפח אשמים. במקום לשים את המפתחות וללכת או לפחות להגיד ״טעיתי, לא עשיתי כלום, הייתי עסוק בהחזרי מיסים, וחוץ מזה יש לי משפט עוד מעט וצריך סגר נוסף״.

• מעניין 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, farkash7 כתב:

עוד שהיינו בסגר כשלא עשו כלום ולא תיכננו כלום אמרנו שזה התנקם בנו ונגיע למצב של סגר נוסף כלומר כשלון.
הכתובת הייתה על הקיר, אבל זה לא מפריע לביבי. הוא כבר יטפח אשמים. במקום לשים את המפתחות וללכת או לפחות להגיד ״טעיתי, לא עשיתי כלום, הייתי עסוק בהחזרי מיסים, וחוץ מזה יש לי משפט עוד מעט וצריך סגר נוסף״.

הוא היה מעורב רק בשבועיים האלה שהיינו עם 10 חולים

בכל השאר ראש רשות המיסים אשם

והפקידות וכל אלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר עמוק מ"לא עשו כלום".
כל החלטה או כוונה לעשות משהו גוררת התנגדות . כל אחד דואג לאינטרסים שלו.
מערכת חינוך - מבחינת משרד החינוך הלמידה מרחוק לא משתווה ללמידה פרונטלית, ומתחילה מלחמה בין ועד מורים ( שלא מוכן להוסיף ימים לשנת הלימודים) לבין המשרד.
עכשיו סגרו התקהלויות ( מופעים , חתונות ) אבל השאירו ישיבות.
איזו טובה המנהיגים של החרדים עושים למגזר שלהם? הרי אצל קורונה אין פרוטקציה ואי אפשר לאיים עליה ביציאה מהקואליציה- הם כבר טעמו זאת בסיבות הראשון ולא למדו שום דבר.

אגב,
הספקתי ללכת להצגת ילדים אחת - אנשים ישבו באולם במרחקים גדולים אחד מהשני ( סדרנים הושיבו משפחות עם רווחים של שני מושבים ) ואף אחד לא הוריד מסיכה אפילו לרגע ).

• רעיון טוב! 2

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, vladclar כתב:

כמה כבר נשאר ללמוד השנה?

התעקשות מיותרת ומזיקה.

הפוך בדיוק הפוך.

היו חייבים להחזיר את מערכת בחינוך בכל הכח, היינו כמה שבועות לפני חופשת הקיץ והיו חייבים לעשות את הניסוי לפני ספטמבר.

אם היו מגשרים לקיץ, אף אחד לא היה יודע איך בכלל להתארגן לשנת הלימודים הבאה. היו מתחילים את הניסוי ב 1/9 .. וחוטפים את כל החרא בחורף.

זאת היתה החלטה ממש חשובה לעשות את הניסוי במשך שבועיים לפני הקיץ, עכשיו יודעים מה לעשות הלאה.

איך שלא תהפוך את זה, ברגע שפתחו המספרים היו עולים ועולים ועולים.. בלי קשר מה פתחו ומה לא.

ברור שמבחינת אנשים מסויימים , היה עדיף שהכל יהיה סגור - בתי ספר, קניונים, שוק, הסופרים .. שהכל יהיה סגור על מנת שהמספרים יהיו נמוכים 

ורק שהחתונות (כי זה הכי חשוב) וההופעות של עומר אדם יהיו עד 1000 איש. 

כמו שאומרים ... אכול ושתה  כי מחר נמות 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק כבר עם הניסויים!!!

היה ברור לכולם שצריך ללמוד לחיות עם הקורונה, והיה ברור כשמש שהגל השני יגיע אם יפתחו הכל בלי הגבלות.

גם עכשיו לא יודעים מה לעשות ב 1.9, וכבר מתחילה מלחמה בין המשרד לועד - רק היום הוציאו הודעה על 18 תלמידים או זום, וכבר יש תגובות נגד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון מלפני שעה 

המאובחנים של היום דומים למספר של אתמול .. ויש לנו עוד את העידכון של הבוקר 

כמו שזה נראה מבחינת הבדיקות שעדיין לא נספרו , יש עוד כ-5000-7000 בדיקות שיכנסו להיום וזה בערך עוד 300-400 .

נראה אם נצליח לסגור שיא חדש!! מעל 1800 ביום !!

בקצב הזה, ביום ראשון ישיבת ממשלה על סגר מלא... למרות שאני נגד, אני חושב שצריך להמשיך עד שבתי החולים יצעקו הצילו 

רק אז אפשר לעשות סגר מלא.. שנייה לפני זה לא 

image.png.c803d4d24b1386ad2513dee6aeb5d3a8.png

image.png.19b15d2236823ef04dd2039e97b092d5.png

לפני 1 דקה, vladclar כתב:

מספיק כבר עם הניסויים!!!
היה ברור לכולם שצריך ללמוד לחיות עם הקורונה, והיה ברור כשמש שהגל השני יגיע אם יפתחו הכל בלי הגבלות.
גם עכשיו לא יודעים מה לעשות ב 1.9, וכבר מתחילה מלחמה בין המשרד לועד - רק היום הוציאו הודעה על 18 תלמידים או זום.

אנחנו נכנסים לשנה עד שנה וחצי של ניסויים, רק בעזרת ניסויים ניתן יהיה למצוא את נקודת העבודה האופטימלית.

בלי ניסויים פשוט נלך על נקודה לא אופטימלית 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, vladclar כתב:

אגב,
הספקתי ללכת להצגת ילדים אחת - אנשים ישבו באולם במרחקים גדולים אחד מהשני ( סדרנים הושיבו משפחות עם רווחים של שני מושבים ) ואף אחד לא הוריד מסיכה אפילו לרגע ).

בסדר

כי להצגות ילדים באים אנשים נורמלים

לך לאילת להופעה בלובי של המלון

נראה מישהו מעיר לאנשים על מסכה

הם חכמים כשבאה אמא עם ילד בן 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

מעניין שבחודש יולי פתאום שוטרים ידעו איפה נמצאים הילדים זבל האלה ולדפוק להם קנסות, טייזר, מעצרים

לא יודע איפה אתה רואה את זה, אני עובד במרכז העיר ויש פה מלא ילדים עד גיל 15-16 מסתובבים בלי מסיכה או מסיכה בכיס כל היום, בחבורות חבורות. אף אחד לא אומר כלום וההורים עוד מדרבנים 'ילדים עד גיל 8 לא צריכים' מה זה השטויות האלה מה זה כרטיס לאוטובוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נחזור רגע למחלה עצמה, כתבה מעניינת על החיסון של אוקספורד והפרופסורית שפיתחה אותו.

https://www.bloomberg.com/news/features/2020-07-15/oxford-s-covid-19-vaccine-is-the-coronavirus-front-runner

2 מיליארד מנות חיסון עד ספטמבר

אספקה במחיר עלות

אין לה חשש לגבי הסיכון מהחיסון עצמו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא ברור משהו, אנחנו נמצאים כבר מעל שבועיים ב1000+ מאומתים חדשים ביום. אבל בכל זאת כל יום 'מחלימים' רק 200-250 אנשים, שזה מספר המאומתים שהיה לפני חודש. האם לוקח חודש שלם לבנאדם להחלים מקורונה?

לפני 1 דקה, garicho כתב:

אם נחזור רגע למחלה עצמה, כתבה מעניינת על החיסון של אוקספורד והפרופסורית שפיתחה אותו.

פשש קוראים לה שרה, תאמין לי, היהודים האלה, תמיד אמרתי שאנחנו טובים בהכל, 25 אחוז נובל וזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, EliC25 כתב:

לי לא ברור משהו, אנחנו נמצאים כבר מעל שבועיים ב1000+ מאומתים חדשים ביום. אבל בכל זאת כל יום 'מחלימים' רק 200-250 אנשים, שזה מספר המאומתים שהיה לפני חודש. האם לוקח חודש שלם לבנאדם להחלים מקורונה?

ראית מה קורה במלונות קורונה?

אני כבר כמה ימים מת לעלות סרטונים

משתדל לכבד אנשים כי רואים שם פנים של אנשים

נראה כמו מכון ליווי

חיים על חשבון המדינה

למה שירצו לחזור הבייתה?

לפני 5 דקות, garicho כתב:

https://www.bloomberg.com/news/features/2020-07-15/oxford-s-covid-19-vaccine-is-the-coronavirus-front-runner

2 מיליארד מנות חיסון עד ספטמבר

אספקה במחיר עלות

אין לה חשש לגבי הסיכון מהחיסון עצמו

מי אמר שזה  יהיה מוכן לשיווק עד ספטמבר?

רוסיה גם  אמרו משהו אבל עזוב אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...