Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, SlowRide כתב:

מה זה משנה מאיזה צד אתה, אי אפשר לשלוח לקיבינימט את מי שלא מסכים איתך גם אם הוא מטומטם.

אבל אפשר לשלוח מדינה שלמה לסגר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה רואה שולחים מדינה שלמה לסגר?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשבה שניה לא אכפת לי אישית שיהיה סגר - העבודה שלי לא מושפעת מזה בשום צורה, ואני גם לא ממש יוצא לאירועים/מסעדות/הופעות/פאבים (לימודי הנדסה לעבודה במשרה מלאה).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה: יש עוד מדינה \ גוף בריאותי בעולם שאישר מתן מנת בוסטר שלישית לבני 18-65 שלא נכללים בקטגוריה מיוחדת (מדוכאי חיסון, מחלות רקע, חשיפה גבוה במהלך העבודה שלהם)?

ממה שראיתי, ה FDA אישר רק לבני 65 ומעלה ורק בתנאי שעברו 6 חודשים מהחיסון השני. על סמך אילו נתונים משרד הבריאות החליט מתן חיסון שלישי  גורף לכולם ולמה הוחלט על 5 חודשים ולא 6 כמו שה FDA אישר?

עריכה: ועוד שאלה. לאן נעלם פילוח הגילאים שהיה ב"לוח הבקרה" של משרד הבריאות? למה עד לפני חודש-חודש וחצי היה אפשר לראות מידע על טווח גילאים של 10-19, 20-29, 30-39 וכדומה ומהיום אפשר לראות רק עד 65 או מעל 65?

עריכה אחרונה על ידי raiden
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Transporter כתב:

זה הטיעון שאנשים כמוך מחפשים מתחת לאדמה

אה. צודק. סליחה. שכחתי שחוץ מזה שציינת שמי שלא מתחסן הוא "טמבל שבור ביטוח לאומי פלורנטין מסומם", התייחסת גם לזה שהם צריכים ללמוד רפואה. הצורך בלימודי רפואה הוא כמובן ביחס הפוך לכסף בעו"ש. ככל שמרוויחים יותר כך צריך ללמוד פחות.

ואני לא מחפש שום טעון. אישית אני מחוסן. האנשים סביבי מחוסנים. זה בכלל לא העניין. העניין שמצחיק אותי הוא המאמץ שלך להסוות את האגואיזם הקיצוני שלך במעטפת של דמגוגיה כאילו זה ישכנע מישהו אחר שאיכפת לך ממשהו חוץ מהיכולת שלך להרוויח כסף, כדי שתוכל לזרוק אחר כך בנונשלנטיות מבוימת איזה רכב קנית. אשכרה כתבת לפני על זה "סבא שאולי החיסון לא עבד לו" או משהו? באמת? ממתי איכפת לך?

גם מי מדבר על סגר בכלל?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@raidenהנתונים שעליהם התבסס משרד הבריאות הובאו כאן כבר כמה פעמים, ואם תחפש בגוגל תמצא את המצגת שהיתה הבסיס לדיון.

לגבי ה-FDA - הנתונים בארה"ב שונים מאצלנו, עם אחוזי חיסון נמוכים ותאריכי חיסון מאוחרים בגילים הצעירים.

ודרך אגב, באנגליה פתחו את הבוסטר לכל בני 50 ומעלה, כנראה שאצלם העקומות מראות את הצורך בכך. צריך להוסיף שמבצע  החיסונים הראשון באנגליה החל באיחור בגלל קשיים באספקת החיסונים, אבל פעם שהצליחו להתניע אותו הוא היה מוצלח מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, raiden כתב:

אני רק שאלה: יש עוד מדינה \ גוף בריאותי בעולם שאישר מתן מנת בוסטר שלישית לבני 18-65 שלא נכללים בקטגוריה מיוחדת (מדוכאי חיסון, מחלות רקע, חשיפה גבוה במהלך העבודה שלהם)?

ממה שראיתי, ה FDA אישר רק לבני 65 ומעלה ורק בתנאי שעברו 6 חודשים מהחיסון השני. על סמך אילו נתונים משרד הבריאות החליט מתן חיסון שלישי  גורף לכולם ולמה הוחלט על 5 חודשים ולא 6 כמו שה FDA אישר?

עריכה: ועוד שאלה. לאן נעלם פילוח הגילאים שהיה ב"לוח הבקרה" של משרד הבריאות? למה עד לפני חודש-חודש וחצי היה אפשר לראות מידע על טווח גילאים של 10-19, 20-29, 30-39 וכדומה ומהיום אפשר לראות רק עד 65 או מעל 65?

משרד הבריאות לא דומה לFDA . למשרד הבריאות יש הסכם עם פייזר. מה ההסכם של הFDA? שונה.

כשאתה צריך לעמוד ביעדים שיש בהסכם אתה תעשה הכל כולל מתן חיסונים פגי תוקף. במידה והיה מתאפשר היו נותנים חיסונים לתינוקות בתוך הסדרת חיסונים שנותנים להם (מחומשת), אומנם לא יודעים מה התופעות לוואי שיהיו לילדים בגילאים האלו לכן נמנעים כרגע.

כל הטענות שנותנים לנו כדי להתחסן הם טיפשיות ,

שהרי מחוסן ולא מחוסן מדביקים ונדבקים (לא מדבר על זה שהמחוסן חווה את המחלה בצורה שונה)ואפשרי להפריך את הטענות שלהם.

פשוט דוחפים לך חיסון בעל כורחך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, raiden כתב:

ולמה הוחלט על 5 חודשים ולא 6 כמו שה FDA אישר?

לפי חדשות 13 אתמול. אמרו שכול מי שחוסן. חיסון שלישי.

יקבל תוקף חצי שנה מהחיסון.

ב 3.10.2021 צריך להוציא תו ירוק חדש.

גם מי שחוסן מנה שניה. ולא חלפה חצי שנה. יקבל תו ירוק.

לחצי שנה. ויצטרך לקבל חיסון שלישי.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, sperial כתב:

ודרך אגב, באנגליה פתחו את הבוסטר לכל בני 50 ומעלה, כנראה שאצלם העקומות מראות את הצורך בכך.

חצי אמת.

לא ממש פתחו, כן לעובדי מערכת הבריאות, זה בהזמנה, רק אחרי חצי שנה מהחיסון השני.... וזה לא בגלל העקומות אלא מתכוננים לחורף....

קיצר, ממש ממש לא מה שאתה מציג. 

אה כן, ולא רשום על לקיחת תו ירוק למי שלא עושה את זה.

[https://www.nhs.uk/conditions/coronavirus-covid-19/coronavirus-vaccination/coronavirus-booster-vaccine/]

לפני 10 דקות, yor2 כתב:

גם מי שחוסן מנה שניה. ולא חלפה חצי שנה. יקבל תו ירוק.

וב ynet רשום חמישה חודשים. לא יודע - נראה ביום ראשון.

אם זה מתחלף לחמישה חודשים.....

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, SlowRide כתב:

אתה רואה שולחים מדינה שלמה לסגר?

אני רואה אנשים שמתלוננים על זה שהמדינה עושה כל מה שצריך כדי לא להגיע לסגר

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, raiden כתב:

אני מצליח לראות פילוח מדדים לפי גיל. 

Screenshot_20210930-125647__01.thumb.jpg.7a13f1b17bd68ea4b0fa67aa358b5024.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, יבגניפ כתב:

אה. צודק. סליחה. שכחתי שחוץ מזה שציינת שמי שלא מתחסן הוא "טמבל שבור ביטוח לאומי פלורנטין מסומם", התייחסת גם לזה שהם צריכים ללמוד רפואה. הצורך בלימודי רפואה הוא כמובן ביחס הפוך לכסף בעו"ש. ככל שמרוויחים יותר כך צריך ללמוד פחות.

ואני לא מחפש שום טעון. אישית אני מחוסן. האנשים סביבי מחוסנים. זה בכלל לא העניין. העניין שמצחיק אותי הוא המאמץ שלך להסוות את האגואיזם הקיצוני שלך במעטפת של דמגוגיה כאילו זה ישכנע מישהו אחר שאיכפת לך ממשהו חוץ מהיכולת שלך להרוויח כסף, כדי שתוכל לזרוק אחר כך בנונשלנטיות מבוימת איזה רכב קנית. אשכרה כתבת לפני על זה "סבא שאולי החיסון לא עבד לו" או משהו? באמת? ממתי איכפת לך?

גם מי מדבר על סגר בכלל?

ברור שזה לא החיסון

כשאני מגיב על החיסון מגיב עם השוואת מחירי דירות שגויים בין השכונה שלי לצפון הישן כאילו אתה יכול לגור כאן או שם

מפתיע אותך שאני אומר שאתה פתאט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Transporter כתב:

מפתיע אותך שאני אומר שאתה פתאט?

לא סתם האות האחרונה בשם משתמש שלו היא פ'. הוא יודע בעצמו.

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@netanel1014בוא נעזוב רגע את תיאוריות הקונספירציה.

מוכח חד משמעית, במחקרים מכל העולם, שמחוסנים נדבקים פחות ומדביקים פחות. היום פורסם מחקר שמראה זאת לגבי המנה השלישית (אני מודה, ראיתי רק את ההודעה לעיתונות של הטכניון, שביצע את המחקר בשיתוף קופ"ח מכבי, עדיין לא קראתי את המאמר המלא).

@David32השורה הראשונה ברשימת הזכאים בקישור שלך

• people aged 50 and over
עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, netanel1014 כתב:

משרד הבריאות לא דומה לFDA . למשרד הבריאות יש הסכם עם פייזר. מה ההסכם של הFDA? שונה.

כשאתה צריך לעמוד ביעדים שיש בהסכם אתה תעשה הכל כולל מתן חיסונים פגי תוקף. במידה והיה מתאפשר היו נותנים חיסונים לתינוקות בתוך הסדרת חיסונים שנותנים להם (מחומשת), אומנם לא יודעים מה התופעות לוואי שיהיו לילדים בגילאים האלו לכן נמנעים כרגע.

כל הטענות שנותנים לנו כדי להתחסן הם טיפשיות ,

שהרי מחוסן ולא מחוסן מדביקים ונדבקים (לא מדבר על זה שהמחוסן חווה את המחלה בצורה שונה)ואפשרי להפריך את הטענות שלהם.

פשוט דוחפים לך חיסון בעל כורחך.

תן לנו מדי פעם דיווחים איך נראים החיים במחילת הארנב.

לפני 15 דקות, David32 כתב:

לא ממש פתחו, כן לעובדי מערכת הבריאות, זה בהזמנה, רק אחרי חצי שנה מהחיסון השני...

כמו פה. לא?

אאל"ט בארה"ב, לאחר אישור הFDA, למעשה כל מי שמרגיש שהוא אוכלוסיה בסיכון, עובד עם קהל וכו' יכול להתחסן בחיסון שלישי.

פשוט אין המלצה גורפת (שכנראה תגיע בעתיד הקרוב).

בינתיים פה מתעקשים לגרום לילדים שלנו להשתתף בניסוי שבו מדביקים אותם בוירוס בבתי הספר.

וכל זה כשהאישור לחסן מעל גיל 5 נמצא ממש מעבר לפינה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...